Kurzy latinskoamerických tanců - Ostrava

Chystáte se na nějakou společenskou událost či na ples? Chcete si oprášit své taneční kroky? Hledáte spolehlivý způsob jak zhubnout, ale nechcete se trápit v posilovně? Přihlaste se do tanečního kurzů latinskoamerických tanců.

Tanec je umění, zábava, ale také pěkná dřina. Již v základních tanečních se naučíte základní kroky všech tanců a zaručeně si najdete svého favorita. Taneční můžete absolvovat nejen v mládí, ale i v pokročilejším věku.

Tanec Vás jistě bude bavit. Kromě zábavy, při učení se jednotlivým krokům, si se svým tanečníkem vytvoříte nový vztah, a pokud je to Váš celoživotní partner, ucelíte si vzájemné vazby. Jestli jste nezadaní, jsou taneční skvělým místem pro setkání a můžete zde najít i svého budoucího partnera. Budete tak mít jistotu, že na plese nebo na zábavě již nikdy nebudete jen sedět u stolu a sledovat taneční parket. Budete na něm zářit.

Další výhodou tance je pohyb. Nemusíte se zbytečně trápit v posilovně, abyste shodili nějaké to kilo. Tanec Vám v hubnutí pomůže. Zlepšíte i své koordinační pohyby a posílíte každý sval v těle.

Kurzy latinskoamerických tanců - Ostrava - Taneční klub TREND Ostrava o.s. - Jaromír Riedel

Chcete se dostat do rytmu latinskoamerických tanců? Vyzkoušejte latinskoamerické kurzy v tanečním klubu TK Trend Ostrava.

Kurzů se mohou zúčastnit začátečníci i pokročilí každé věkové kategorie.

Tento tanec zaujme jistě každého. I když nejste pohyblivě nadaní, tak neváhejte a zapojte se do rytmu v tanečním klubu Trend Ostrava o.s. Pokud chcete také zkusit jiné taneční možnosti, určitě v tanečním studiu naleznete tanec přesně pro Vás. Nabídka kurzů je velice rozmanitá, přes latinskoamerické tance až po všemi oblíbenou zumbu.

Na základě zkušeností našich čtenářů, věříme, že budete s profesionálním týmem tanečního klubu Trend Ostrava o.s. spokojeni a budete se k nim rádi vracet. V případě, že Vás tato nabídka oslovila, navštivte webové stránky www.tktrend.cz, popřípadě rovnou volejte na telefonní kontakt 605 252 527 nebo pište na e-mailovou adresu info@tktrend.cz.

Více informací o Kurzy latinskoamerických tanců - Ostrava naleznete zde: www.tktrend.cz

Standardní a latinskoamerické tance – Ostrava

Základní rozdělení tanců je na tance standardní a latinskoamerické. Do výčtu první skupiny patří tance klasické: valčík, waltz, tango, foxtrot a quickstep. Druhá skupina zahrnuje trochu divočejší a vášnivější tance. Patří sem samba, rumba, chacha, jive a paso doble. Občas se sem přidává i samba. Každý z těchto tanců je originální a něčím charakteristický.

Kurzy latinskoamerických tanců – Ostrava

Nikdy není pozdě začít chodit do tanečních kurzů. V Ostravě, třetím největším městě naší republiky, je hned několik tanečních škol a studií, které se specializují na latinskoamerické tance. Můžete se přihlásit kdykoliv a na jakýkoli kurz. Podle Vašeho výběru. Stačí zadat do internetového vyhledávače „latinskoamerické tance v Ostravě“ a okamžitě budete vědět, jaké máte možnosti.

Taneční lektoři se Vás budou snažit naučit nejen kroky, ale i lásku k tanci, vášeň a prožívání pohybů. Latinskoamerické tance se obvykle tančí v párech, musíte se zcela oddat tanci a svému tanečníkovi. V posledních letech se ale prosazují i sólo tance. Možná Vás tanec zcela pohltí a Vy se pak budete chtít účastnit různých soutěží a vystoupení.

Konkrétní latinskoamerické tance Ostrava

Samba je tanec pocházející z Brazílie a typické jsou pro něj trhavé taneční pohyby a krouživé pohyby pánví a boky.

Cha-cha je typ kubánského tance, který je velmi podobný mambu. Je pro něj charakteristický „trojitý krok“ neboli samozvané „ča-ča-ča“.

Rumba je známá jako „tanec milenců“. Pochází pravděpodobně z Kuby, ale její původ je nejistý. Rumba vyjadřuje vztah mezi tanečníky, jejich pohyby jsou vášnivé a smyslné. Jde o velmi intenzivní prožívání, které může odrážet Vaši náladu.

Jive je svižný, rytmický tanec, který byl do značné míry ovlivněn rock-and-rollem. Jsou pro něj typické „přešlapovací“ kroky a velmi rychlé pohyby. Pochází ze Severní Ameriky a dovede být dost drsný a odvázaný.

Paso-doble je španělský tanec, ve kterém muž představuje „matadora“, který provokuje býka, a žena představuje jeho červený šátek. Pohyby tance jsou rytmické a divoké.

Salsa je tanec nespoutaného a volného člověka. Nejsou v něm daná pravidla, stačí se naučit základní pár kroků a pak už se jen necháte vést hudbou a partnerem.

Všechny latinskoamerické tance mají nespočet stylů a verzí. Lze obměňovat jejich verze a sestavy, podle našeho přání.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id7100 (magazinostrava.cz#57)


Přidat komentář