Dětská oslava - Ostrava

Oslavy jsou vhodným zpestřením nejen našeho každodenního života, ale také pro naše děti je toto mimořádná událost. Často se na ně dlouho dopředu těší. Synové a dcery uvítají také možnost pozvání si svých kamarádů.

Dětská oslava

Vydařená dětská oslava bude jistě pro našeho syna nebo dceru zážitkem, na který bude dlouho vzpomínat. Můžeme ji našim potomkům uspořádat v den jejich narozenin nebo jako odměnu například za dobré výsledky ve škole. Na rozdíl od podobné akce pro dospělé, by** dětský večírek** měl mít svůj program, který dokáže zaujmout.

Příprava dětské oslavy

Nejvhodnějším místem pro organizaci dětských večírků je venkovní prostor. Proto pokud máme zahradu či dvorek,** uspořádejme oslavu** právě tam. Děti ocení výzdobu. Tu lze vytvořit pomocí barevných balónků, lampiónů a stužek. Vhodné je takovéto akce pojmout jako maškarní bál, kdy si děti mohou samy vyrobit masky, čímž protříbí svou fantazii a zdokonalí svou zručnost. K tomu jim můžeme dodat různé dětské kostýmky a netypické čepice a klobouky. Dívky ocení i různé druhy čelenek.

Dětský program oslavy

Dětskou oslavu je vhodné tematicky zaměřit. Chlapci oblíbená je zábava v dobrodružném duchu. Jednou z nich může být pirátská párty. Prostor oslav můžeme vyzdobit v námořnickém stylu a obstarat čepice, klobouky, šavle, háky, truhly, mince, modely lodí nebo ryb. Pokud je k dispozici zahradní bazén, máme velké plus při hledání vhodného místa. Vymysleme dětem nějaké hry s touto tématikou. Příkladem může být kufr, kdy vytvoříme dvě skupiny, které se postaví naproti sobě. Na lístečky napíší slova spojená s piráty a námořníky. Dítě si vybere kartičku a jeho úkolem je namalovat to, co je na ní uvedeno. Ostatní hádají, co to je. Děvčata zase ocení hry na královny, při kterých se řádně vyzdobí a obléknou. Na tuto párty si naše dcery mohou vyrobit čelenku a navléknout korále. Své kostýmy si pak třeba pomocí krepového papíru přizpůsobí svým oblíbeným pohádkovým postavám.

Halloweenská oslava

Haloween je populárním svátkem především v anglosaských zemích. Jeho oslavy jsou však stále patrnější i u nás. Haloween je oblíbený především u dětí. Podzimní sychravé počasí a brzké stmívání je vhodnou dobou pro strašidelné dekorace, masky a zapálené halloweenské dýně.

Mikulášská oslava

Také** Mikuláš** může být vhodným termínem pro zorganizování večírku pro naše ratolesti. Vydařená dětská párty může být pro děti větší odměnou než tradiční sladkosti.

Vánoční večírky

Podobně jako předvánoční čas je dobou oslav na pracovištích, tak rovněž Vánoce budou vhodnou příležitostí pro uspořádání dětského večírku.

Výhody dětských oslav - Dětský ráj Ostrava

Dětský ráj Ostrava

Oslavy v Dětském ráji Ostrava nabízí dětem venkovní uzavřený areál plný dětských atrakcí, průlezek a klouzaček, ale také příjemnou kavárnu s dětskou hernou, ve které najdou děti od 1 do 10 roků zábavu v případě nepřízně počasí a v zimním období.

Oslava dětí je vždy připravena dle požadavku oslavence, ale také rodičů. Výzdoba, dětské šampaňské, pizza, popkorn, ovoce, zmrzlina a vše co mají miláčci rádi. Připravit je možné i specialitky a chuťovky pro rodiče, aby si také oslavu užili a ochutnali nevšední dobroty. Malování na obličej, ohňostroj, bojovka pro kluky nebo balónková show jsou další možností jak oslavu v Dětské ráji zpestřit.

Nespornou výhodou narozeninových oslav v** Dětském ráji Ostrava** je možnost donést si vlastní dort pro oslavence, samozřejmostí je příjemná obsluha a nájem zdarma.

Dětský ráj Ostrava nabízí i další aktivity. Pravidelné akce pro děti a rodiče, v zimních měsících to bude Mikuláš, pečení perníčků, výroba vánočních ozdob a mnoho dalšího. Dětský klub a Montessori herna nabízí cvičení pro děti, školičku pro předškolkové děti, příměstské tábory a další aktivity. Nově se rozjíždí i večerní akce pro děti z oblasti gastronomie, cestování, fotografování.

Dětský ráj Ostrava určitě stojí za to navštívit. Informace o Dětském ráji Ostrava naleznete na www.detskyrajostrava.cz

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id7190 (magazinostrava.cz#78)


Přidat komentář