Panenky a kočárky pro panenky Ostrava

Zavzpomínáte si ráda na svá dětská léta, kdy jste si hrála z panenkami? A nemáte občas pocit, že byste si s nimi ráda hrála i nyní, v dospělosti? Pokud vám přijde takové nutkání zvláštní, pak vězte, že nejste sama.

Panenky a kočárky pro panenky Ostrava - www.panenky-jako-zive.cz

Když malé holčičky vyrostou, často své dětské panenky opouštějí, ukládají je do skříní nebo je rovnou vyhazují. U některých dívek však převládá touha hrát si se svou panenkou i nadále. Jenže mohou mít pocit, že dospělé dívce už hraní s panenkami nepřísluší, a tak svou panenku také odloží, i když nerady. Ve svém srdci však dále touží o svou panenku pečovat a hrát si s ní, nebo jí mít alespoň vystavenou a stále pěkně oblečenou a udržovanou.

Hrají si s panenkami i dospělé ženy?

Mnoho žen po celém světě v dospělosti zjišťuje, že je touha po panenkách neopustila ani v dospělosti a zřejmě už nikdy neopustí. A tak není nic zas až tak výjimečného, když i dospělá žena má svou panenku, často i více panenek. Některé ženy pečují jen o jednu nebo o dvě panenky, jiné si zakládají celou sbírku panenek.

Realistická panenka - Novorozenec 43 cm v tričku

Realistické panenky

Realistické panenky vypadají jako živé. Jsou zhotoveny tak, aby měly všechny důležité detaily, přirozený a opravdově vypadající výraz obličeje a mívají také ohebné klouby. Čím více realistická panenka stojí, tím více toho také obvykle umí. Ty nejdražší panenky tak umějí také mluvit či plakat, samy pohybovat ručičkami či nožičkami, mrkat očima a další.

Kde lze koupit panenky jako živé?

Realistickou panenku si můžete pořídit v internetovém e-shopu na adrese http://www.panenky-jako-zive.cz/. Panenky prodávané v tomto e-shopu mají rovněž velmi realistický vzhled a výraz v obličeji. Na výběr je buď celovinylové nebo látkové tělíčko. Součástí panenky jsou také rozkošné oblečení a doplňky. Můžete si vybrat i pohlaví panenky a dostanete k ní i rodný list. Po telefonické domluvě je možný osobní odběr panenky v Ostravě. Ve stejném e-shopu si můžete pořídit také panenkovské kočárky.

KOČÁRKY PRO PANENKY

Kolik stojí panenky jako živé?

Realistické panenky je možno pořídit za velmi různorodé ceny. Cena záleží na kvalitě zpracování, na realističnosti panenky, na jejích schopnostech a také na tom, jaké doplňky a v jakém množství si je k panence pořídíte. Ceny realistických panenek tak začínají na přibližně sedmi stech korunách.

Realistické panenky pro děti

Pokud chcete svém dítěti pořídit panenku, proč ne také realistickou?** Realistické panenky** si sice velmi často pořizují jejich sběratelé, kteří jsou za hodně propracované kousky ochotni dát i velmi vysoké peníze, avšak i dítě bude mít z takové opravdově vyhlížející panenky jistě velkou radost. A rozhodně nemusíte kupovat hned tu nejdražší. Jak už bylo řečeno výše, realistickou panenku je možné pořídit již za několik sto korun.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id7071 (magazinostrava.cz#92)


Přidat komentář