Úklid domů a bytů - Ostrava

Nemáte čas doma uklízet, ale chtěli byste mít ukázkový dům? Potřebujete pomoct při vánočním nebo jarním úklidu? Objednejte si domů úklidovou službu. Víte, jaké Vám nabízejí práce a jaké jsou jejich ceny?

Úklid a starost o domácnost již dávno nepatří jen k ženským starostem. I muži se snaží, sice v menším měřítku, s některými domácími pracemi vypomoct. Ženy jsou však v úklidu o něco pečlivější než muži. Zatímco ženy uklidí i prach a špínu, která není vidět, muži odstraní jen prach, který je na očích.

Rozdíl v tom, jak moc je nutné uklízet, se liší podle toho, zda máme malé děti, popř. miminko, nebo bydlíme sami. V prvním případě je určitě nutný častější úklid, už jen z toho důvodu, že děti si hrají na podlaze a strkají si ruce do úst.

Úklid domů a bytů – Ostrava

V dnešní době jsme ale často pracovně vytížení a na úklid nám nezbývá ani čas, ani energie. Pokud si to naše peněženka může dovolit, což při silném pracovním nasazení určitě snese, je vhodné si najmout úklidovou službu nebo alespoň paní na úklid.

Ostravě, stejně jako v každém větším městě, naleznete několik firem, zabývajících se úklidem domů, bytů i kanceláří. Stačí trochu prohledat webové stránky a určitě naleznete někoho, kdo se o Vaši domácnost postará.

Jednorázová výpomoc nebo pravidelný úklid?

Předtím, než budete hledat vhodného adepta na úklid, měli byste si rozmyslet, zda potřebujete mít uklizeno každý den nebo Vám stačí úklid např. jednou za týden. Samozřejmě si můžete také jen vyzkoušet, jaké to je mít doma uklizeno, aniž byste se nadřeli. Určitě se také zamyslete nad tím, jestli je pro Vás výhodnější zajistit si pravidelný úklid nebo jednorázovou výpomoc jednou za čas.

Příležitostná výpomoc Ostrava

I když nepotřebuje pomoc při běžném úklidu, existují situace, kdy Vám pomocná ruka přijde vhod.  Jde například o úklid po malování, vánoční úklid nebo** úklid po narozeninové oslavě**. Úklidová služba Vám pomůže i při komplexním domovním úklidu, kdy odstraní všechen přebytečný odpad a uklidí např. sklepy či suterény a místnosti, které se běžně neuklízejí.

Kromě běžných úklidových prací můžete požádat o úklid sněhu, vyčištění pohovek a koberců, mytí oken nebo drobné řemeslné práce, např. výměna žárovky.

Cenové rozpětí

Cena je důležité kritérium, které má velkou váhu při Vašem rozhodování. Ceny jednotlivých agentur se odlišují podle požadovaných služeb, velikosti domu či bytu, počtu pracovníků, podílejících se na úklidu, rychlosti, dopravy a také na frekvenci využívání úklidových služeb. Pokud využíváte služby častěji, může Vám úklidová firma nabídnout i nějakou slevu.

Doplňky pro úklid na Ostravsku

Pracovníci úklidových agentur Vám, kromě dobře odvedené práce, nabízejí také různé čistící stroje a prostředky, které Vám zjednoduší a zpříjemní úklid.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id7197 (magazinostrava.cz#75)


Přidat komentář