Venčení psů - Ostrava

Máte psa? Pak jistě víte, jak důležité je jeho pravidelné venčení, zvláště v případě, že bydlíte v bytě a nemůžete ho nechat pobíhat po zahradě. Občas se stává, že ať se snažíte, jak se snažíte, na pravidelné venčení vám prostě nevychází čas.

Pokud máte psa a bydlíte v rodinném domku s oplocenou zahradou, máte to jednodušší. Pokud vám zrovna nevyjde čas na venčení, jednoduše necháte psa, ať se sám vyvenčí na zahradě. Samozřejmě by to nemělo být pravidlem, neboť i pes, který má k dispozici oplocený výběh, potřebuje venčení kvůli tomu, aby se nenudil. Pes totiž zahradu dobře zná, má ji celou důkladně prochozenou, vše očichané, označkované a kdyby na ní měl být pořád, kdyby nikdy nemohl chodit na procházky, hodně rychle by se na zahradě začal nudit a chyběl by mu pohyb. Pokud však bydlíte v bytě, je situace závažnější. Psa totiž vyvenčit musíte – jednak dlouhé zadržování vyměšování značně škodí zdraví, zvláště pokud je časté, a navíc se vám doma pes vyčůrá nebo "vykadí", pokud už to nevydrží. Určitým řešením by mohlo být naučit psa používat tzv. kočiči záchod – speciální podložku s pískem či pilinami.

Co když není na venčení psa čas?

Jenže co udělat, pokud prostě na** venčení psa** čas nemáte? Dostali jste více práce a nestíháte ji všechnu udělat, natož ještě vyvenčit psa? Jste nemocní a tak nechcete chodit se psem ven? Anebo jste časem zjistili, že jste si pořídili velmi aktivní plemeno, které potřebuje opravdu dlouhé venčení, hodně pohybu a her? Ať je důvod, proč nemůžete nebo nechcete venčit svého psa vy sami, jakýkoliv, řešení existuje. Je možné najmout si někoho, kdo bude vašeho psa venčit za vás.

Najměte si pro psa "venčitele"

"Venčitel" psa je člověk, který v předem smluvený čas přijde k vám domů, vyzvedne si vašeho psa a vyvenčí vám jej. Obvykle se najímá dlouhodobě – k vám domů přijde každý den ve stejný čas a vašeho psa bude venčit také předem domluvený čas, kupříkladu hodinu. Pokud psa nepotřebujete venčit pravidelně, ale pouze výjimečně, i tak si můžete venčitele najmout, ale budete to mít těžší, najít někoho pouze na jedno venčení. A kde venčitele najít? Nejsnazší cestou bude samozřejmě internet, popřípadě si můžete také někoho nechat doporučit od svých známých, pokud službu venčení psa již využívají.

Venčení psa i s výcvikem

Když už si hodláte pro svého psa zajistit** pravidelné venčení**, pouvažujte nad tím, zda by nebylo dobré zajistit mu také výcvik. Služba venčení psa i s výcvikem je vhodná především pro majitele velkých plemen nebo neposlušných a tvrdohlavých psů, ovšem alespoň základní výcvik je jistě vhodný pro každého psa. Někteří venčitelé nabízejí svůj vlastní výcvik psa, jiní docházejí se psem na speciální cvičiště. Je ovšem nutné počítat s tím, že venčení zároveň s výcvikem bude jistě o něco dražší. Na druhou stranu budete mít poslušného a skvěle vycvičeného psa a nebudete pro to muset ani nic udělat.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id7075 (magazinostrava.cz#37)


Diskuze a zkušenosti

Markéta | 12.03.2013 08:48
Re: Venčení psů - Ostrava Dobrý den, našla jsem si váš kontak na internetu a ráda bych se informovala, zda stále platí inzerce na Váš psí hotel? Máme v péči fenku 8let, bílého středního Pudla po naší babičce. Problém však je, že s přítelem často cestujeme a bohužel ne vždy můžeme vzít pejska sebou. Navíc nemáme v okolí nikoho, kdo by se o ni na těch pár dnů mohl postarat. Proto se na Vás obracím s dotazem, zda by bylo možné u Vás pejska v těchto případech ubytovat na jednu či dvě noci? A jaká je celková cena této služby? V případě, že pejska ubytujeme v sobotu dopoledne cca 11.00hod a v neděli kolem 14.00 pejska vyzvedneme. Podotýkám, že krmení a jakékoliv další potřebné věci jsem schopna pejskovi zajistit. Pejsek má poslední očkování v listopadu 2012. Je zvyklá žít doma i na zahrádce a nemá žádné problematické chování s jinými pejsky. Předem děkuji za odpověď, s pozdravem Markéta

barbora | 20.11.2013 08:04
Re: Venčení psů - Ostrava reakce na pani Marketu - viz prispevek vyse. rada Vam pejska coby dlouholety vencitel pohlidam. Muzete se ozvat na 605 336 797 nebo barusbox@centrum.cz s pozdrave, B.R.

Renáta | 26.11.2013 17:08
Re: Venčení psů - Ostrava Dobrý den, nabízím venčení psů. Zadarmo a jak dlouho budete chtít!

Majka | 12.12.2013 14:39
Re: Venčení psů - Ostrava Reakce na paní (slečnu?) Renátu: potřebovala bych venčit pejska malého plemene ve všední dny 3x denně, v 8, 13 a v 18 hod., pokaždé na cca 45min.. Byla byste ochotná? Ostrava-Výškovice.

Renáta | 13.04.2014 14:24
Re: Venčení psů - Ostrava Dobrý den, nabízím venčení psů. Zdarma a na jakoukoliv dobu. Jelikož chodím do ZŠ, tak jedině od 14:00 či dohodou.

Slávka | 28.04.2014 01:49
Re: Venčení psů - Ostrava Dobrý den, nutně potřebuji zajistit hlídání a venčení pejska. Podnikám, tak nemá tolik času. Potřebovala by jsem venčení ráno kolem osmé hodiny a potom přibližně kolem 14té hodiny. Zaplatím 100,-Kč za vyvenčění, takže 200 za den. Ostravav Jih. Můžete mi to prosím zařídit. Děkuji Slávka. Ps. ještě plemeno :) kokršpaněl chlapeček 2 roky, hodný.

Kamila | 04.05.2014 16:52
Re: Venčení psů - Ostrava vyvenčím pejska zdarma v odpoledních hodinách

Anonym | 15.10.2014 05:14
Re: Venčení psů - Ostrava Dobrý den. Nutné..... Pro dva yorky, zlatíčka, potřebuji pravidelně. Venčení. A občasné hlídání přes noc nebo na par dni. U mne. Samozřejmě strava a ostatní hradim. Spěchá. Volejte zájemci na tel.732530394. Ostrava.

lea | 25.01.2015 16:06
Re: Venčení psů - Ostrava ...shanim nekoho hodneho, kdo by hlidal me dva pejsky, klidne i u me doma, v dny, kdy mam pracovni dvanactky....

Sylvie | 26.04.2015 16:11
Re: Venčení psů - Ostrava Ahoj,nabízím venčení hafanu, malých i velkých,pravidelně i nepravidelně, s pejsky jsem min.hodinu venku. 730 825 737

Adrian | 09.01.2019 20:14
Dobrý den, Hledám brigádu na venčení psů, mohl by mi někdo prosím poradit ?


Přidat komentář