Ready made Ostrava

Co je to ready made společnost? Jaké jsou výhody takovéto společnosti? A proč se rozhodnout pro koupi ready made společnosti? Čtěte dále a dozvíte se více o ready made společnostech.

Podnikání s ready made společností

Ready made společnost je způsob, jak začít podnikat a obejít nepříjemné vyřizování na začátku. Ready made společnost je předem založená firma, která zapsána v obchodním rejstříku. Tato firma se může velice rychle a levně převést na koncového majitele. Tyto společnosti nemají obchodní historii, ale mají název, sídlo, jednatele a identifikační číslo. Ready made společnosti nemají žádné závazky, pohledávky nebo ekonomickou činnost. Tyto firmy jsou zde jednoduše pro zákazníky.

Výhody ready made společností

Ačkoliv je prodej ready made společností po světě rozšířen už řadu let, u nás si získává větší oblibu až v poslední době. Mezi výhody těchto společností se řadí rychlost. Za novou firmu můžete ihned jednat, nemusíte tedy čekat týdny na zápis do obchodního rejstříku. Ready made společnosti mají splacený základní kapitál. Při koupi této firmy nemusíte ztrácet trpělivost na úřadech.

Kolik vás bude stát ready made společnost?

Ceny ready made společností se značně liší. Záleží např. na právní formě nebo stáří firmy. Nejlevnější jsou společnosti s ručením omezeným. O něco dražší jsou akciové společnosti a evropské společnosti. Odlišné jsou také ceny zahraničních společností, cena se vždy odvíjí podle států, kde byla firma založená.

A kolik tedy přibližně za ready made společnost zaplatíte? Ceny se pohybují od 20 000 Kč výše v závislosti na stáří firmy.

A co všechno tato cena zahrnuje? Převede se na vás 100% obchodního podílu. Ke koupi této firmy se dále váže ověření podpisů a listin, změna sídla na jinou adresu (v rámci jednoho města), registrace k dani z příjmu, ohlášení volných živností včetně správních poplatků, návrh na zápis změn do obchodního rejstříku.

Kdo Vám může nabídnout ready made společnost?

Na trhu najdeme firmy, které se zabývají vytvářením a prodejem ready made společností. V nabídce těchto firem najdeme akciové společnosti, společnosti s ručením omezeným nebo také evropské společnosti. Ready made společnosti splňují všechny podmínky dané zákonem, jako je např. určení předmětu podnikání, registrace daní z příjmu právnických osob po splacení základního kapitálu atd.

Zakoupením ready made společnosti získáváte zápis firmy v obchodním rejstříku, 100 % splacený základní kapitál. Ready made společnost nemá dluhy, závazky a žádnou obchodní činnost.

Předem registrované společnosti splňují všechny podmínky dané zákonem. Koupí takovéto společnosti ušetříte velké množství času. Když podnikatel zakládá firmu sám, čeká ho i několik týdnů vyřizování. Při koupu ready made společnosti si můžete předem vybrat předmět podnikání, dobu po jakou je společnost zapsána v obchodním rejstříku nebo společnost s historií. V České republice existuje řada poskytovatelů ready made společností. Teď už si stačí jen vybrat.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id7125 (magazinostrava.cz#151)


Přidat komentář