Polep aut Ostrava

Polepy aut jsou novinkou, kterou můžete během jednoho dne změnit barvu svého auta. A to levněji než v lakýrnické dílně. Přitom polepy jsou vysoce kvalitní, krásné, trvanlivé a mohou být použity pro soukromé i reklamní účely.

Víte, co jsou polepy aut?

Určitě vás jako první napadne** reklamní polep**. Ano i tento má své oprávnění a účel. Polepů však existuje více. Posledním hitem jsou polepy aut, které dokáží změnit během chvíle barvu auta, a to za příjemnou cenu. Toto řešení se nabízí pro** soukromé osoby i pro podnikatele.** Polep totiž lze zajímavě kombinovat, může ho doplňovat i polep foliemi skel. Vlastně se dá říci, že zásluhou polepu můžete získat** vzhledově nové auto**. Takový větší módní doplněk. Ale nejen to.

Polepy aut jsou in

Stejně jako každá novinka, i polepy aut nejsou příliš známy. Je to však škoda. Jejich zásluhou můžete ušetřit i získat více příjmů. Ušetřit můžete jako podnikatelé, při sjednocení barvy vozového parku, při výrobě reklamy na auta, při použití samotné reklamy na auta zaměstnanců i vaše osobní. Příjmy získáte především tím, že reklama na autě je prostě vidět. S autem jezdíte denně vy i vaši zaměstnanci. Zajímavě vytvořená reklama upoutá pozornost celé řady lidí. A i když ji zrovna neupoutá, tak se vtiskne do podvědomí, a až bude někdo hledat vámi nabízenou službu, vzpomene si dotyčný, že to někde viděl. Kde? No přece na autě, které každý den potkává.

Reklama prodává i upoutá

Reklama je základem úspěšného podnikání. Kdo vám tvrdí opak, ten se velmi mýlí. Když o vás nikdo nebude vědět, nebudou se vaše výrobky nebo služby prodávat. Pokud však budete mít perfektně vypracovaný marketingový plán, pak vás úspěšnost nemine. Pravdou ovšem je, že reklama musí být poutavá. Musí zaujmout, šokovat, prostě přitáhnout zákazníka. Vytvořit ji tedy není snadné. Naštěstí je řada odborníků, kteří to s reklamou opravdu umí. Dokáží například vymyslet perfektní reklamu na vaše vozy, i s menší variantou na vozy vašich zaměstnanců. V krátké době pak bude vaše firma známa nejen v okolí vaší firmy.

Reklamní polep auta

Reklamní polepy aut se vždy orientují na zákazníka a široký okruh spotřebitelů, kteří by se mohli stát potenciálními zákazníky. Samotný polep umožňuje celou řadu variant a v podstatě nemá žádné omezení. Polep může být realizován jako celopolep, nebo** polep vybrané části automobilu**. Odborné firmy vám polep připraví i instalují. Většinou jde o kompletní dodávku od grafického návrhu, realizace polepu automobilu až po částečný nebo celkový převlek karoserie barvy vozidla.

Převlečte své auto

Ačkoli to může znít divně, tak určitě se najdou důvody, kdy dočasná nebo i trvalá změna barvy vašeho automobilu je na místě. V odborné dílně, nebo reklamním studiu, s vámi proberou všechny možnosti, včetně ukázek barevné škály. Na vás pak bude výběr barvy, nebo barevných kombinací. Dejte však pozor, abyste při polepu soukromého automobil nepřestřelili. Krásně barevné auto na obrázku v časopise je něco jiného než auto, které vám stojí v garáži.

Polepy na auto a design tuningu

Polepy aut se skvěle využívají i při tuningu, kde právě barevné provedení patří k velmi důležitým. S polepy je možné sjednotit barvy vozu a předvést tak auto v novém atraktivním kabátě.

Co je polep auta?

Pokud zvolíte celopolep, pak vaše auto změní barvu s pomocí vysoce kvalitní, zátěžové a speciálně upravené hybridní fólie. Ta je nabízena v řadě barev, je možné s ní částečně anebo úplně potahovat karoserie aut, ale i dalších motorových vozidel. Můžete tak změnit barvu motocyklu, lodě, všech druhů skútrů a mnoha dalších motorových i nemotorových dopravních prostředků.

