Liposukce, kavitace - Ostrava

Nejste spokojeni se svou postavou a nezabírají ani diety či sport? Toužíte mít dokonalou postavu a nevíte si již rady? Pak byste se měli informovat o účincích liposukce či kavitace.

Současné módní trendy udávají směr, kterým bychom se měli vydat. K tomu je většinou zapotřebí, mít tu správnou velikost oblečení. Co však dělat, jestliže jsme přibrali a nemůžeme si na sebe vhodný kus oblečení koupit? Pak je zde jedno z možných řešení a tím je liposukce a kavitace.

Liposukce, kavitace – Ostrava

Bydlíte v místě Ostrava a nejste spokojeni se svou postavou? Potřebujete zhubnout a nedaří se Vám dodržet dietu či nemůžete ze zdravotních důvodů chodit pravidelně cvičit? Pokud tyto problémy máte, nezoufejte. Je zde ještě možnost podstoupit liposukci či kavitaci. Tyto dva pojmy jsou pro mnoho z nás ještě velkou neznámou a tak si je pojďme vysvětlit.

Co je liposukce?

V první řadě je potřeba si říci, že je liposukce zákrok, který vyžaduje odstranit lokalizované zásoby tuku a to za účelem zformování postavy na jednom či více místech našeho těla. Liposukce zlepšuje tvar našeho těla a to rozrušením a následným odstraněním podkožního tuku. Toto se provádí za pomocí kanyly, která je propojena s hadicí, která je dále napojena na přístroj. Tento přístroj tvoří podtlak, což umožňuje odsávání tuku z předem určených oblastí. Kanyla, která tuk z těla odsává je do těla vpravována několika centimetrovými řezy, které jsou velmi krátké. Tyto řezy umisťuje chirurg do přirozených záhybů naší kůže, aby bylo následné hojení co nejrychlejší a pokud možno neviditelné. Touto technikou lze modelovat břicho, boky, hýždě, stehna, kolena, horní partie paží, brady, tváře či krku. Liposukci lze tedy aplikovat pouze v případě, že máme dostatek tukové zásoby v problémových partiích. Měli bychom se zde zmínit rovněž o tom, že je liposukce vhodná, až v případě, že nelze problémové partie zformovat prostřednictvím diet či cvičením. Co však liposukce neumí je, že Vás nezbaví silné nadváhy ani obezity!

Co je kavitace?

Co si představit pod pojmem kavitace? Ve své podstatě se jedná o neinvazivní liposukci 3. generace. Tato technika je zcela bezbolestná a je podstatné, že nám umožňuje formovat naši postavu velmi rychle a efektivně. Nejdůležitější je, že se jedná o zákrok zcela bezrizikový, přičemž se nejedná o operativní zásah a jako takový nevyžaduje žádné zotavení. Kavitace funguje na principu úplného zničení všech tukových buněk. Hlavní a nespornou výhodou kavitace je fakt, že zcela eliminuje tzv. jojo efekt. Pokud Vás zajímá, jak rychle kavitace zabírá, pak vězte, že jsou její výsledky viditelné po jediné léčbě a jsou trvalé. Další léčebné postupy jsou aplikovány pouze k tomu, aby bylo možno zredukovat Váš obvod.

Jaké jsou výhody kavitace?

Hlavní výhodou kavitace je, že dokáže odstranit přebytečnou tukovou tkáň a tím zdokonaluje naše proporce v oblasti stehen, zad, břicha, kolen, boků či zadečku. Co mnohé z nás přesvědčí je, že zformuje naši postavu ihned po první aplikaci. Odstraňuje celulitidu a podporuje detoxikaci našeho organismu. Dokonale vylepšuje kvalitu naší pokožky a v neposlední řadě není potřeba se po tomto zákroku nijak šetřit, neboť rekonvalescence není žádná.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id7082 (magazinostrava.cz#50)


Přidat komentář