Medová masáž

Relaxace a uvolnění, nejen to vám může přinést medová masáž. Tento typ detoxikační masáže prospívá celému tělu a pomáhá mu bojovat s toxikačními látkami, které jsou uloženy v organismu.

V** Ostravě** najdeme spoustu studií, které se specializují na masáže. Dnes máme na výběr z velkého množství různých druhů. Kromě klasických, sportovních a rekondičních masáží se také můžeme rozhodnout pro tzv. masáže luxusní. Do těchto masáží se řadí např. masáž čokoládová nebo masáž detoxikační – medová. Kromě těchto druhů masáží je možné zajít si také na masáž thajskou, masáž lávovými kameny nebo masáž LOMI LOMI.

Masáže mají na lidské tělo skutečně blahodárný účinek. Nejdříve pozorujeme účinky masáže na naší kůži. Naše kůže je po masáži více prokrvená a dochází tak k zlepšení proudění lymfatického systému. Lymfatický systém, který chápeme jako jakousi „čističku těla“ má na starosti odvádění zplodin organismu. Pomocí masáže, tak dochází k nastartování detoxikace celého těla. Masáž uleví bolavým a unaveným svalům. Po masáži dochází k zlepšení fyzické a také duševní kondice. Pravidelné masáže nemají vliv pouze na zlepšení fyzického stavu, ale napomáhají také bojovat se stresem.

Medová masáž

Medová masáž se řadí mezi masáže luxusní, společně např. s masáží čokoládovou. Za tyto typy masáží si připlatíte. Jedná se však o velmi příjemné druhy masáží, kde dochází také k potěšení vašich čichových smyslů. Medová masáž je unikátní tím, že napomáhá tělu zbavit se škodlivých látek. Tato detoxikační masáž je tak účinná díky přírodní složce, která se zde používá – medu. Med pomůže vašemu tělu zbavit se škodlivých látek, dále také prospívá vaší pleti a vnitřním orgánům. Od klasické masáže má tato masáž výhodu v tom, že medová masáž odstraňuje z organismu jedy, které jsou uloženy hluboko v tělesných tkáních kolem páteře. Všechny tyto látky způsobují zeslabování organismu.

Jaké má medová masáž účinky

Už dlouho na vašem těle pociťuje únavu? Trápí vás stálý neklid? V tom případě je ideálním řešením** medová masáž**. Medová masáž pomáhá celému tělu k relaxaci a harmonizaci organismu. Vaše tělo bude po této masáži nejen skvěle odpočaté, ale také plné energie. Medová masáž pomáhá organismus nabudit. Tato masáž je řešením v momentech, kdy cítíte vyčerpání v důsledku stresu, stáří nebo v důsledku různých nemocí, při napětí, nervových poruchách a stavech neklidu. Medová masáž je účinná při civilizačních chorobách, jako jsou alergie, revmatizmus, žaludeční a střevní obtíže, plísňové onemocnění střev, pokožky a orgánů. Medová masáž vám také může pomoci, když trpíte častými bolestmi hlavy, chronickou rýmou, nespavostí, nervovými poruchami, depresemi, jaterními a ledvinovými nemocemi. Bojujete s častými ženskými onemocněními? V tom případě vám tato masáž může také velmi pomoci. Medová masáž je nejen skvělý způsob relaxace, ale přináší také úlevu celému tělu. Rozhodně neváhejte a vyzkoušejte tento velmi příjemný způsob relaxace.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id7052 (magazinostrava.cz#33)


Přidat komentář