Půjčovna luxusních aut - Ostrava

Luxusní auta jsou snem mnoha. Většina luxusních aut je však cenově nedostupná. Proto je zde možnost si tyto vozy zapůjčit a užít si jejich výhod za přijatelnou cenu. Tyto služby poskytují půjčovny luxusních vozů.

Výhody luxusních vozů

Luxusní vozy představují zcela jiný způsob dopravy, než vozy běžné. Největší rozdíl bývá poznat ve zpracování interiéru, ve kterém jsou použity drahé materiály, takže je to velice příjemné místo i jen na posezení, natož pak na svezení. Interiéry bývají vybaveny různou elektronikou, jako jsou vyhřívaná nebo masážní sedadla. Zabudovány jsou také kvalitní audiosystémy, navigace a často také televize a DVD přehrávače. Svezení je v těchto vozech velmi komfortní, což lze přičíst kvalitnímu odpružení a podvozku. Další věcí je, co se skrývá pod kapotou. Tam najdeme obvykle vysokoobjemové motory (někdy přeplňované, někdy atmosférické), které se – v podstatě bez ohledu na to, zda jsou benzínové nebo naftové – vyznačují tichým a kultivovaným chodem, takže občas vůbec neslyšíte, že běží. Jejich výkon je vysoký a i auto, které svou váhou překračuje hranici dvou tun, je schopné se na stovku rozjet do 8 sekund. Na předjíždění jsou tedy tyto vozy jako dělané. Za luxusní vozy lze v mnoha případech považovat i supersporty, jako Ferrari nebo Lamborghini. U těch sice není přítomný onen komfort, ale za to se jedná o extrémně rychlé vozy, které jsou od počátku designované tak, aby měly co nejlepší jízdní vlastnosti.

Proč si luxusní vozy půjčit?

Výše je zmíněno, že jsou tyto vozy drahé na pořízení. To je však jen jeden z více problémů, které představuje vlastnictví těchto vozů. Není atypické, aby si někteří lidé tato auta jen půjčovali, aby se tím následujícím problémům vyhnuli. Následující věci neplatí pro všechny vozy, ale pro některé ano. U supersportů je potřeba mít zajištěn** kvalitní parking**. Problémem není jen počasí i potenciální vandalismus. Pokud máte jen byt, který nemá krytý parking, je pro vás vlastnictví supersportu takřka vyloučeno. U luxusních vozů platí obavy z vandalismu asi také, ale tato auta jsou častější a lidé jsou na ně zvyklí. Další věcí je pojištění. V půjčovně je přitom obvykle vše obsaženo v ceně. Nakonec je třeba zmínit servis. U** supersportů** je potřeba myslet také na daleko častější návštěvy servisu velmi drahé. Vzhledem k tomu, že lze pořádně provádět opravy těchto vozů jen v autorizovaných servisech, nelze se těmto nákladům nijak vyhnout. Pokud máte auto půjčené, nemusí vás tyto věci stresovat a vlastně se všech nepříjemných aspektů zbavujete a zbývají vám jen ty příjemné.

Zapůjčení luxusního vozu

Zapůjčení luxusního vozu je zcela jistě zážitek. Jedna věc je, když o daném autě mluví redaktor automobilového magazínu, ale věcí zcela odlišnou je, když si ho můžete projet sami, bez komentářů ostatních. Vzhledem k výše zmíněným skutečnostem lze** půjčení luxusního auta** doporučit. Třeba se pak stanete pravidelným zákazníkem vaší lokální půjčovny. Přece jen se neříká nadarmo, že zážitek je jediný dárek, který vám vydrží navždy.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id7058 (magazinostrava.cz#43)


Diskuze a zkušenosti

Martin | 05.03.2013 16:51
Re: Půjčovna luxusních aut - Ostrava Dobrý den, můžete mi prosím napsat cenu zapůjčených vozů.. kolik by stálo půjčit například ferrari na 1 hodiny? moc děkuji.

Milan | 13.08.2014 08:45
Re: Půjčovna luxusních aut - Ostrava Dobrý den, můžete mi prosím napsat ceník zapůjčených vozů. Kolik by stálo půjčit si například Ferrari, Porsche atd. na 1 hodinu? Nejedná se mi o ježdění někde po silnici, chci si jen natočit krátké video, udělat pár fotek atd.


Přidat komentář