Nova Internet a.s., recenze, diskuze

Jste podnikatel? Nabízíte zboží či služby? Ať se svým podnikáním teprve začínáte, nebo jste již zavedená firma, jistě víte, jak důležité je mít své zákazníky. Bez zákazníků by byly sebelepší produkty či služby předem odsouzeny k neúspěchu.

Pokud chcete být úspěšným podnikatelem, potencionální zákazníci se o vaší nabídce musí nejdříve dozvědět, a teprve pak může přijít úspěch. Pro příliv zákazníků je však nutné učinit potřebné kroky, především zaměřit se na marketing a propagaci svého zboží či služeb. Je jasné, že dobrý marketing není samospasitelný, velice důležitá je také kvalitní a atraktivní nabídka. Jenže ať jsou vaše produkty, zboží či služby sebelepší, pokud o nich nebudou lidé vědět, jakoby ani nebyly.

Účinnost internetové reklamy

Pokud chcete investovat do reklamy, máte velmi mnoho možností. Nespočet způsobů propagace sice může způsobit problémy při rozhodování, ale na druhou stranu, rozhodnete-li se správně, získáte značný náskok a výhodu před vaší konkurencí. A jakou reklamu tedy zvolit? Různé typy reklamních médií mají různou účinnost a velmi rozdílné jsou také ceny za jednotlivé druhy reklamy. Nejspíše se budete rozhodovat podle toho, jakou částku jste v rozpočtu vaší firmy přidělili na propagaci. Pamatujte však na to, že nemusí vždy platit přímá úměra „čím dražší, tím účinnější reklama“. Proto je vhodné rozhodovat se především podle toho, jak je která reklama efektivní.

Propagace služeb a značek

Jednou z možností je například zaplatit si reklamu na internetu. Internet je dnes velmi oblíbeným reklamním médiem, neboť lidé jej používají jako nástroj komunikace a získávání informací, přičemž na ně neustále „útočí“ nějaká ta reklama. Protože je však internet reklamou již přesycen, lidé se naučili ji ignorovat. Proto její účinnost stále klesá. Přesto však existuje způsob, jak na internetu propagovat svou nabídku velmi účinně a přitom také poměrně levně. Tímto způsobem je cílená reklama, která je součástí PR článků. Pokud se o PR článcích chcete dovědět více, máme pro vás tip na firmu Nova Internet a.s., která se tímto odvětvím reklamy aktivně zabývá.

Efektivní prezentace na internetovém magazínu

Každý uživatel internetu umí používat** internetové vyhledávače**. Když lidé hledají nějaké zboží či služby, do vyhledávače vypisují slova či slovní spojení, na jejichž základě vyhledávač najde tématicky zaměřené články či weby. Toho velmi efektivně využívá cílená reklama, který je součástí PR článků. PR článek je článek, který je tematicky zpracován podle zadání firmy, která si článek zaplatila. PR článek se tedy zaměřuje na zboží či služby dané firmy, o nichž čtenáře informuje čtivou a originální formou. Zároveň jsou nedílnou součástí článku kontakty na firmu, která si článek nechala zhotovit. Výhodou reklamy obsažené v PR článku je tedy to, že neútočí slepě na každého uživatele internetu a tedy ani nikoho neobtěžuje. Naopak, tato forma reklamy se zobrazuje jen tomu uživateli, který si ji sám aktivně vyhledal prostřednictvím vyhledávače. Uživatel tedy považuje PR článek a v něm obsažené informace spolu s kontakty za velmi užitečné, a pravděpodobnost, že se tak stane zákazníkem firmy, prudce stoupá.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id7207 (magazinostrava.cz#113)


Diskuze a zkušenosti

Vlaďka N. | 15.04.2013 08:41
Re: Nova Internet a.s., recenze, diskuze Prošla jsem si témata internetových magazínů a musím uznat,že je to moc pěkně zpracované. Vaši společnost jsem neznala,ale ted,když o něm vím,tak se k němu budu určitě vracet. Přeji Vám a celé redakci příjemný den a hodně spokojených klientů. N. Vladka-masáže.

Máma Baby studio | 04.06.2013 08:58
Re: Nova Internet a.s., recenze, diskuze Dobry den, viz nize uvadim kratkou referenci. Pote co jste uverejnili clanek, o tom, cim se zabyvame, pocitili jsme od spousty klientek jenom kladnou odezvu. Vsem novym zakaznikum doporucuji obratit se ohledne prezentace jejich spolecnosti na rodina-finance.cz, vyplati se Vam to:) Mama Baby Studio, Praha

Ondřej Slámeček | 09.10.2013 11:02
Re: Nova Internet a.s., recenze, diskuze Dobrý den, je Váš hosting opravdu bez omezení v ceně článku? Děkuji

Nova internet | 16.10.2013 11:22
Re: Nova Internet a.s., recenze, diskuze Dobrý den, ano hosting je pro Vás v rámco prezentace neomezeně. S pozdravem Nova internet a.s.

