Masáže a relaxační koupele - Ostrava

Kdy naposledy jste se zastavili, myslíme tím, skutečně zastavili? Nebo spíše připomínáte výkonný vlak, který se žene závratnou rychlostí kupředu, bez nutnosti přestávky na doplnění paliva? Každý však potřebuje zpomalit, a načerpat ztracenou energii.

Relaxace a masáže v Ostravě

Současná doba sice přeje úspěchům a možnostem bez hranic. Nestačí Vám však originální nápady, dostatek zázemí a času, pro dosáhnutí stanovené mety. K cestě za Vaším snem Vám může pomoci, ale také podrazit nohy Vaše vnitřní energie a celkový zdravotní stav. Nebudete-li naslouchat signálům Vašeho těla, či ještě lépe, nezaměříte-li se na prevenci, pak Vás na Vaší cestě může předhonit ne sice dravější jedinec, zato však osoba, která si je vědoma nutnosti rozložení sil a rovnováhy mezi pracovním, soukromým životem a relaxací. Nic však není ztracené, pokud se o sebe, byť s nějakým tím zpožděním, začnete starat. A starání může být velmi příjemné. Co se nechat rozmazlit masáží, nebo uvolňující relaxační koupelí?

Relaxační koupele

Vlastní koupelnu navštěvujete nejen za účelem hygieny, ale také uvolnění a relaxace. Ráno si můžete dát osvěžující sprchu, která Vás vzpruží, probudí, a nastartuje minimálně na půl den. Večer, kdy doslova padáte únavou, bolí Vás hlava, celé tělo, si spíše lehnete do vany plné voňavé pěny, zapálíte svíčky, a necháte jen tak volně plynout myšlenky. Relaxační koupele přináší tělu řadu pozitiv. Je však rozdíl, zda si „jen“ napustíte vanu, přidáte nějakou tu pěnu, či olejovou kuličku, nebo se svěříte do profesionálních rukou, které vědí, jak a s jakým využitím správně relaxovat. Relaxační koupele Vám pomohou uvolnit svalové napětí, stejně tak mysl. Dopřejte si zaslouženou relaxaci, díky které si báječně odpočinete, a utřídíte Vaše myšlenky.

Rašelinová koupel

Hovoříme-li o získání energie, povzbuzení Vaší mysli a nálady, pak určitě vyzkoušejte rašelinovou koupel. Jedná se o léčivý produkt, který pochází z přírody. Jste-li pod stresem, a kdo v dnešní době není, pak bezpochyby oceníte pozitivní efekt příjemně teplé vody s kombinací rašeliny, která obsahuje látky organického původu. Nejen jedinci, které jsou pod vnitřním tlakem z pracovní oblasti, či soukromé oblasti, ale i osoby, které pociťují nadměrné svalové napětí, či je sužuje chronické onemocnění kloubů, páteře, si uleví v blahodárné rašelinové koupeli. V průběhu rašelinové koupele dojde k prohřátí Vašeho těla a potřebnému uvolnění.

Rašelinová koupel v kombinaci s masáží

Chcete-li pro sebe udělat ještě více, pak by Vaší pozornosti neměla uniknout rašelinová koupel s masáží. Jedná se o pečlivě sestavenou proceduru, která čítá rašelinovou koupel a následnou zdravotní masáž zad a šíje. Budete si moci dopřát báječných 60, nebo i 90 minut blahodárné relaxace pro Vaše tělo a mysl.

Uhličitá koupel

Také uhličitá koupel je velmi ceněna pro své pozitivní účinky, které vedou k uvolnění psychiky. Navíc uhličitá koupel zajistí potřebné prokrvení těla, sníží krevní tlak aj. V případě uhličitých koupelí si budete moci vybrat hned z několika možností. Jak by se Vám například líbila koupel s přírodními éterickými oleji, která Vás omámí svoji příjemnou vůní, a spolu s jemnými bublinkami oxidu uhličitého, se postará uvolnění po celodenním vypětí? Jedná se o koupel „Antistress“, která obsahuje jednak bergamotový olej, tak také zvláčňující vybrané bylinné oleje.

Koupele z léčivých solí

Sůl může být skutečně ceněna nad zlato, nejedná-li se ovšem o technickou posypovou sůl, kterou ocení spíše účastníci silničního provozu. Na mysli máme například léčivou sůl, která pochází z Mrtvého moře. Mořská sůl pro Vás jistě není žádnou neznámou, kdy jí dost možná používáte ve Vaší kuchyni. Co se však týká mořské soli, pak je právě rozdíl, odkud pochází. Námi zmíněná sůl z Mrtvého moře se může pochlubit vyšší koncentrací minerálů, než kterákoli jiná mořská sůl. Ponoříte-li se do koupele z léčivých solí, dojde k uvolnění bolesti Vašeho těla i svalstva. Zároveň dojde také k vyživení a uklidnění pleti, stimulaci cirkulaci Vaší krve. Můžete se těšit na osvěžení, relaxaci, a současně krásu, která se odrazí v jemnější a hebčí pleti. Bude-li Vaše účast koupele pravidelná, pak si také zajistíte regeneraci pokožky, a tolik potřebnou detoxikaci těla. A které konkrétní koupele z léčivých solí, můžete dopřát Vašemu tělu a mysli? V nabídce je nejen ko upel ze soli z Mrtvého moře, ale také Himalájská koupel, či Živá magnéziová koupel, nebo Jodobro mová minerální koupel.

Bylinné koupele

Již naše babičky, zcela jistě i prababičky věřily v sílu léčivých bylinek. V současné době se k bylinkám vracíme, a to nejen díky účinkům, ale také na základě vedlejších účinků, které nám přináší „běžná farmaceutická léčba“. U bylinek nemusíte čekat žádný vedlejší efekt, víte-li, jak je správně používat a dávkovat. Bylinky, podle druhu a zaměření, je možné užívat vnitřně, ale i ve formě obkladů, tinktur, pleťových vod, masek, a námi oblíbených koupelí. Co byste například řekli Medové koupeli, nebo koupeli s meduňkou, či Ovocné koupeli?Med zcela jistě není třeba dlouho představovat. Nejenže skvěle chutná na krajíci chleba s máslem, či v čaji, ale také je využíván pro zkrášlení pleti a vlasů. Dopřejte si medové potěšení, které zmírní nervozitu, navodí sladký spánek, a pozitivně se projeví směrem k podrážděné pokožce, která Vás trápí. Vaše pokožka bude po koupeli hebká, pružná a sladce vonící. Ještě váháte, zda vstoupit do světa relaxačních koupelí?

Aromaterapeutické koupele

Vedle bylinných koupelí si také můžete dopřát aromaterapeutické koupele. I zde Vám asi není nijak neznámé používání aromaterapeutických olejíčků, které si možná přidáváte do aromalamp pro navození útulné atmosféry domova, pro pročištění vzduchu atp. Aromaterapii je možné také využít v podobě koupelí. Kupříkladu meduňka s kozlíkem podpoří zklidnění Vašeho vyčerpaného organismu v období stresu, ale také po náročném dni plném vypětí. Ovšem ani děti nemusí být ochuzené o relaxaci a pohodu, můžete jim například dopřát koupel s heřmánkem a měsíčkem. Nabídka relaxačních koupelí je vskutku bohatá. Zcela jistě si najdete minimálně jednu Vaši oblíbenou, ke které se budete vracet, a která Vám pomůže se „postavit na nohy“.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id7167 (magazinostrava.cz#165)


Přidat komentář