Stavební firma - Ostrava

V současnosti je možné zadat stavební firmě stavební práce nehledě na právě panující počasí. Dříve nabídka materiálu, ale také menší zkušenost, preciznost, bránila stavebním pracím v zimních měsících. S rekonstrukcí bytu tedy nemusíte čekat do jara.

U profesionální stavební fir my můžete očekávat nejen prvotřídní kvalitu vykonané práce, ale také kompletní dodávku stavební práce od fasád, zateplení, zateplovacích systémů, přes přestavbu, rekonstrukci bytu, až po řadu drobných stavebních a zednických prací. Vaším úkolem je jediné, a to vybrat si zkušené řemeslníky, zkušenou firmu z oboru. Jen tak máte jistotu, že žádná, byť drobná stavební práce, nebude brána na lehkou váhu, a bude jí věnována maximální pozornost.

Stavební práce v interiéru i exteriéru

Stavební práce se mohou týkat nejen Vašeho interiéru, kdy jsme se již dotkli často poptávané rekonstrukce bytu, ale také exteriéru. Každý objekt, dům, každou stavbu tvoří jak jádro (interiér), tak slupka (exteriér). A tak, ať už budete stát před otázkou zcela nové výstavby, nebo modernizaci, či rekonstrukci, určitě neváhejte a oslovte patřičné odborníky z oboru.

Stavební činnosti od A do Z

Stavební práce často zasahují i do dalších úzce specializovaných oborů. Jak v případě stavby, tak rekonstrukce není vždy možné v jedné etapě vykonat určitou práci, aniž by při ní nebyla brána v potaz práce z jiného oboru, kdy se například jedná o elektroinstalaci, vodoinstalaci, topenářské služby. U jednotlivých stavebních firem se pak můžete setkat s rozmanitou nabídkou jejich služeb, kdy Vás však nemusí ani překvapit, spíše mile potěšit, že Vám v rámci prací nabídnou zajištění i navazujících, či prolínajících se služeb. S jakými konkrétními stavebními činnostmi se můžete setkat? Opět se tedy dostáváme k rekonstrukci bytu (rekonstrukci koupelny, bytového jádra), dále k zateplování, zednickým pracím, sádrokartonářským pracím, obkladačským pracím, malířským a natěračským pracím, a již uvedeným elektroinstalačním, vodoinstalačním a topenářským pracím. Nic ničemu nebrání, pokud se u Vámi vybrané firmy budete informovat, jaké konkrétní stavební práce jsou její specializací. Podle toho pak naznáte, zda Vám firma bude nápomocna nejen pro Váš současný záměr, ale třeba i v budoucnu, kdy budete například přistavovat, či rekonstruovat.

Obkladačské práce

Obklady jsou využitelné hned v několika místnostech, kdy se nejedná jen o koupelnu, toaletu, ale také o kuchyni, dále o bazén, saunu, a v neposlední řadě o obývací místnost, respektive místnost, kde máte kamna, či krb, které byste chtěli obložit. Jen sehraný a zkušený tým obkladačů se pro Vás může stát zárukou, že odvedená práce bude provedena nejen rychle, a také precizně. Možná si říkáte, jestli nemáte, co se týká obložení stěn v uvedených místností i jiné možnosti, než jen obklady. Kupříkladu v otázce podlahových krytin, se jejich šíře nabídky poměrně slušně rozrostla.

Důležitost obkladů z praktického a hygienického účelu

Nutno však dodat, že moderní a kvalitní obklady stojí z praktického a hygienického hlediska na vrcholu žebříčku. Navíc, nelze vůbec srovnávat prakticky nulový výběr obkladů před třiceti, čtyřiceti lety, kdy byl vůbec zázrak, že jste nějaké obklady sehnali, natož, abyste si snad vybírali. Dnes je tomu již zcela jinak. Nejenže se před Vámi doslova otevírá svět obkladů, co do designu, barev, ale také co do jejich vlastností. A tady se na chvíli zastavíme. Obklady pro Vaši koupelnu, toaletu, nebo kuchyni atd., vybírejte nejen z hlediska líbivosti, barevnosti, grafiky, ale také z hlediska jejich vhodnosti do konkrétní místnosti a užitných vlastností, dále životnosti. S designem Vám profesionální stavební firma asi nepomůže, protože vkus každého z nás je jiný, pokud tedy neoslovíte bytového architekta. Stavební firma Vám však bude více než nápomocna, kromě samotného obložení, s výběrem typu obkladu.

Dlažby – pokládka dlažby v interiéru, exteriéru

Obkladačské práce nejsou čistě jen obklady, ale také dlažba. A tak v rámci nové výstavby, či rekonstrukce, můžete stavební firmě také zadat položení dlažby, která je žádaná v koupelně, na toaletě, ale poslední dobou také v kuchyni, v předsíni aj. Pro dlažbu je možné se také rozhodnout v rámci schodů, schodiště, ať už interiérového, nebo exteriérového. Také u dlažby je více než na místě brát v potaz vlastnosti konkrétního typu dlažby. I zde se můžete tedy s důvěrou obrátit na zkušené odborníky, kteří Vám rádi poradí, a doporučí nejvhodnější řešení.

