Drink servis Ostrava

Stává se to. Jedete na schůzku autem a jste přesvědčeni, že nebudete pít. Jenže pak se to nějak zvrtne, dáte si skleničku a co teď. Jak se dostat domů i s autem? Můžete využít službu drink servis Ostrava.

Znáte službu drink servis Ostrava?

Pokud ne, je čas ji představit. Jde o vynikající nápad, který usnadní život mnoha řidičům. Drink servis Ostrava je služba, která se postará nejen o váš odvoz, ale i o odvoz vašeho automobilu. A nemusíte se bát. Tato služba je naprosto bezpečná, korektní, a na vysoké úrovni. Navíc je tu pro vás 24 hodin denně.

Drink servis, o co jde?

Drink servis je služba, která zajišťuje přepravu osob i jejich automobilů, v případě, kdy** řidič automobilu je indisponován**. Nejčastěji se této služby využívá v případě, kdy si řidič dá neplánovaně skleničku alkoholu. Využít ji však můžete v podstatě kdykoli. Tedy i tehdy, když přijedete na lékařské ošetření autem, a domů již řídit nemůžete. Nebo třeba, když vám vyskočí ploténka nebo si zvrtnete kotník a řízení vozu se stane velkým problémem. Prostě jakmile se vám stane, že z nějakého důvodu nebudete moci řídit své auto, ale budete potřebovat dostat se domů i s autem, tak volejte nonstop službu drink servis Ostrava. Kontakty najdete na internetové adrese www.drink-taxi-ostrava.cz.

Non stop služby

Drink servis si můžete objednat opravdu po celých 24 hodin denně. Ve dne i v moci. A nemusíte se obávat, že přijede nerudný řidič, který bude nepříjemný. V kteroukoli denní či noční dobu se setkáte s profesionálním jednáním, příjemným vystupováním i ochotou, která vás ujistí, že službu využijete i příště. Již v okamžiku, kdy budete volat na dispečink, vás osloví příjemný hlas a vyptá se vás, na místo, kde se nacházíte, zda jste sami nebo je vás více a jaký vůz vlastníte. Nakonec se dohodnete na místě a čase, kde budete čekat řidiče. V případě potřeby řidič vyjíždí okamžitě.

Spolehlivá přeprava

Na dohodnuté místo přijedou hned dva řidiči. Jeden pojede s vámi ve vašem autě, druhý pojede za vámi. V případě, že je vás více, může někdo jet i s druhým řidičem. Pokud tedy byl váš vůz plně obsazen, nemusí jet nikdo zvlášť hromadnou přepravou, ani se nebudete muset ve voze mačkat. Pouze si nastoupí ke druhému řidiči a pojede s ním. Oba řidiči patří k profesionálům. Ostatně to poznáte ihned na jejich vystupování, ochotě i profesionálním přístupu k řízení. Pokud se stane, že ve vašem voze bude chybět palivo, pak vám ho na požádání doplní a vy si ho jen zaplatíte. Za tuto službu navíc přitom nebudete nic platit.

Jak je to s cenou?

Služba drink servis rozhodně nepatří k nadstandardním. Spíše naopak. Cena je příjemná a výhodná. Takže se vyplatí službu využít vždy, když ji potřebujete.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id7087 (magazinostrava.cz#122)


Přidat komentář