Kuchyně a vestavěné skříně na míru - Ostrava

Nábytek vyrobený na míru je ideálním způsobem vybavení každého interiéru. Ať již soukromého nebo komerčního. Nábytek na míru dokonale využije prostor, je kvalitní, precizně zpracovaný a přizpůsobený Vašim potřebám a přáním.

Nábytek na míru v Ostravě

Nábytek na míru je ideálním řešením při zařizování všech možných interiérů. A nutno podotknout, interiérů v každém stylu. V truhlářské dílně vám vyrobí na míru moderní zařízení stejně jako** klasické** či** rustikální**. Problémem není ani atypický nábytek, nebo nábytek, který má zajistit netradiční řešení interiéru. Mistři v truhlářské dílně nabídnou řešení pro výklenky, místa se sníženým stropem, zkosená místa, nebo místa, která by jinak zůstala zcela nevyužitá. Přitom se budou držet všech vašich přání a představ.

Výroba a montáž nábytku na zakázku – Ostrava

Nábytek na zakázku je vhodný do všech prostředí, ale také tam, kde jsou problémy umístit nábytek kupovaný. Je vhodný samozřejmě i pro každého, kdo má rád luxus a preciznost zpracování, stejně jako nábytek zhotovený podle vlastních představ. Nábytek na zakázku je však v určitých situacích nezbytností. To pokud jde o člověka, který má nějaký handicap. Zde je často nutné celý interiér připravit jako bezbariérový. Samozřejmostí bývá přizpůsobení výšky nábytku, velikosti postele i sedacího nábytku, a někdy je nutná i úprava zárubní. V podstatě jde o to, aby se i handicapovaný člověk cítil doma dobře a bezpečně. Nábytek na míru však může být zcela jednoduchý, a přesto krásný. Právě takový nábytek se hodí do atypických prostorů, a tam, kde má člověk rád vzdušný a odlehčený prostor.

Proč nábytek na míru?

Nábytek na míru patří k těm vůbec nejkvalitnějším zařízením, jaké je možné si objednat. V žádném obchodu ani obchodním centru vám takto kvalitní nábytek nenabídnou. Navíc nábytek na míru je váš splněný sen o bydlení. Pro každé truhlářství je kvalitně odvedená práce vizitkou a spokojený zákazník reklamou. Proto kromě vysoké řemeslné kvality nabízí i kompletní servis. Ten počítá obhlídkou interiéru, pokračuje návrhem, vaším schválením vzhledu i materiálu, výrobou, a končí montáží přímo na místě. Tento kompletní servis, nebo také výroba a montáž nábytku na klíč, vám ušetří spoustu času, nervů i peněz. V podstatě se vy sami o nic nemusíte starat. Pouze sepíšete zakázku, dopodrobna seznámíte truhláře se svými přáními a pak již jen schvalujete, čekáte a nakonec vše převezmete a zaplatíte, často přímo na místě montáže nábytku.

Jaký nábytek je možné vyrobit na míru?

V podstatě každý. Na míru je možné nechat si vyrobit klasické skříně, komody, zásuvky, nábytkové stěny, postele, stoly, stolky, psací stoly, židle, předsíňové sestavy, vestavěné skříně a skříňky, kuchyňské linky, i kompletní zařízení kuchyně, atypický nábytek, nábytek netradiční, moderní, selský, dětský, nebo prostě nábytek do daných prostor a podle typu a určení interiéru.

Jak zadat zakázku nábytku na míru?

Ještě než sepíšete zakázku, je vhodné zajímat se o nabídku materiálu a o nabídku možností konečné úpravy. Zde si uděláte představu, jak bude hotový nábytek vypadat, a také jak dlouho bude trvat jeho výroba. Ne vždy je všechen materiál k dispozici. V nabídce je i řada zahraničních materiálů a exotických dřev, která se mohou objednávat na danou zakázku. Pokud tedy chcete netradiční nábytek z dovozového materiálu, pak je nutné počítat s delší dobou výroby. Tuzemské materiály a dřeva bývají většinou k dispozici v dostatečném množství. A nutno podotknout, že jsou i levnější. Přitom i tuzemské dřevo je kvalitní. Jeho kvalita pak ještě stoupá správnou volbou druhu dřeva a jeho profesionálním zpracováním.

Nábytek na míru do interiéru i exteriéru Ostrava

Nábytek na zakázku si můžete objednat do každého prostředí. A v případě výroby v truhlářské dílně máte vždy jistotu jeho kvality a trvanlivosti. To je důležité zejména u nábytku, který je objednán do vlhkých nebo venkovních prostor. Nábytek do koupelen, kuchyní, nebo do saun či k bazénům musí mít vysoce kvalitní konečnou úpravu. Důležitá je i volba materiálu a jeho odolnost a nasákavost. Venkovní nábytek navíc potřebuje dokonalou impregnaci a teprve pak konečnou úpravu povrchu.

Kuchyně na míru – Ostrava

Žádná z běžně nabízených kuchyní nesplňuje všechna přání, ani ergonomická pravidla. To můžete očekávat jen od kuchyní vyrobených na míru. Kuchyně na míru využijí dokonale celý prostor a zároveň respektují přání i proporce majitele kuchyně. To je velmi důležité. Podle výšky postavy se určují ergonomická pravidla kuchyně, jinak její pohodlná obsluha. Pro bezpečnost a pohodlí je důležitá výška pracovní desky, i umístění skříněk a všech volně stojících i vestavěných spotřebičů. Ty by na sebe měli navazovat podle daných pravidel. To znamená, že například myčka nebo sporák by neměli sousedit s mrazákem nebo ledničkou. Toto sousedství by vedlo k vyšší spotřebě energií. V truhlářské dílně vědí, jak má být kuchyně uspořádána a při nevhodných přáních zákazníka upozorní na chybu a doporučí jinou možnost. Kuchyni na míru je možné objednat v jakémkoli stylu. Zručný** truhlář** i do selského stylu citlivě zasadí veškeré moderní spotřebiče.

Vestavěné skříně – Ostrava

Vestavěné skříně se vždy vyrábějí na míru daného prostoru. Může jít o velké skříně, které plně nahradí šatnu, komoru, nebo jakékoli velké úložné prostory. Může jít i o vestavěné skříně různých velikostí, které zaplní jinak nevyužitý prostor a promění ho v úložný, nebo ve výstavní skříňku. Vestavěné skříně do atypických prostor jsou vhodné zejména pod šikmé stěny, které najdete většinou pod schodišti nebo v půdních vestavbách a podkrovních prostorách. Moderní vestavěné skříně se vyrábějí z různých materiálů, ať již tradičních nebo moderních. Velké skříně mívají posuvné dveře, které jsou opatřeny zrcadly. Kromě plných dveří je možné nechat si instalovat i prosklené. Vnitřek skříně může být osvětlený a doplněný o vámi vybraný úložný program. Ten zajistí správné uložení kalhot, kravat, šatů a jiných svršků. Pro úklidové skříně je nejvhodnější instalace drátěného programu.

Nábytek od truhláře – Ostrava

Moderní i klasický nábytek od truhláře je vždy kvalitní a odolný a slouží po dlouhá léta bez problémů. Zcela ideální je zařízení celého interiéru na míru. To přináší příjemné pocity i pohodu, zvláště pokud nábytek splňuje všechny vaše představy o dokonalém bydlení.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id7183 (magazinostrava.cz#146)


Přidat komentář