Libor Němec | 07.11.2013 00:24
Re: Nova Internet a.s., recenze, diskuze Díval jsem se, že vaše články se umísťují na prvním místně ve vyhledavači. Máte někde ceník? Docela by jsem měl zájem.

Dřevostavby Ostrava Kostka | 24.11.2013 20:00
Re: Nova Internet a.s., recenze, diskuze Dobrý den, děkuji za druhý díl TV reportáže. Budeme se snažit, abychom se jen zlepšovali.

Autoelektro Novák | 09.03.2014 13:14
Re: Nova Internet a.s., recenze, diskuze Vaše firma nám dělala optimalizaci našich webových stránek. S Vaší prací jsme byli velice spokojeni a určitě se na Vás ještě obrátíme. Po optimalizaci se návštěvnost našich stránek zvýšila o 100%.

Rybář | 27.03.2014 18:12
Re: Nova Internet a.s., recenze, diskuze S prací Nova internet a.s. jsem spokojený. Jedná se o výborný nástroj, který dokáže proměnit online aktivity každé B2B firmy ve skutečný obchod. Již během prvních měsíců jsme díky službě Nova internet a.s. získali řadu nových zákazníků. Takto vytvořené kontakty intenzivně využívá naše obchodní a marketingové oddělení. Děkujeme.

Anonym | 11.07.2014 13:19
Re: Nova Internet a.s., recenze, diskuze Dobrý den je to hrůza od této společnosti se nedá odejít pěkné smlouvy mají

Dušan | 14.07.2014 14:49
Re: Nova Internet a.s., recenze, diskuze Dobrý den, já jsem také už na této firmě v závislosti. V podstatě už nevyužívám žádné jiné reklamy. Smlouva je opravdu OK a za takovou cenu se to nedá jinde sehnat. Spokojenost.

Master | 15.10.2014 16:07
Re: Nova Internet a.s., recenze, diskuze Primě podle mluvčí Marie Fianové připadá postup Novy nepochopitelný, ale nebrání se vzájemnému vysvětlení stanovisek. Pokud ale bude Nova spor eskalovat, bude se Prima soudně bránit.

hellstruck | 07.11.2014 18:03
Re: Nova Internet a.s., recenze, diskuze Dneska mě na Nově \"pobavila\" reportáž o Nečasově nové ženě, kterou \"náhodou\"zahlédli na balkoně telefonovat, která se poprvé představila jako Nečasová a která má na občance ustřihnutý růžek.. fakt mi připadalo že sleduju televizní Blesk.

Zipana | 30.11.2014 19:28
Re: Nova Internet a.s., recenze, diskuze Vím, že věci jako byly Novoty a Čundrcountryshow hodně lidí pěkně štvalo, ale asi to bylo to nejlepší, co na Nově bývalo. Teď vezme člověk do ruky TV program a je to samá Ulice, Ordinace a Pojišťovna (na dalších televizích to není o moc lepší). Kam ta česká tvorba spěje :(

Vivika | 27.03.2015 08:40
Re: Nova Internet a.s., recenze, diskuze Jsme prostě zvyklí a jsme rádi, když si o jiných zemích myslíme, že jsou na tom hůř. Češi jsou prostě takoví, že se nechají slyšet jak jsme na tom dobře jen proto aby nezáviděli sousedům. Jasně neměla bych házet do jednoho pytle všechny obyvatele naší země. Ale naprostá většina(stačí když si místo sluchátek s pořádnou hudbou v tramvaji poslechneš rozhovory lidí...tam se dozvíš tolik věcí!!)jsou rádi, když je někdo kdo jim zprávy zprostředkuje. Proto čumí na novu. Nadávají na ni, ale čumí na to. Musím se přiznat, že jsem novu naposledy viděla pouze při přepínání mezi kanály v dlouhé chvíli před spaním :-D.

Kots | 13.04.2015 10:10
Re: Nova Internet a.s., recenze, diskuze Na Nově teď mají nového šéfa zpravodajství, prý ten předchozí moc tíhnul k bulváru. Nový evidentně tíhne k vědě...

Radek | 27.07.2015 16:35
Re: Nova Internet a.s., recenze, diskuze Je to skvělé. Objednal jsem si u nich služby a dokonce mi dovezl smlouvu kurýr. Všechno je jak jsme se domluvili.


Přidat komentář