Restaurace a rozvoz jídel Ostrava - Jídla z čerstvých surovin

Jak se dobře a chutně najíst? Jak a kde jíst, aby to bylo zdravé a chutné? Co nabízí restaurace Zdravá Vařečka?

Je pravdou, že lidé v posledních letech více než kdy dříve sledují, co jedí. Žijeme v jednadvacátém století, kdy je možno si vybrat z nabízených pokrmů, jídel, ale i mezinárodní kuchyně, takže v přípravě jídel jsou rozdíly. Zkrátka možností je mnoho, a pokud máte z čeho vybírat, vždy raději zvolíte to, co je pro Vás přijatelnější, než jen tak něco, abyste zahnali hlad.

Restaurace U Vařečky a rozvoz jídel

Moderní restaurací je restaurace U Vařečky, která nabízí nejen klasické menu ve zdravé formě, ale i populární vegetariánské menu či jídla pro osoby trpící na nestravitelnost lepku, jež musí dodržovat přísnou bezlepkovou dietu. Navíc restaurace nabízí široký základ menu pro všechny jmenované a to dokonce s rozvozem jídel. Jde vidět, že restaurace U Vařečky jde s dobou a rozumí aktuálnímu trendu, který jasně hlásá, že dnes lidé možná méně vaří, ale chutnou zdravou stravu včetně teplého chodu, si dost často objednávají spolu s dovážkou jídla přímo domů nebo do kanceláří či na pracoviště.

Rozvoz jídel zdravé a chutné stravy

Je skvělé, že tuto možnost, tedy dovážku jídel nenabízí pouze pizzerie nebo podobná „rychlá“ občerstvení, ale právě i ty podniky, které směřují na odlehčenou, pestrou stravu, prospěšnou pro zdraví lidského jedince jako takového. Je zde tak velká možnost si opravdu zvolit stravu takovou, jakou si žádám a nevymlouvat se pak na to, že daná jídla jím jen proto, že mi to je takto umožněno a mohou mi ho doručit tam, kam chce. Zdravé a dobré chody jsou dnes již běžně k dostání a právě i s rozvozem.

Zdravá vařečka – vegetariánské, bezlepkové a klasické obědy, rozvoz Ostrava, F-M, Havířov, Orlová.

Dobrou chuť Vám přeje ZDRAVÁ VAŘEČKA!

Když si objednáte v restauraci U Vařečky, pak máte na výběr poměrně ze silné nabídky tradičních, i méně tradičních pokrmů. Kdo má rád klasickou českou kuchyni i to, co se tady podává snad od nepaměti, pak si jistě rád smlsne na takových klasických pochoutkách, připravené poctivě, bez nějakých náhražek, ale vždy s plnou chutí.

Vegetariáni mají zde dveře otevřené

Mimo klasické pochoutky z české kuchyně, nebo spíše z tradičních českých stolů, je zde i možnost vybrat si jídlo, pokrm zcela bezmasý, tedy z vegetariánské kuchyně, která je stále více skloňována v souvislosti se zdravou stravou, ale i odlehčeným jídelníčkem, protože se často hovoří o tom, že zelenina je na našem stole potřeba, ale maso hodně zatěžuje organismus. Dále je tu přesvědčení i o tom, že zvířata se prostě nejedí, protože jsou to živí tvorové a tak dále. Ať je Váš důvod jakýkoli, anebo prostě jen chcete ochutnat stravu z vegetariánského menu, pak můžete v restauraci U Vařečky.

Bez lepku

V posledních letech se hodně objevuje a čím dále více rozšiřuje alergie na lepek, která je pro celé zažívání lidského jedince, který na ni trpí, velice nepříjemná. Nemoc se objevuje čím dál častěji a lidé, trpící na tuto nemoc nemohou užívat běžné pečivo, respektive moučné výrobky, cokoli, co obsahuje mouku, takže si musí připravovat speciální pokrmy, z některých speciálních surovin. Mohlo by se zdát, že je to hrozně omezující, ale dnes už je alergie na lepek tak rozšířená, že běžné prodejny potravin nabízí množství výrobků i pro osoby trpící na alergii na lepek, ale i restaurace začaly svoji nabídku rozšiřovat právě o pokrmy neobsahující lepek.

