Lymfatické a čokoládové masáže - Moravská Ostrava

Při slově čokoláda se Vám sbíhají sliny nad jemnou, hebkou a voňavou pochoutkou? Jak by se Vám líbilo, kdyby i Vaše pokožka byla jemná, hebká, voňavá, a navíc se Vaše tělo zbavilo tukových polštářků, bolesti a zatuhlosti?

 

Nejde Vám dost dobře kombinace čokolády a atraktivní postavy? Celé tajemství tkví v čokoládové masáži. Ovšem nejen tu si můžete dopřát u profesionálního maséra. Každá masáž, která je prováděna zkušenýma rukama maséra, s pečlivostí a náležitou pozorností, Vám přinese tolik důležité uvolnění, načerpání energie, a zbavení se vnitřního napětí.

Přínosy profesionálních masáží

V podobě doprovodných, zato však velmi cenných bonusů, Vás čeká posílení obranyschopnosti organismu, upevnění tělesného a duševního zdraví, zmírnění bolesti hlavy a svalů, stejně tak potíží s nespavostí a nekvalitním spánkem, a v neposlední řadě se můžete těšit pevnější a štíhlejší postavy zbavené toxických látek. Důležité je však pravidelnost. I po jedné odborně provedené masáži můžete pociťovat výraznou změnu. Mnohem více pozitivního Vám, pro Vaši psychickou a fyzickou stránku, přinese pravidelně prováděná masáž. Zde bychom však problém neviděli. Uvidíte, že odhodláte-li se jít na první masáž, na druhou se již nebudete muset přemlouvat. A ani se nebudete potýkat s výčitkami svědomí, že snad moc utrácíte. Investujete totiž do sebe, Vašeho fyzického i psychického zdraví, což se koneckonců pozitivně promítne i na Vaší rodině a Vašich blízkých. Budete se lépe cítit, mít lepší náladu, kdy se i míra stresu o pořádný kus sníží.

Lymfatická masáž – manuální lymfatická masáž

Jste-li ženou, pak pro Vás lymfatické masáže nejspíš nebudou žádnou velkou neznámou. Přesto neuškodí si v krátkosti o nich pohovořit, protože si skutečně zaslouží svoji pozornost, díky možnostem a přínosům, které nabízí. Lymfatické masáže mohou být prováděné s využitím přístrojů, nebo manuálně, tedy ručně. Chcete-li pro sebe to nejlepší, pak Vám určitě doporučíme manuální lymfatickou masáž. Ručně prováděné masáži se nevyrovná žádný, byť sebešpičkovější stroj, přístroj. Přístroj je možné pouze různě navolit, ale jen těžko s jeho využitím masér pozná, která část těla potřebuje více pozornosti, než jiná. U manuálně prováděné masáži masér může s naprostou přesností poznat, kde je problém, kde má svoji pozornost více soustředit.

Lymfatická masáž – antistresová prevence

Kdo se v dnešní době nestresuje? I když se říká, že stres udržuje bdělost, a činí Vás aktivními, pak se hovoří o udržení zdravé míry stresu. V praxi se však spíše setkáte s jedinci, které stres již dostal, kdy pociťují bolest hlavy, až migrénu, nespavost, nekvalitní spánek, přibírání, či ubírání na váze, špatnou náladu atd. Stres není radno podceňovat, je naším úhlavním nepřítelem. Za špatnou psychikou stojí většina, ne-li všechny nemoci. Nedaří-li se Vám bojovat se stresem, vše si příliš berete, nejste tzv. splachovací, dopadají na Vás obavy z případné hrozící ztráty zaměstnání apod., pak určitě vyzkoušejte lymfatickou masáž. Lymfatickou masáž je možné bez nadsázky považovat za účinnou antistresovou prevenci.

Přínosy lymfatické masáže

Z jakých dalších přínosů lymfatické masáže se můžete těšit? Je-li Vaše zaměstnání převážně sedavého charakteru, či delší dobu stojíte na jednom místě, pak budete moci po lymfatické masáži pocítit blaženou úlevu v dolních končetinách, které Vám také mohou vlivem jednostranné zátěže, otékat. Něžné pohlaví navíc potěší informace o prevenci vzniku drobných vrásek, které se rády usídlují v oblasti obličeje a dekoltu. U prevence ještě zůstaneme, kdy můžete s úspěchem bojovat vůči ještě neexistující celulitidě, ale i celulitidě, která se již dere ven, a je ji možné spatřit v podobě hrbolků, dolíčků. Díky lymfatické masáži dojde ke zvýšení Vaší imunity, což se pozitivně promítne na Vašem celkovém zdraví, kdy s každou rýmou, nachlazením, hned nelehnete. A určitě bychom také měli zmínit detoxikační účinek lymfatické masáže, který úzce souvisí s již uvedenou celulitidou.

Medová masáž

Sladíte si čaj medem, či snídáte chléb s máslem a medem? Pak děláte významný krok pro posílení Vašeho zdraví. Z prospěšných látek, které v sobě med ukrývá, se však můžete těšit ještě mnohem více. A již je jasné, že Vás budeme lákat na masáž, tentokráte medovou masáž. I medová masáž bude Vaším spojencem v boji vůči stresu, zanesenému organismu, napětí, celulitidě. Navíc se díky medové masáži můžete těšit z čistší pleti bez akné. Nezanedbatelným přínosem medové masáže je úleva při bolestech kloubů, artritidě, revmatizmu, artróze.

Čokoládová masáž

A dostáváme se k čokoládové pochoutce, kterou si však nebudete dopřávat vnitřně, ale vnějšně. Čokoládová masáž Vám pomůže zbavit se nahromaděných toxických látek, které se do Vás dostali z vnějšího ovzduší, ale i vlivem ne zrovna vhodného stravovacího režimu, způsobu žití. S tím jde ruku v ruce výživa a omlazení Vaší pokožky. A jak jsme již v úvodu předestřeli, čokoládová masáž zanechá Vaši pokožku krásně jemnou a pružnou, bez suché a šupinkovaté kůže. Je-li pro Vás každodenním společníkem stres, či snad deprese, pak určitě neváhejte, a objednejte se na čokoládovou masáž. Spolu s toxickými látky se totiž také zbavíte nezdravé míry stresu, která se ve Vás usídlila. U všech masáží však platí pravidelnost.

Klasická masáž

A zanevřít bychom neměli ani na „starou“ klasickou masáž, která se i přes nové možnosti masáží, stále těší velké popularitě. Jak by také ne, když přináší tak významnou úlevu bolavému tělu i mysli. Stává-li se pro Vás bolest hlavy dennodenní záležitostí, či se stále častěji potýkáte s nespavostí, obtížemi s trávením, pak určitě zajděte na klasickou masáž. Klasická masáž navíc osvěžuje a tonizuje kůži, zmírní vnitřní pnutí, které ve Vás vyvolává úzkost a depresi, osvěžuje po fyzickém i psychickém výkonu aj. Upevněte si Vaše tělesné a duševní zdraví s klasickou masáží.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id7168 (magazinostrava.cz#171)


Přidat komentář