Truhlářské a zednické práce v Ostravě

Komu by se nelíbil kvalitně zrekonstruovaný interiér, nové omítky, nové vymalování? Byt, který by byl zdobený pouze nábytkem na míru z masivního dřeva? Zakázková výroba nábytku poskytne každému bydlení to, co zrovna potřebuje.

Jestliže se Vám líbí nábytek z masívu, přesto, že je jeho cena samozřejmě vyšší než u nábytku z laminátu, pak máte na výběr buď zajít do prodejny, kde masivní nábytek prodávají a tam si vybrat nějaký, který by mohl pasovat do Vašeho interiéru, jak rozměry, tak jeho úložnými prostory a barvou, nebo můžete navštívit truhláře a nechat jej vyrobit nábytek přesně dle Vašeho přání, díky kterému využijete každičké místo ve Vaší domácnosti.** Masivní dřevo** je pro svůj krásný, příjemný a přirozený vzhled stále dosti vyhledávaným materiálem, přesto, že se dá obyčejný laminátový nábytek pořídit za pakatel. Masív zkrátka vypadá luxusně. Můžete si z něj nechat vyrobit nábytek do každé místnosti, kuchyňské linky, schodiště, pergoly, altány, dětská hřiště.

Jaké jsou výhody zakázkové výroby nábytku?

Jestliže chcete mít ve své domácnosti něco originálního, co nenajdete v žádném katalogu, na co nenarazíte v každé druhé prodejně s nábytkem, pak je nejlepší variantou navštívit truhlářskou firmu. Ta Vám vyrobí nábytek přímo na míru, který bude odpovídat přesně Vašemu gustu. Můžete si vybrat barvu, můžete si vybrat tvrdost dřeva, počet přihrádek ve skříni, její celkový vzhled apod. Rozhodně se nemusíte omezovat pouze na to, že truhláři sdělíte přesné rozměry. Zakázková výroba skýtá mnoho možností. Vybírat můžete podle druhu dřeva, podle peněz, které máte v plánu do nábytku investovat. Se svými návrhy se navíc můžete podílet na tvaru a vzhledu výrobku.

Co vše si můžete nechat vyrobit od truhláře?

Truhlář nepracuje pouze s masivním dřevem. Nábytek Vám vyrobí i z jiných materiálů. Od truhláře si můžete nechat vyrobit prakticky jakýkoliv kus nábytku. K jejich častým zakázkám patří výroba skříní, vestavěných skříní, šatních skříní, výroba knihoven, kuchyňských linek, různých komod, vitrín, výroba postelí, jídelních setů, polic, dveří, věšáků, dětských postýlek atd. Výhodou je již zmíněná volba rozměru nábytku, druhu dřeva a celkového vzhledu nového kusu nábytku. Můžete si vybrat, zda chcete mít nábytek prostý nebo zdobený.

Zednické práce

Zednické práce patří k nejčastěji využívaným řemeslnickým pracím. Jestliže hledáte někoho, kdo by provedl drobné zednické práce spočívající v omítkách, ve zdění, v obkladačských pracích nebo někoho, kdo Vám rovnou postaví nebo zrekonstruuje dům, pak je potřeba věnovat výběru zedníka řádnou pozornost. Oslovte takového, o kterém budete přesvědčení, že svou práci odvádí kvalitně, že se na něj můžete spolehnout, že pracuje za dobré ceny a že ke své práci používá kvalitní materiály.

Kvalita zednických prací

Zednické práce musí být provedeny kvalitně. Jak by se Vám bydlelo v domácnosti, kterou by zdobily křivé stěny, z nichž by každou chvíli upadl kus omítky, kde by byla dlažba položena nerovnoměrně, s křivými, nerovnoběžnými a nepravidelnými spárami, jak by se Vám koupalo v koupelně, kde by Vám od zdi odpadla kachlička, apod. Důležité je si uvědomit, že neodborně a lehkomyslně provedené** zednické práce** se také těžko napravují. Nezřídka je potřeba vybourat větší ne-li celou část dlažba, aby byl výsledek opravdu dobrý, což se samozřejmě jeho majiteli prodraží. Nepodceňujte zednické práce a spolehněte se na osvědčené zedníky, kteří pracují rychleji než amatéři, jsou výkonnější a jejich práce je kvalitně provedená.

Jaké práce nabízí zednické firmy?

Někteří zedníci se specializují pouze na určitý druh zedničiny, např. na drobné zednické práce, jako jsou omítky, fasádní práce, obklady, štuky, dlažby, někteří nabízejí kompletní zednické práce i většího rozsahu, jako např. zateplení fasády, rekonstrukce bytových jader, kompletní rekonstrukce bytu, koupelen, apod. Oslovte tu firmu, která bude Vaším požadavkům vyhovovat nejlépe.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id7173 (magazinostrava.cz#84)


Přidat komentář