Soukromá veterinární ordinace - Ostrava

Každý, kdo má doma nějaké to zvířátko, ví, že vyžaduje lásku a péči. Co když ale zvíře onemocní a Vaše láska a starostlivost již nebude stačit? Víte, kam se obrátit pro pomoct? A víte, co vše můžete očekávat?

Pořizování domácích mazlíčků se stalo oblíbenou záležitostí nejen u malých dětí, ale i u lidí, kteří bydlí sami, nebo jsou v důchodovém věku a moc radosti jim už, jak často říkají, nezbývá. Takový domácí mazlík může být malý, velký, tlustý, hubený, chlupatý, šupinatý. Může nám kousat boty, dělat nepořádek, spát v posteli. I přesto je náš a máme ho rádi. Zvíře je velkou psychickou podporou. Aniž si to lidé přiznají, obvykle berou některá zvířata (pes, kočka, ...) jako součást rodiny. Lpí na nich a život bez jejich přítomnosti si jen těžko dokáží představit.

Kdo pomůže "němé tváři"

Jakmile s naším** zvířetem** není něco v pořádku, okamžitě to poznáme. Chová se jinak, většinou je smutný a neví, jak říct, co ho trápí. Pokud problémy neustávají, je nutné navštívit zvěrolékaře, aby se na něj podíval. K veterináři ovšem nemusíme jen v případě nemoci nebo úrazu, můžeme přijít i na rutinní kontrolu nebo očkování.

Veterinář našeho miláčka vyšetří, zkontroluje a zjistí, co mu schází. Důležité je, aby se zvíře nestresovalo, mohly by se zkreslit výsledky vyšetření. Proto, pokud je to možné, u něj zůstaňte a dodávejte mu odvahu. Zvěrolékař Vám ochotně vysvětlí, co s Vaším mazlíčkem je, a jak se nemoci zbavit. Určí zvířeti léky, které Vám okamžitě předá, a domluví si s Vámi další kontrolu.

Soukromá veterinární ordinace - Ostrava

V Ostravě, statutárním městě Moravskoslezského kraje, se jako i v jiných městech nachází veterinární ordinace téměř na každém rohu. Rozdíl ovšem je, zda je to ordinace soukromá či nikoli. Rozdíl spočívá v nabízených službách a hlavně v cenových relacích. Například ordinační doba delší než normálně, je k dispozici pohotovostní služba a lékař kdykoliv na telefonu.

Služby soukromé veterinární ordinace

Služby, které nabízejí** soukromé ordinace**, jsou na poněkud vyšší úrovni než v ordinacích "normálních" zvěrolékařů. Obvykle je jejich výčet uveden na internetových stránkách dané ordinace, ale někdy jsou k dispozici i v čekárně. Samozřejmě služby zahrnují klasickou péči, jako je prevence, odčervování, očkování, aj. Kromě toho nabízejí i odbornou a nadstandardní péči, jako je pomoc při porodu, následná fyzioterapie po úrazu nebo speciální zubní ošetření.

Na webových stránkách jsou, pro Vaši informaci, uvedeny i poskytované zákroky, např. operace nebo rozbor krve. Najdete zde také, jak je vybavena** ordinace zvěrolékaře**, což rovněž vypovídá o jeho kvalitě.

Cenové rozpětí u soukromníků

Co se týče cen, jsou trochu vyšší, ale péče za to stojí. Čím dražší, tím lepší a kvalitnější péče se Vám, resp. Vašemu kamarádovi, dostane. Soukromé ordinace nejsou nejlevnější, ale jelikož mají plné čekárny a reference se na ně jen hrnou v tom nejlepším světle, budou i nejlepší.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id7077 (magazinostrava.cz#61)


Diskuze a zkušenosti

Ludmila Vodičková | 05.01.2013 18:55
Re: Soukromá veterinární ordinace - Ostrava Dobrý den, ráda bych našla práci jako asistentka do veterinární ordinace. Budu ráda za jakoukoliv práci. Mám ráda zvířatka a ráda bych s nimi pracovala. Jsem ÚSO, je mi 40let, bydlím v Hlučíně. CV mohu zaslat. Praxi mám jak v administrativě, tak v sociální oblasti. Přeji krásný a úspěšný nový rok 2013 Ludmila Vodičková tel.:605 727481


Přidat komentář