Rekonstrukce bytů

Několikrát jsme zmínili rekonstrukci bytu. Díky moderním technologiím a materiálům, můžete bydlet moderně, účelně a komfortně, i když zůstanete na původním místě. Jistě, komu by se nelíbilo bydlet ve zcela novém, kdy vstoupíte-li do právě dokončeného bytu, domu, ještě ucítíte čerstvý nános omítky. Měli jste však tu možnost vidět na vlastní oči přeměnu postaršího bytu v byt „nový“, respektive zrekonstruovaný? Z hlediska kreativity, ale také zkušenosti a šikovnosti, lze říci, že je mnohem těžší a náročnější rekonstruovat, tj. dodat bytu nový vzhled, než stavět na „zelené nedotčené louce“. Právě u provedených rekonstrukcí poznáte, zda před Vámi stojí skuteční odborníci z oboru, či ne. V rámci rekonstrukce bytu se můžete rozhodnout pro jeho kompletní modernizaci, nebo také můžete vybrat dílčí úseky. Bydlíte-li v panelovém bytě, kde je ještě původní umakartové jádro, pak Vám doporučujeme, zcela jistě začít právě na tomto místě. Umakart sotva může splňovat měřítka moderního a komfortního bydlení. Umakart navíc ohrožuje Vaše zdraví, protože vzhledem k jeho netěsnícím spárám, a postupně usídlující se vlhkosti, se budete potýkat s plísní, která Vašemu zdraví rozhodně neprospěje, spíše naopak.

Zednické práce

Málokterá konkrétní stavební práce, včetně rekonstrukce bytu, se obejde bez zednických prací. Zednické práce se tak stávají pomyslným srdcem stavebních prací. Pouze snad v případě, že budete poptávat sádrokartonářské práce, které využívají suchý způsob výstavby, se klasická zedničina neujme. Na druhou stranu, zednické práce nejsou jen o maltě, betonu. Zkušený a znalý zedník nemusí „jen“ míchat a nanášet pojící směs. I když se může zdát taková výstavba nosné zdi, či příčky hračkou, své by o tom mohl povědět nejeden kutil, který se s vervou pustil například do stavby zahradní chatky. Výsledné dílo s ne příliš rovnou zdí se pak mohlo v konečném důsledku prodražit. A když jsme se již výše dotkli navazování jednotlivých prací ve stavební oblasti, pak zde to platí dvojnásob. Kupříkladu i taková pokládka dlažby a obkladů se bez znalostí zednických prací neobejde, stejně tak zmíněné sádrokartonářské práce, zateplení objektu aj. Najdete-li tedy ve Vašem okolí široce specializovanou firmu na stavební práce, pak se na ni můžete obrátit nejen ve věci menší, ale i větší zakázky.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id7185 (magazinostrava.cz#161)


Diskuze a zkušenosti

Poledník Jiří | 27.03.2014 12:44
Re: Stavební firma - Ostrava Dobrý den chtěli bychom s Vámi spolupracovat jako sub dodavatele jsme malá firma z Ostravy-Vítkovic zabývající se stavebními pracemi. Jako například zateplování budov, odvětrané fasády, zdění všeho typu, obkladačské práce a jiné.... Samozřejmostí je pro nás spolehlivost a vysoké pracovní nasazení. Pokud by byl z Vaší strany zájem neváhejte nás kontaktovat. MV Corporation s.r.o. Jiří Poledník MVCorporation2010@email.cz 778 817 502

Nejkámen - štěrkové koberce | 08.04.2014 11:13
Re: Stavební firma - Ostrava Dobrý den, chtěli bychom Vám nabídnout spolupráci ve formě dodávky a provedení prací systému nejkámen - tj. štěrkové koberce,kamínkové koberce chcete,li, + realizace. Poptávají-li Vaši zákazníci takovýto druh sortimentu. Jsme schopni dlouhodobé spolupráce. Jsme seriozní firma s pracovníky, kteří v tomto oboru mají praxi a ví, co dělají. Byli bychom rádi případné spolupráci s Vámi SANTENAL PRO s.r.o. Slovenská 1134 702 00 Ostrava Přívoz tel.: 602 722 730

Nejkámen - štěrkové koberce | 08.04.2014 11:18
Re: Stavební firma - Ostrava Dobrý den, chtěli bychom Vám nabídnout spolupráci ve formě dodávky a provedení prací systému nejkámen - tj. štěrkové koberce,kamínkové koberce chcete,li, + realizace. Poptávají-li Vaši zákazníci takovýto druh sortimentu. Jsme schopni dlouhodobé spolupráce. Jsme seriozní firma s pracovníky, kteří v tomto oboru mají praxi a ví, co dělají. Byli bychom rádi případné spolupráci s Vámi SANTENAL PRO s.r.o. Slovenská 1134 702 00 Ostrava Přívoz tel.: 602 722 730 e-mail: nejkamen@email.cz

ČTĚTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! | 29.05.2014 13:18
Re: Stavební firma - Ostrava VÁŽENÍ, FIRMA JIŽ NEEXISTUJE A TYTO FOTOGRAFIE JSOU JEN ILUSTRAČNÍ, NENÍ TO JEJICH PRÁCE!!! FIRMA JE NESERIOZNÍ, EXEKUCE APOD.


Přidat komentář