Cvičení power plate - Ostrava

Jestliže Vás nebaví dlouhé hodiny v posilovně, běhání nebo jiná aerobní činnost, na kterou Vám nezbývá čas, a hledáte efektivní způsob zformování a zpevnění postavy, vyzkoušejte cvičení Power Plate, které Vás naprosto pohltí.

Power Plate představuje naprosto novou moderní technologii nejen v oblasti cvičení, ale i rehabilitace. Jde o přístroj, který funguje tak, že přenáší vibrace do svalů. Tyto vibrace naprosto přirozeně a nenásilně aktivují reflexivní svalové kontrakce. Power Plate patří k nejžhavějším trendům na poli fitness. Jde o nenáročnou techniku, která umožní naprosto každému bez ohledu na věk nebo na jeho tělesnou kondici** rychlý a efektivní trénink** bez toho, aby jakkoliv namáhal klouby nebo jiné části těla. Přitom účinek je rychle pozorovatelný.

Kdy se dostaví výsledek?

První výsledky můžete očekávat velmi brzy, rozhodě za nesrovnatelně kratší dobu, než je obvyklé u jiných druhů cvičení. Změny na své postavě, na její pevnosti a tvarech jsou patrné opravdu brzy, pokud dodržujete** cvičební intervaly** spočívající ve cvičeních 3x týdně, každé cvičení max. 20 – 30 minut.

Proč je cvičení Power Plate tolik oblíbené?

Především je to díky brzkým viditelným výsledkům spočívajících ve změnách na postavě. Je o vyhledávaný způsob cvičení i ze zdravotních důvodů, protože** urychluje rehabilitaci** a zkracuje dobu rekonvalescence. Na stroji** Power Plate** můžete vykonávat různé druhy cvičení, které umožňují protahování, posilování, relaxaci a masáže. Pásy, které jsou v různých délkách připojené k platformě přístroje, Vám poskytnou dostatečné množství cviků, kterými protáhnete a posílíte celé tělo.

Jak Power Plate funguje?

Power Plate je revoluční a velký světový hit. Jde o cvičební a posilovací stroj, který je opatřen vibrační plošinou, která pracuje na principu tříprostorové vibrační technologie. Tento přístroj využívá přirozené odezvy organismu na 3D vibrace. Power Plate přenáší vibrace do svalů. Svaly jsou nuceny rychleji pracovat, reflexivně se stahovat a následně roztahovat. Právě díky tomuto procesu je celé cvičení tak intenzivní. Vibrace urychlují účinek, a proto za pouhých 20 – 30 minut dosáhnete stejných výsledků jako při běžném cvičení, které ale bude trvat jednu až jednu a půl hodinu. Během zmíněných 20 až 30 minut procvičíte svaly celého těla, navíc i svalová vlákna.

Proč se rozhodnout pro Power Plate?

Cvičení Power Plate redukuje celulitidu a je i účinnou prevencí před bojem s celulitidou. de o naprosto efektivní nástroj na hubnutí, který tvaruje postavu a posiluje svalstvo. Dodává svalům lepší flexibilitu, zlepšuje fyzickou kondici cvičence, jeho svalovou sílu a celkovou koordinaci pohybů. Navíc umožňuje masáž vybraných svalových partií, zrychluje funkčnost metabolismu odbourávání tuků, zesiluje kostní hmotu, ulevuje od bolesti zad a krční páteře a slouží také jak zdravotní cvičení po prodělaných úrazech. Co je velmi důležité, je cvičit pod dohledem profesionálního instruktora. Jen tak může být cvičení naprosto bezpečné a účinné. Používání přístroje pomáhá stimulovat okamžité zlepšení v oblasti oběhu, odstraňování toxinů a okysličení krve.

Průběh lekce Power Plate

Kondiční cvičení trvá celkem 30 minut. Vždy se cvičí pod vedením profesionálně zaškoleného a certifikovaného instruktora. Každá lekce je vždy přizpůsobena Vašim individuálním potřebám a fyzické kondici. Nemusíte se tedy bát, že byste na lekci nestačili. Ze začátku se cvičí především lehké a jednoduché cviky, abyste se s přístrojem seznámili. Poté, co si na vibrace a nový styl cvičení zvyknete, přidá se zátěž a postupně i náročnější cviky. Před první lekci budete s přístrojem seznámeni a bude Vám poskytnutá konzultace, abyste nebyli ničím překvapeni. Nejčastěji bývá trénink zaměřen na redukci hmotnosti, na problematické partie, na zlepšení síly a kondice. Doporučují se 2 – 3 lekce za týden. Mezi cvičeními by měl být den až dva odstup.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id7236 (magazinostrava.cz#73)


Přidat komentář