Kosmetické ošetření pleti Ostrava

Každá žena chce být krásná. Proto je důležité brát denní péči o pleť velmi vážně. Někdy to stojí přemáhání, ale věřte, že se vám to vyplatí a vaše pleť bude dlouho vypadat mladistvě.

Kosmetické ošetření pleti

Make-up činí ženu krásnou, o tom není pochyb. Ale pleťový podklad, pudr, oční stíny, rtěnka a všechno ostatní se skutečně uplatní jenom na perfektně pěstěné pleti. To znamená, že je třeba se o pleť důsledně starat každý den. Začíná to důsledným čištěním, výběrem správného krému a následně dalších zkrášlovacích přípravků. Pokud si nevíte rady** jak se starat o vaši pleť**, navštivte kosmetický salon, kde vám se vším poradí.

Typy pleti a její ošetření

Základním kamenem ke správnému ošetřování pleti je zjištění o jaký typ pleti se jedná. Nejčastěji se vyskytuje smíšený typ pleti. Je to vlastně normální pleť, kdy čelo, nos a brada, jsou mastnější, než okolní části. Kosmetické přípravky by proto neměly obsahovat příliš mnoho tuku. Naopak měly by obsahovat více vlhkosti, říká se jim hydratační krémy. Dalším typem je pleť suchá, která je velmi jemná a současně velmi citlivá. Produkuje velmi málo ochranných látek, které by ji ochránily před škodlivými vlivy životního prostředí a uchránily před ztrátou vlhkosti. Následkem může být její zvýšené napětí, podráždění a tvorba šupinek. Přípravky na udržování této pleti by měly obsahovat kromě vody také větší množství tuku.** Speciální denní krémy na tento druh pleti jsou vybaveny i filtry proti UV záření, které ji chrání před předčasným stárnutím**.

Mastná pleť je zase nejlépe obrněna proti škodlivým vlivům, protože sama produkuje velmi solidní ochranný film. Ten na druhé straně zanechává na pokožce zřetelný lesk a spolu s odumřelými šupinkami kůže ucpává póry. Tato pleť se musí důkladně čistit a krémy, které se na ni nanášejí, musí být řídké tekuté emulze s velmi malým obsahem tuku. Pro tuto pleť se doporučuje časté používání peelingu. V pubertě většinu dívek trápí** pleť nečistá.** Již při prvních náznacích akné byste se měli jít poradit ke kosmetičce. Někdy stačí používání speciálních kosmetických přípravků, ale někdy je třeba navštívit dokonce lékaře. Již po třicítce začíná pleť pomalu stárnout.** Ztrácí pružnost a pevnost a objevují se první vrásky.** Denní krémy pro zralou pleť by rozhodně měly obsahovat UV filtr. Velmi vhodné jsou přípravky, které obsahují esenciální mastné kyseliny, které činí pokožku odolnější vůči každodenní námaze. Také je důležitý obsah vitamínů A, E a C.

Masáž obličeje

Součástí návštěvy kosmetického salonu je bezesporu masáž obličeje. Správná masáž je pohlazením pro pokožku i duši. Zbaví obličej napětí a stresu a také jej důkladně prokrví. Ošetření rukama kosmetičky je takový balzám na nervy. Právě ve chvílích překotného spěchu a vypětí udělá pokožce dobře, když ji odborná ruka namaže, masíruje a jinak hýčká. Dobré kosmetičky udělají ze své pracovní místnosti místo, kde můžete opravdu vypnout a zotavit se.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id7163 (magazinostrava.cz#64)


Přidat komentář