Poradna pro hubnutí Ostrava

Málokoho netrápí nějaké to kilo navíc. Doba si žádá své, a to bohužel platí i v případě životního stylu. Spěch a stres jsou synonymem současnosti. Jíst v klidu a zvolit si vhodnou stravu by nás vyvedlo ze začarovaného kruhu.

Jenže, ono se to pěkně povídá, ale praxe je jiná a zrealizování záměru není mnohdy lehké. Na snížení váhy bez jo-jo efektu, tj. na zhubnutí a znovu nepřibrání však nemusíte být sami. A ani tak nemáme na mysli rady a tipy, kterých se můžete dočíst v řadě časopisů, nebo v diskuzích na internetu apod.

Při hubnutí na každého neplatí stejný postup

Takovéto rady mohou být myšleny dobře, mohou fungovat, ale jen pro určitou skupinku jedinců. Každý z nás totiž žije jiným způsobem, vykonáváme jinou fyzicky a psychicky náročnou práci, hýbeme se méně, či více, ale také se lišíme metabolismem aj. Z toho důvodu nelze 100% spoléhat a řídit se radami, tipy, či dietami, které se na nás doslova valí z každého média. Co tedy nyní, smířit se s tím, že tzv. lepší již to nebude? Smířit se s tím, že si budete potřebovat čas od času koupit větší číslo oblečení?

Důvod proč začít hubnout

Nejde však jen o váhu, jako takovou, ale také o zdravotní hledisko. Čím více se totiž odchýlíte od Vaší normální váhy, dle výšky, věku, tím více si zakládáte na tom, že dříve nebo později se budete potýkat se zdravotními komplikacemi. Pomineme-li nižší sebevědomí, přitažlivost, spokojenost se sebou samým, pak nadváha může stát za zažívacími obtížemi (pálení žáhy, kýla, žlučové kameny), ortopedickými obtížemi (bolest zad, kloubů), nádorovým onemocněním (dělohy, prsou, prostaty, ledvin), kardiovaskulárními potížemi (vysoký krevní tlak, cévní mozkové příhody aj.).

Kam se tedy obrátit, chcete-li zhubnout a nepřibrat a nemuset za pár měsíců, či let řešit nějaký ten zdravotní neduh?

Poradna pro hubnutí

Fundované odborníky můžete najít v poradně pro hubnutí. V poradně se Vám dostane poradenství, rad přímo na míru. V poradně bude specialista jen pro Vás. Konzultace, které Vám poskytne, budou určeny jen Vám. A rozhodně nemusíte mít obavy, že by Vás někdo odsuzoval, snižoval Váš problém, apod. Do poradny pro hubnutí můžete přijít, i když máte třeba jen kilo navíc, díky kterému se necítíte dobře „ve svém těle“, nebo je těch nadbytečných kil mnohem více.

Poradna pro hubnutí - zaměření

Poradna pro hubnutí je zaměřena na změření skladby Vašeho těla, včetně fyzické kondice. Můžete očekávat vyhotovení individuálního jídelníčku, a to na dobu, na kterou se dohodnete. Váš jídelníček, jeho skladba tak může být rázem pod odbornou kontrolou. Budete vědět, čeho se držet, na jaké potraviny se soustředit, které omezit, či vynechat.

Poradna pro hubnutí – co můžete očekávat

V prvé řadě vás však bude čekat důkladná analýza složení těla, včetně zmíněného rozboru jídelníčku i současných stravovacích návyků. Při každé konzultační návštěvě dojde k monitorování průběhu hubnutí. Poradna pro hubnutí je připravena Vám poskytnout jednorázovou službu, ale také dlouhodobou poradenskou službu. Díky poradně, respektive odbornému poradenství najdete způsob, jak Vám může jídlo přinášet nejen zasycení, ale i potěšení, aniž by došlo k poškozování Vašeho zdraví.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id7078 (magazinostrava.cz#2)


Přidat komentář