Dietologická poradna - Ostrava

Zkuste udělat změnu ve vašem životním stylu a zbavit se přebytečných kil. Udělejte pozitivní krok ke svému zdraví. Pomocnou ruku vám mohou nabídnout v dietologických poradnách, kde se specializují na zdravou výživu a redukci váhy.

Trápí vás věčný boj s nadváhou? Nedokážete najít způsob, jak se zbavit tuků v problematických partiích? Možná už jste vyzkoušeli řadu diet, pravidelně sportujete, ale stále nejdou vidět výsledky. V takovémto případě je nejlepší navštívit profesionála v oblasti zdravého životního stylu a hubnutí – výživového poradce. Dietologické poradny nabízí své služby klientům, kteří chtějí udělat změnu ve svém životě a začít žít zdravějším způsobem. V Ostravě najdete velké množství odborníků, kteří se specializují na zdravý životní styl a správné stravování. Mnohé dietologické poradny najdete na internetových stránkách. Dejte na zkušenosti svých přátel a vyberte si tu nejlepší dietologickou poradnu.

Dietologická poradna – výživové poradenství

Odborníci, kteří pracují v této poradně, se specializují na zdravou výživu. Mohou vám zde nabídnout pomoc v případě, že bojujete s nadváhou. Během spolupráce je sestaven jídelníček, podle kterého se musíte řídit. Služby odborného poradce přes výživu nemusí využívat pouze osoby s nadváhou, ale tento výživový program je také vodný pro těhotné ženy, kojící ženy, osoby s nízkou hmotností, dále také pro osoby s cukrovkou,  vysokým cholesterolem, vysokým krevním tlakem a potravinovou alergií.

Spolupráce s dietologickou poradnou začíná první vstupní konzultací. Během vstupní konzultace je důležité odborníkovi sdělit všechny podstatné informace o vašem životním stylu. Výživový poradce se bude zajímat o vaší profesi, koníčky a zájmy. Výživového poradce bude zajímat způsob vašeho stravování. Bude se zajímat o to, kdo u vás nakupuje, jaké potraviny se u vás nakupují a co se u vás vaří. Na základě všech těchto informací se vám poté sestaví jídelníček a také celkový program pro zdravý životní styl nebo redukci váhy. Poté, co budete mít** sestavený jídelníček**, je nutné jej plně dodržovat. Postupujte přesně podle rad výživového poradce. V dietologické poradně si poté sjednáte schůzky v určitém časovém intervalu. Na pravidelných konzultacích budete probírat vaše výsledky. Váš výživový poradce s vámi bude probírat vaše úspěchy a neúspěchy a bude vás ve vaší snaze povzbuzovat. Váš** výživový poradce** se stane vašim koučem ve zdravém životním stylu.

Jak redukovat váhu

Před tím, než se rozhodnete pro redukci váhy, je důležité zjistit několik podstatných informací. Váš poradce pro zdravou výživu vám vypočítá BMI index nebo-li body mass index, což je idnex tělesné hmotnosti. BMI index se vypočítá jako podíl hmotnosti v kilogramech a výšky v metrech umocněné na druhou. Také na internetu najdete velké množství kalkulaček BMI indexu, které vám rychle spočítají, zda je vaše váha optimální nebo máte podváhu, nadváhu, obezitu prvního stupně, obezitu druhého stupně nebo obezitu třetího stupně. Myslete také vždy na to, že s nadváhou jsou spojena zdravotní rizika a tak se ji snažte omezit.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id7080 (magazinostrava.cz#41)


Diskuze a zkušenosti

Miluše Gombalová | 12.03.2013 13:30
Re: Dietologická poradna - Ostrava Dobrý den, byla mi zjištěna těhotenská cukrovka, jsem ve 29 tt. Mohli byste mi doporučit poradnu v okolí Ostravy (popř. okres Karviná). Děkuji Gombalová e-mail: miluse.gombalova@seznam.cz

Anonym | 29.08.2014 03:24
Re: Dietologická poradna - Ostrava Dobry den, z osobnich zkusenosti s dietolog.poradnama v Ostrave bych rozhodne doporucila dietolog.centrum stihli. Vyzkousejte.Prvni ukazkova lekce i s cvicenim me vysla na 399kc


Přidat komentář