Hodinový manžel Ostrava a okolí

Hledáte řemeslníka, který zvládne celou řadu řemeslnických prací hravě a s úsměvem na rtu? Potřebujete provést opravy v domácnosti a nemáte po ruce žádného muže? Pak Vám může být k dispozici hodinový manžel.

Hodinový manžel se nespecializuje pouze na jednu činnost, jak bývá časté u většiny řemeslnických firem, ale hravě si poradí s čímkoliv. Potřebujete opravit elektroinstalaci, vyčistit odpady, sešroubovat nábytek nebo provést drobné** zednické práce**? Ať už je Vaše přání jakékoliv, neváhejte a obraťte se na hodinového manžela, který je tu proto, aby během chvilky přijel a pomohl Vám. Díky hodinovému manželovi ušetříte čas i peníze.

Co zvládne hodinový manžel v Ostravě a okolí

Hodinový manžel zvládne drobné opravy všeho druhu, nejen ve Vaší domácnosti, ale také v kanceláři a dalších prostorách. Hodinový manžel nabízí velmi spolehlivé služby v oblasti řemeslných prací a oprav v domácnosti, v bytech, na chatách, chalupách, v kancelářích a ve firemních prostorech. Na hodinového manžela se můžete obrátit v případě zájmu o zednické práce, o pokládku podlah, sestavení a rozebrání nábytku, v případě zájmu o pomoc při stěhování, při instalaci různých doplňků do bytu, pomůže Vám s ucpanými odpady, ale také provede práce na zahradě, poseká dříví, pohrabe listí, zastřihne stromky, apod. Hodinový manžel si poradí se zapojením bílé techniky, přimontuje lampu na stěnu, pověsí lustry, vymění baterie, někteří si dokonce poradí s opravami střech, s truhlářskými pracemi a s dalšími řemeslnickými pracemi.

Kdo to je hodinový manžel

Hodinový manžel je zručný domácí kutil, který nabízí práce všeho druhu. Provádí opravy všeho druhu, při kterých zaručuje kvalitu a preciznost. Veškeré práce provádí bez zbytečného zdržování. Na zavolání přijede co nejdříve, většinou do pár minut, max. do několika hodin, a buď zjistí stav věci a podruhé přijede i s potřebným nářadím a zařízením, nebo Vám rovnou problém vyřeší. Hodinový manžel je řemeslník, který má dostatek zkušeností, a Vaše domácnost je díky němu v těch nejlepších rukou. Navíc za Vámi přijede kamkoliv. Stačí mu pouze zavolat a sdělit mu, jakou práci byste od něj požadovali. Hodinového manžela oslovují lidé, kteří potřebují provést domácí práce rychle, levně a kvalitně. Hodinový manžel nepohrdne žádnou prací, ani tou nejmenší. Díky oslovení hodinového manžela ušetříte nejen mnoho času, který byste jinak ztratili sháněním firmy a neustálým urgováním, aby opravdu přijela, ale také peníze a především nervy. Vaše domácnost může být díky hodinovému manželovi během pár hodin opět v naprostém pořádku. Navíc se od** hodinového manžela** vždy dopředu dozvíte, kolik bude práce stát, jak dlouho potrvá a jakým způsobem ji provede.

Proč oslovit hodinového manžela

Hodinového manžela můžete oslovit v případě, že jste sami doma a nemáte k ruce někoho, kdo by Vám s prací pomohl. Hodinový manžel neslouží pouze osamělým ženám, které jsou často bezradné s drobnými řemeslnickými pracemi, ale využívají jej také muži, kteří nemají na domácnost tolik času, kolik by potřebovali. Pak je pro ně jednodušší přizvat domů odborníka a nechat jej opravit ucpané odpady, zmontovat dovezený nábytek, aj. Hodinový manžel je výbornou volbou, neboť mu nemusíte vařit, jak jste zvyklí u řemeslnických firem, nemusíte kolem něj skákat, vařit mu kávu apod. Bez jakýchkoliv řečí a s úsměvem na rtu Vám vyvrtá, zmontuje, nalakuje, opraví, vyřeže, atd. Hodinového manžela můžete oslovit také tehdy, když se Vašemu manželovi či partnerovi do práce nechce. Takto to budete mít bez práce, bez výčitek, bez nervů a s dobrou náladou.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id7206 (magazinostrava.cz#107)


Přidat komentář