Kurzy angličtiny Ostrava

Cestujete často do zahraničí? Chystáte se studovat na střední či vysoké škole mimo Českou republiku? Nebo se snažíte najít nové zaměstnání či se jen zdokonalit? Právě pro vás je kurz angličtiny vhodný.

Tvrdí se, že kolik jazyků člověk umí, tolikrát je člověkem. Vždyť cizí jazyky se učí již děti na základní škole, dokonce i ve školkách. Anglický jazyk je rozšířený po celém světě. Angličtinou se domluvíte cca s půl miliardou lidí, a to je už co říct. Anglický jazyk potřebujete i při hledání nového zaměstnání. Většina zahraničních firem komunikuje pouze v anglickém jazyce. Angličtinu nevyužijete jen při práci ale také při cestování do zahraničí. Nebo si chcete jen zvýšit kvalifikaci, dosáhnout povýšení či zvýšení platu? Začněte studovat angličtinu.

Angličtina při hledání práce

Začít studovat jazyk můžete kdykoli a v jakémkoli věku. V dnešní době není znalost angličtiny až tak běžná jako spíše nutná. Musíte pouze najít kurz angličtiny poblíž vašeho bydliště. A věřte, že v Ostravě je opravdu z čeho vybírat. Pokud zabrousíte na webové stránky a budete se snažit najít si zaměstnání, více než 80% nabídek požaduje umět hovořit anglickým jazykem. Vaše úroveň anglického jazyka je jedním z nejdůležitějších kritérií, které rozhodne, zda si vás potenciální zaměstnavatel pozve na pohovor. Na trhu je spousta mezinárodních společností, v jejímž vedení jsou často právě cizinci.

Výhody kurzů angličtiny

Kurzy angličtiny nabízí lekce většinou s rodilým mluvčím. Hodiny je možné si zamluvit dopředu a proto pokud se zrovna na danou hodinu nebudete moci dostavit, zamluvíte si ji na jindy. Díky tomu tak o probírané učivo nepřijdete. Jazyk se budete učit v kolektivu stejně pokročilých či začátečníků jako jste vy a učení tak pro vás bude mnohem zábavnější. Jazykové kurzy jsou založeny na konverzaci. Některé jazykové školy mají dokonce svou knihovnu a vy si tak můžete půjčovat knihy či dokonce CD a DVD v angličtině, které si vyberete podle vaší momentální úrovně, v jaké se nacházíte a jazyk si tak procvičovat ještě doma.

Soukromé hodiny angličtiny

Domluvit se také můžete na soukromých hodinách výuky. Soukromé hodiny jsou vhodné pro nezaneprázdněné lidi či maminky na mateřské dovolené. Navíc pokud si v jazyce ještě příliš nevěříte, a představa, že byste museli mluvit před ostatními studenty je stresující, tak jsou pro vás soukromé hodiny alespoň ze začátku ideální. S anglickým jazykem se ve světě rozhodně neztratíte. Začněte proto se studiem co nejdříve. Nejen, že se vzděláte, ale taky pobavíte, protože výuka angličtiny je opravdu zábavná. Volba lektora má určitě vliv na studijní výsledky a motivaci ke studiu. Je proto dobré domluvit se například na ukázkové hodině, kdy se můžete podívat, jak taková hodina angličtiny probíhá.

UKÁZKOVÁ HODINA ANGLIČTINY ZDARMA

Kurzy anglického jazyka

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id7097 (magazinostrava.cz#13)


Přidat komentář