Zdravá restaurace, jako je restaurace U Vařečky je jednou z těch, která je k lidem s alergií na lepek natolik vstřícná, že jim umožňuje se nejen dobře najíst, ale i si nechat jídlo dovézt domů. Alergie na lepek není sice nic příjemného, ale zas na druhou stranu to není nic omezujícího, především kvůli tomu, že mají tito alergici mnoho možností.

O restauraci, nabídka

Zdravé jídlo může být i dobré jídlo. Rozhodně to není nic, co by mělo být vyloučeno. V restauraci Zdravá vařečka je nabídka z jídel dost pestrá a přitom stále zdravá. Dnes už neplatí, že jídlo, které je zdravé nemá chuť, ani vůni a je spíše hrozné, než dobré, ale opravdu se vaří dokonalá, chutná a lahodná jídla právě i ve formě zdravých pokrmů. To je perfektní spojení, protože nejenže budete zdraví, ale také se dobře najíte. Toto spojení jsme si vždy přáli a teď s ním přišla restaurace Zdravá vařečka.

Kdo stojí za vznikem zdravé vařečky?

Restaurace paní Mgr. Lenky Vařekové vznikla právě na podporu zdravého stravování, které je nejen potřeba pro správnou výživu, ale i jako prevence mnoha chorob a v neposlední řadě také jako povinnost pro osoby, které trpí již nějakou poruchou, nemocí, jako je právě alergie na lepek. V případě objednávky se kontaktujte přímo u paní Vařekové, k dispozici je Vám na tel: 734 287 826 nebo na emailové adrese: lenka.varekova@seznam.cz. Pokud se chcete podívat na aktuální nabídku menu, pak směřujte přímo na webové stránky www.zdrava-varecka.cz

Rozvoz jídla

Všechny pokrmy je možno rozvést, doručit na požadovanou adresu, kterou si objednavatel zadá a to nejen v Ostravě, kde restaurace sídlí, ale i v Havířově, Frýdku-Místku a také Orlové. Pro doručení je možno platit nejen v hotovosti, ale i stravenkami, což jistě ocení i zaměstnanci firem.

Zdravý životní styl

Je potřeba také zmínit, že zdravý životní styl není žádná dieta, kterou je možno držet a kvůli které se hubne, ale je to zkrátka styl stravování, který napomáhá dobrému trávení, podporuje látkovou přeměnu tak, aby tělo dostalo vše, co potřebuje, ale přitom nestrádalo. Také je to o tom, že přijímáme skutečně do těla jen kvalitní potraviny, upravené i tepelně, nebo nikoli. Zdravý životní styl přispívá nejen k dokonalé postavě, ale i vitalitě a prodlouženému věku, také dobrému zdraví a posilování imunity. Zkrátka je to komplex proti všem možným neduhům. A to je určitě dobře. Nejde to, ale brát jako pouhou dietu, nemá to s dietou prakticky nic společného.

Zdravá strava z čerstvých surovin

Výhodnou zdravého stravování a zejména pokrmů z restaurace Zdravá vařečka je zejména to, že se zde vaří výhradně z čerstvých potravin, nepoužívají se žádné, dlouho uskladněné potraviny, ale skutečně kvalitní od znamenitých dodavatelů, jež také ručí za čerstvost a kvalitu potravin. Čerstvé potraviny se čím dále častěji dostávají na naše pulty obchodů, ale i do kuchyní, což je dobře. Lidé si uvědomují, že je potřeba jíst plnohodnotně, což u Zdravé vařečky je zaručeno.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id26725


Přidat komentář