Homeopatie jako přírodní léčba

Když Vás začne sužovat určitá zdravotní komplikace, ať už bolest hlavy, zubů, zácpa, ale také chřipka, angína aj., sáhnete po standardních lécích? Jak je taková léčba účinná? Nechtěli byste vyzkoušet přírodní a vysoce účinnou léčebnou metodu?

Řeč je o přírodní léčbě - homeopatii, která se řadí mezi alternativní medicínu. U homeopatie je pro léčbu používáno homeopatik. Ta se dělí na jednosložková a vícesložková. V jaké formě můžete homeopatika užívat? Jedná o tzv. cukrové globule, které svým tvarem připomínají malé kuličky, pak jsou k dostání granulky, tablety, lihové kapky, masti, gely a čípky.

Homeopatie – výhody

Možná jste sami byli překvapeni, jaké vedlejší reakce můžete očekávat, budete-li užívat některé z „běžně“ dostupných léků, či léků předepsaných od ošetřujícího lékaře. Takový příbalový leták je pak možné kolikráte přirovnat k jednomu velkému negativu. Jedním z častých vedlejších příznaků může být alergická reakce. Té se však nedočkáte, pokud zvolíte homeopatika. A pokud čekáte miminko? Pak je užívání léků, i těch běžných, značně ztížené. A opět tu jsou homeopatika, která je možné užívat právě v období těhotenství.

Homeopatie – pro koho je vhodná

Další otázka, která Vás může v souvislosti s homeopatií napadnout je, kdo může užívat homeopatika. Homeopatická léčba jako přírodní metoda je vhodná pro každého jedince, a to bez rozdílu věku i pohlaví. Tedy, jak novorozenci, miminka, tak dospívající mládež, ale i senioři se mohou rozhodnout pro homeopatii, která dokáže vyléčit zdravotní komplikace, aniž byste přitom museli očekávat některé z vedlejších účinků.

Homeopatie – vyhledávaná s nástupem podzimních dnů

Na jaře a v létě pociťujeme více energie, a to nejen díky slunečním paprskům a příznivějšímu počasí, kdy trávíme více času venku. Oproti tomu na podzim a v zimě přibývá nejen nachlazení a dalších nemocí. Náš organismus je více zatížený, ubývá dnů, kdy jsme venku, dny se krátí apod. A právě s nástupem podzimních a zimních dnů je vhodné vsadit na homeopatickou léčbu. Ta, na rozdíl od klasické medicíny organismus nijak dál nezatíží.

Homeopatické léky – nechte si doporučit od homeopata

I když je možné si volně zakoupit homeopatika, je vhodné, abyste navštívili zkušeného homeopata. Jednotlivá homeopatika jsou totiž vhodná pro určitá onemocnění. Homeopat Vám nejen doporučí ten nejvhodnější lék, ale také Vám poradí se způsobem užití, dobou a délkou užívání apod. Homeopatika jsou sice velmi účinná. Je jich však značné množství, a tak tzv. sáhnutí vedle, by Vás stálo nejen peníze navíc, ale i případné zklamání, že výsledek léčby nedopadl tak, jak jste očekávali.

Homeopat se nesoustřeďuje jen na konkrétní nemoc

Jak poznáte odborníka** homeopata? Přijdete-li do profesionální homeopatické poradny, pak homeopata nebude zajímat jen nemoc, která Vás **přivedla do jeho ordinace. Homeopat se soustředí na Vás, jako na „provázaný celek“. Vše totiž souvisí se vším. A každá nemoc má svoji příčinu, která nemusí být hned na první pohled zřejmá. Tudíž takové „střelení od pasu“ na základně kterého se Vám pak dostane receptu, od homeopata nečekejte. Homeopat s Vámi naopak vše podrobně probere v rámci osobní konzultace.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id7051 (magazinostrava.cz#1)


Přidat komentář