Zabezpečovací systémy, kamerové systémy Ostrava

Chcete co nejlépe zabezpečit svůj dům a hledáte vhodný zabezpečovací systém? Pro ochranu Vašeho majetku, ale i Vás samotných jsou zde detektory pohybu, čidla, sirény a kamerové systémy.

Elektronické zabezpečovací systémy Ostravsko

Jak se říká, důvěřuj, ale prověřuj. A tak, i když si myslíte, že bydlíte v nejbezpečnější ulici v okolí, které se zloději a nejrůznější vandalové vyhýbají obloukem, je lepší nic neriskovat a počítat s tím, že Váš domov může být narušen nezvaným návštěvníkem. Chcete-li mít na dovolené dobrý pocit z toho, že Váš dům je zabezpečen a že se nevrátíte do domu s vylomenými dveřmi či okny, pořiďte si spolehlivý bezpečnostní systém. Způsobů zabezpečení je mnoho a jejich výběr závisí na účelu použití. Chcete zabezpečit svou chatu, kam jezdíte jen párkrát za měsíc, takže ji nemůžete mít stále pod dohledem?

Zabezpečovací systémy, kamerové systémy Ostrava

 

elektro

** **

 

Nejlepší bezpečnostní systémy Ostrava

Nebo hledáte ideální bezpečnostní systém do vašeho rodinného domku či bytu? A co vaše firma nebo obchod? Jak soukromé, tak komerční objekty je vhodné zabezpečit před případným vloupáním či poškozením věcí vandaly. V současnosti je jedním z nejúčinnějších zabezpečení to elektronické. Elektronickým zabezpečením rozumíme různá čidla a detektory pohybu, které se instalují do dveří, oken, do samotných místností apod. Dále mezi ně patří kamerové systémy, které nejsou zabezpečením samy o sobě, ale pomohou Vám identifikovat, a tím i dopadnout případného zloděje.

Instalace kamerových systémů v komerčních objektech Ostrava

kamerové zabezpečení

Komerčními objekty rozumíme menší obchůdky i větší prodejny, které mají často velkou skleněnou výlohu. Ta totiž často láká k rozbití, ať už jen tak z opilecké rozmařilosti nebo z důvodu plánované krádeže zboží v prodejně. Dále jsou to objekty, které pronajímají kancelářské prostory, firemní sklady, kdy mnohé zboží nemusí být schované pouze vevnitř, ale také venku za oplocením, sázkové kanceláře, pojišťovny, soukromé firmy a další. Komerčních objektů, kde by nemělo chybět alespoň základní zabezpečení je spousta. Bohužel žijeme v zemi, kde jsou krádeže všeho druhu na denním pořádku. A nutno říci, že někteří zloději jsou schopni ukrást téměř cokoliv a odkudkoliv. Právě proto jim to nesmíme usnadnit tím, že pouze zamkneme dveře. Komerční objekty by měly disponovat kamerovým systémem, ať už ve větší či menší míře. Kamery by neměly chybět ve skladových prostorech firem a v obchodech, kde sledují aktuální dění na prodejně. Zde rozlišujeme dva druhy kamerového systému. Buď chceme, aby kamery snímaly dění, a to aby současně probíhalo na obrazovce obchodu či kanceláře ochranky obchodu, nebo nám stačí, když kamery budou dění zaznamenávat a my si jej pak v případě potřeby zpětně pustíme. Samotná kamera zloděje sice nechytí, ale můžeme ho díky ní identifikovat a nechat vyhledat příslušnými orgány. Pouhé zjištění přítomnosti kamery však může zloděje také vyplašit, a ten se rozhodne svůj čin raději vůbec nerealizovat.

Instalace kamerových systémů v rodinných domech Ostrava

Dnes už není výjimkou, že se lidé rozhodují pro** instalaci kamerového systému** ve svém domě. Zde už není potřebný tak velký počet kamer, většinou se to pohybuje mezi jednou až třemi kamerami v závislosti na velikosti domu. Hlavním místem umístění je však kamera u příjezdové cesty nebo chodníku a kamera s pohledem na vhod či vchody do domu. Stanete-li se obětí krádeže ve svém domě a pojišťovna Vám v rámci pojištění majetku krádež nebude chtít uznat (argumentem například bývá, že věc vůbec nebyla ukradena, ale schovali jste ji), může Vám kamerový systém pomoci s odškodněním právě v rámci pojištění. Kamerový záznam je vždy nejlepší důkaz.

zabezpečení

Instalace detektorů dveří a oken Ostrava

Skvělý způsob zabezpečení Vašeho domova.** Detektory dveří a oken** zaznamenají pohyb, jakmile někdo bude chtít projít. Po zaznamenání pohybu se spustí siréna a Vám přijde sms s upozornění. Můžete si také nechat nastavit, že upozornění přijde i na pult centrální ochrany a k Vám přijede hlídka. Detektor se jednoduše zapne malým kapesním ovladačem, který byste měli mít při sobě. Stejně tak se ovladačem i vypne. Než si na detektor zvyknete, nezapomínejte na to, že je zapnutý, abyste zbytečně nezburcovali sousedy sirénou. Ideální je používat jej, pokud opouštíte dům na delší dobu, když jedete na nákup do města, na dovolenou apod. Detektor si můžete instalovat pouze u dveří nebo i u oken. Okna se doporučujíc v případě, že jsou nízko a zloděj by se do nich snadno mohl vyšplhat. Do každého okna a do každých dveří je třeba instalovat detektor zvlášť. Neplatí, že jeden detektor ochrání všechna okna a všechny dveře.

kamery

Instalace detektorů kouře Ostrava

Šikovným pomocníkem, který může účinně zabránit katastrofě v podobě vyhoření je** detektor kouře**. Ten se instaluje do místností, kde je větší riziko vzniku požáru, například do kuchyní nebo do výrobních prostorů firem. Jakmile senzory detektoru zachytí vznik většího množství kouře, ozvou se sirény, které Vás tímto upozorní na nebezpečí.

Jak zabezpečit svůj domov?

Uvažujete-li nad tím, že nechcete nechat svůj domov jen tak ležet ladem a na pospas zlodějům, elektronické zabezpečovací systémy mohou být účinným prostředkem jak tomu zabránit. Prvním krokem by mělo být zabezpečení mechanické, do kterého patří bezpečnostní zámky dveří apod. a druhým zabezpečení elektronické. Pokud zloděj překoná bariéru první, druhá už pro něj bude osudná, protože čidla a detektory upozorní nejen majitele domu, ale i okolí, že se něco děje. S výběrem konkrétních detektorů, kamer a čidel Vám pomůže profesionální firma. Doporučí Vám nejen typ a značku, ale poradí Vám i se správným rozmístěním zabezpečení po objektu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id7213 (magazinostrava.cz#138)


Přidat komentář