Balanční podložka, míč a polštář

Sedavý způsob zaměstnání, nedostatek vhodného pohybu, nadváha, to vše přispěje k horšímu zdravotnímu stavu a nepohodě. Nemáte však čas pravidelně docházet do posilovny? Pak můžete vyzkoušet revoluční balanční podložku, míč či polštář.

Co si představit pod balanční podložkou, balančním míčem a polštářem? Do jisté míry záleží na výrobci.Princip však zůstává stejný. V případě balanční podložky se může jednat o podložku kruhovitého, nebo obdélníkového tvaru. Pod balančním míčem je možné si představit tvar buřinky a polštář snad není nutné nijak zvláště upřesňovat. Jak balanční podložka, tak míč a polštář disponují povrchovou úpravou, která umožňuje jednoduché umývání, čímž je zajištěna hygienická čistota. Povrch je navíc protiskluzový a odolný. Na balanční podložce, míči, polštáři můžete cvičit ve sportovních botách, v ponožkách, ale i bosky.

Využití balanční podložky, míče, polštáře

Jaké využití nabízí balanční podložka, míč a polštář? Veškeré balanční pomocníky, můžete používat v rámci relaxačních cvičení, ale také pro masáže. Můžete tak spojit užitečné s příjemným. Až budete mít tzv. odcvičeno, můžete začít relaxovat za pomoci masáže. Balanční podložka, míč, či polštář můžete mít nejen doma, ale také v kanceláři. Co na tom, že se možná zprvu po Vás budou ostatní spolupracovníci podivně dívat. Vždy ten, kdo nějakým způsobem vybočuje, je „divný“. Ale vybočení přišlo i s již zavedenou klekačkou, nebo cvičebním míčem. Jde přeci o Vaše zdraví, o Vaši pohodu. A lepší zdraví i pohoda se odrazí i na Vašem pracovním nasazení.

Cvičení na balanční podložce, míči, polštáři

Účinky a cvičení na balanční podložce, míči a polštáři Vás mohou natolik nadchnout, že nebudete chtít zůstat jen u domácího „hopsání“. Ostatně, ani nemusíte. Cvičení na balančních podložkách, míčích a polštářích se stává oblíbeným, a tak je zařazováno v nejednom sportovním centru. Bude pak záviset čistě na Vás, zda si jen tak budete zkoušet cvičit na balanční pomůcce, nebo si zakoupíte odbornou literaturu, DVD s cvičebním kurzem, či přímo nějaký ten kurz vyzkoušíte.

Výhody balanční podložky, míče, polštáře

Možná si říkáte, že to tady již bylo, respektive další „převratná“ novinka, která však zůstane u Vás ve skříni a zbytečně bude zabírat místo. Ne na každou věc je však nutné hledět hned pesimisticky. V případě balanční podložky, balančního míče a balančního polštáře, se budete moci skutečně těšit z nemalých výhod. Samozřejmě, pokud budete konkrétní** cvičební pomůcku** využívat.Pojďme si tedy jednotlivé výhody přiblížit.

Fyzické i psychické výhody balanční podložky

Fyzička jde ruku v ruce se stránkou psychickou. A tak, pokud ulevíte bolavému tělu, dostaví se i lepší nálada a vnitřní uspokojení se projeví v nadhledu a pozitivním přístupu. Balanční podložka sama o sobě nic neslibuje. Pokud ji však začnete používat, pak můžete očekávat zmírnění až odstranění bolesti kloubů, zad – stresu, svalového napětí - zpevnění postavy – zlepšení držení těla – vytvarování a zeštíhlení dolních končetin – odstranění přebytečného tuku – posílení svalových partií – rozvoj koordinace pohybů aj.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id7235 (magazinostrava.cz#5)


Přidat komentář