Volná místa Ostrava

Hledáte práci v administrativě, jste komunikativní a cílevědomí? Anebo spočívá Vaše odbornost v IT a programátorství? Pokud hledáte uplatnění v Ostravě nebo Opavě, čtěte dále.

V dnešní době není lehké najít si a především udržet zaměstnání, zvláště pokud žijete v oblasti s vyšší nezaměstnaností. A pokud Vám chybí praxe, pak je to teprve oříšek. Pakliže jste z Ostravska nebo Opavska a hledáte zaměstnání na severní Moravě, máme pro Vás několik zajímavých nabídek.

Společnost Amazon internet s.r.o.

Společnost Amazon internet s.r.o. se sídlem v Praze, specialista na oblast IT, hledá do svých poboček v Ostravě a Opavě nové zaměstnance na následující pozice:

Asistentka internetového obchodu

E-shopy jsou dnes nedílnou součástí našich životů a stejně tak patří do oblasti zájmů společnosti net by net s.r.o. Pakliže se orientujete na internetu, nechybí Vám příjemné vystupování, pečlivost a spolehlivost, možná hledáme právě Vás.

Administrativní pracovnice

Vyhovuje Vám práce v kanceláři v Ostravě? Vyznáte se v administrativě, vystupujete příjemně a přátelsky? Jste komunikativní a dokážete flexibilně řešit zadané úkoly? Je Vaší předností dobrá paměť a výborná práce s počítačem, textovými a tabulkovými editory? Pak neváhejte zaslat svůj životopis.

PR asistentka

Hledáte práci v kanceláři v Ostravě nebo Opavě? Náplní práce PR asistentky je vyhledávání nových obchodních partnerů pro klienty společnosti net by net s.r.o., přičemž komunikace s obchodními partnery i klienty probíhá telefonickou formou a proto je pro tuto práci důležitá komunikativnost, příjemné vystupování a asertivní jednání. Součástí této pozice jsou odborná školení, která PR asistentce umožní další osobní rozvoj v oboru.

Asistentka telefonistka

Láká Vás příjemné kancelářské pracoviště v Ostravě nebo Opavě? Dokážete reprezentativně vystupovat při telefonickém jednání s klienty významných podnikatelských společností? Jste důsledná k plnění svěřených úkolů? Umíte pracovat s administrativou? Pak čekáme na Váš životopis.

Programátor webových aplikací

Jste profesionální programátor a umíte využívat PHP, MySQL a HTML 5? Náplní práce programátora webových aplikací je vytváření webových stránek na základě klientem dodaných podkladů. Čekáme na Váš životopis.

Správce pohledávek

Úkolem správce pohledávek je spojení s dlužníkem a snaha o dohodu na splácení pohledávky takovým způsobem, aby zároveň nebyly ohroženy normální životní a pracovní podmínky dlužníka, protože díky tomu je šance na získání pohledávky v plné výši nejreálnější. Teprve v případě neúspěchu pokusu o domluvu přechází pohledávka do právního oddělení.

Redaktoři

Rádi píšete a nedělá Vám problém vytvořit čtivý, srozumitelný, gramaticky a stylisticky správný text na rozličná témata? Pak je práce redaktora stvořená právě pro Vás.

Pokud Vás některá z nabízených volných pracovních pozic zaujala, neváhejte zaslat svůj životopis. Kontaktní údaje a další důležité informace naleznete na internetových stránkách společnosti Amazon internet s.r.o.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id7133 (magazinostrava.cz#214)


Přidat komentář