Druhy folií

V nabídce najdete několik řad folií. Každá řada má několik odstínů. Klasické barvy mají až 21 odstínů,** metalické** 16, ultrametalické designové barvy mají neuvěřitelných 10 odstínů. Existují i barevné druhy folií jako je chameleon v 6 barevných provedeních. Základní barvy pak jsou v bílé i černé v matném provedení. Kromě toho nabídka obsahuje i perleťové a karbonové odstíny.

Vlastnosti folií

Folie se vyznačují perfektní přilnavostí ke karoserii, stejně jako vysokou elastičností. Jsou výborně tvarovatelné a opravdu je možné s nimi potáhnout celý automobil. Fólie jsou vysoce kvalitní a stálobarevné. Velkou výhodou je, že při potahování zajímavých a složitých dílů karosérií se nesmršťují a zůstávají beze změny na místě. Fólie mají vysokou životnost a jsou odolné UV záření. Jejich aplikace je** rychlá**. Celkově, i s přípravou automobilu, zabere pouze 2 dny.

Jak folii aplikovat?

Snad jediným problémem folií je aplikace. A to z důvodu, že si ji nemůžete aplikovat sami. Je zapotřebí mít nejen určité znalosti o aplikaci, ale i o reklamě a úpravě folií na míru daného vozu. Pak je třeba znát postup a technologii aplikace.

Aplikace polepu na auto

Důležitá je již příprava vozu na aplikaci. Je nutné vůz řádně odmastit, umýt a pak vysušit. To je důvod, proč aplikace trvá dva dny. Nejlépe totiž je, pokud vůz jeden den připravíte a druhý den aplikujete folii. Auto má tak možnost dokonalého vyschnutí. Samotná aplikace pak trvá kolem 8 hodin. Záleží na velikosti auta, i složitosti vzoru. Pokud je venku pod 5 °C, pak je dobré nechat automobil ještě dalších 24 hodin na dílně. Folie tak bude mít šanci zcela dokonale přilnout ke karoserii.

Ošetřování auta s polepem

V podstatě je ošetřování polepu stejné, jako laku. Jen je nutné vyhnout se horkému vosku, vysokotlakému mytí ze vzdálenosti bližší než 70 centimetrů a pak čištění pomocí rozpouštědel. Auto můžete mýt samy pomocí autošamponu nebo v autoumývárně.Nebo můžete pravidelně navštívit dílnu, kde vám folii instalovali a nechat si auto ošetřit zde. Dílny používají k ošetření speciální tekutý tvrzený vosk. Fólie díky němu získá vysoký lesk a na jejím povrchu se bude usazovat méně nečistot. Ošetření tvrzeným voskem se doporučuje 2 až 3x ročně. Vosk dodá vozu pěkný vzhled i dlouhou životnost.

Odstranění polepu

Pokud později budete chtít polep odstranit, není to problém. Odstranění vám opět provedou v dílně. A to tak, že nepoznáte na základním laku vozu žádné změny. Folie se jednoduše stáhne a lak pod ní bude zcela neporušený ani nebude nijak ulepený.

Polep aut

Může jít o celopolep, ale i o polep reklamního rázu. Zde může být auto kompletně polepeno folií, která bude informovat o firmě, a zároveň bude i přitahovat pozornost, nebo si můžete objednat reklamní nápisy, cedule a další typy reklamy, která se nalepí na váš vůz. K polepům pak patří i okenní folie. Zkrátka je z čeho vybírat. A pokud si s výběrem nebudete vědět rady, odborník vám vždy rád poradí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id7208 (magazinostrava.cz#116)


Diskuze a zkušenosti

Michal Batla | 24.08.2014 12:52
Re: Polep aut Ostrava dobry den prosim vas chci se zeptat kolik by me stal polep BMW e46 sedan do cerne leskle dekuji

Martin S. | 22.02.2016 21:58
Dobry den, kolik by stalo celkove polepeni vozu bmw coupe na tmavou modrou barvu lesklou?


Přidat komentář