Cvičení ve fitness centru - Ostrava

Mnoho mladých, sportovně nadaných lidí má tendence dělat něco pro své zdraví, vypadat dobře a pěstovat si zdravý životní styl. Vedle zdravé stravy nám k vytoužené postavě pomůže i pravidelné cvičení ve fitness centru.

Fitness kruhový trénink pro ženy Ostrava

Která žena by se ráda nepyšnila tělem, ve kterém by se příjemně cítila? Která žena by se nechtěla pochlubit atraktivní postavou, a to nejen v mladém, ale i vyšším věku? Nic není nemožné. Jenže samo k Vám nic nepřijde. Čekat snad a doufat, že tentokráte přicházející novinka v podobě „zázračné“ pilulky, prášku, nebo přístroje, který za Vás sám cvičí, za Vás vše vyřeší, není během na dlouhou trať, ale na nekonečnou. Mnohem blíže k Vašemu vysněnému cíli můžete být, pustíte-li se do cvičení, ovšem skutečně efektivního, nejlépe pod vedením zkušených instruktorů. Vymlouvat se na případný nedostatek volného času, či síly, Vám v tomto případě „neprojde“. Kruhový trénink, který Vám představujeme, Vám totiž zabere zlomek volného času z celého dne.

Cvičení ve fitness centru Ostrava

Kruhový trénink pro ženy, který je komplexním cvičebním programem, jež umožňuje posílit svalstvo, zpevnit tělo, zrychlit metabolismus, spálit tuk a snížit váhu, nabízí v Ostravě Contours Fitness pro ženy, které najdete na adrese Kollárova 584/18, 709 00 Ostrava – Mariánské Hory.  Po celou dobu Vaší přítomnosti ve fitness, budete pod dohledem odborné trenérky, díky čemuž budete mít jistotu, že veškeré cviky cvičíte správně. Stud a obavy, že Vás snad budou mužské oči hodnotit, soudit, jakmile se objevíte ve sportovním oblečení, jsou zbytečné. V Contours totiž cvičí jen něžné pohlaví. Můžete se tak skutečně soustředit na cvičení, místo toho, abyste se hlídala, zda se Vám náhodou zpod trička nerýsuje tukový špíček. Nečekejte na 1. leden, ale ani na první den v novém měsíci. Začněte na sobě pracovat již nyní. 30 minut Vašeho volného času, které věnujete cvičení, za to rozhodně stojí. Uvidíte, že Vám zakrátko ani půlhodina cvičení nebude připadat dost, zvláště potom, co se budete po cvičení cítit lépe, a lépe i vypadat. Podrobné informace o kruhovém tréninku a nabídce Contours, viz http://contours.cz/. Vaše dotazy můžete zaslat na e-mail: marianskehory@contours.cz, nebo probrat telefonicky na tel.: +420 737 388 080.

Návštěva posilovny v Ostravě

Samozřejmě, že i cvičení doma je účinné a vždy je lepší alespoň nějaký pohyb, než žádný pohyb. Cvičení v posilovně Vám umožní zacvičit si pestřejší trénink, neboť zde máte k dispozici bohatou výbavu, různé přístroje na procvičení všech tělesných partií a více Vás prostředí posilovny motivuje k dosahování lepších výsledků. Činky, které se v posilovně nacházejí, jsou rozhodně zastoupeny ve větším počtu a ve vzestupné hmotnostní řadě až do opravdu hodně vysokých čísel a vy tak můžete snadno porovnávat, jak se trénink od tréninku zlepšujete. V dobré posilovně Vám také fitness instruktor poradí, jaké cviky cvičit, jak na přístrojích cvičit, jaký držet postoj při cvičení, jak si sestavit trénink, jídelníček, kolik sérií a opakování cvičit, jak často chodit do posilovny, abyste dosáhli výsledku, který od cvičení očekáváte, apod. V posilovně vždy dosáhnete něco navíc, než u cvičení doma. Získáte nové znalosti i známosti. A máte jedinečnou možnost vytvarovat svoji postavu přesně tak, jak si přejete.

Kruhový trénink ve fitness centru

Kruhový trénink není žádnou neznámou pro muže, kteří se zajímají o cvičení v posilovně. Chtějí-li si muži dát skutečně do těla, chtějí-li, aby jejich trénink byl maximálně efektivní, bez zbytečných časových proluk, pak do svého cvičícího programu také zařadí kruhový trénink. Nutno však dodat, že kruhový trénink pro muže a pro ženy se liší, a to především ve výběru posilovacích strojů. Přeci jenom muži mají jiné cíle, než něžné pohlaví, které chce sice také pevnou, vytvarovanou, ale zároveň i štíhlou postavu. Z toho důvodu je rozhodně lepší navštívit posilovnu, která Vám, jako ženám, nabídne speciálně sestavený kruhový trénink pro něžné pohlaví.

Kruhový trénink pro ženy na speciálních posilovacích strojích

Vyberete-li si posilovnu, pak se také zajímejte, na jakých strojích ženy cvičí. Může se stát, že fitness centrum vlastně nijak nerozlišuje, zda bude kruhový trénink pro muže, či ženy, kdy jediný rozdíl bude v délce kruhového tréninku a zvoleném závaží na strojích. Vaší volbou by mělo být fitness centrum, které nabízí cvičení na posilovacích strojích, které jsou vyrobené speciálně pro ženy. Každý z nás je sice jedinečný, originální, přeci jenom se však kompozice mužského a ženského těla v obecných měřítkách shoduje. A tak, jiný druh, způsob pohybu potřebuje mužské tělo, jiný zase tělo ženské.

Jak dlouho probíhá kruhový trénink?

Posilovna pro Vás nemusí být žádnou velkou neznámou, stejně tak například aerobik aj. Pokud jste již vyzkoušela některý ze sportů, pak Vaše návštěva centra, či posilovny jistě byla kolem jedné hodiny, možná i déle. Připočteme-li pak k této době ještě cestu do posilovny, převlékání, sprchování, můžeme se dostat i na dvě, či tři hodiny. Taková doba z volného času již zanedbatelná není, a tak není divu, že Vaše snaha o pravidelné cvičení vydržela kratší dobu, než jste zamýšlela. Cvičení není o tom, cvičit ohraničenou dobu. K správnému životnímu stylu by mělo cvičení patřit stále. A právě kruhový trénink, který sám o sobě trvá pouhých 30 minut, Vás může přesvědčit, že cvičení se může stát součástí Vašeho života. Postupem času pak bude záležet čistě na Vás, zda Vám bude „stačit“ stanovená celková doba cvičení, nebo si ji prodloužíte. Ve fitness můžete cvičit prakticky, jak dlouho chcete.

Princip kruhového tréninku

V rámci kruhového tréninku budete cvičit na posilovacích strojích, ale také se budete účastnit aerobního cvičení. Jeden kruhový trénink se tak může skládat z 8 posilovacích strojů v kruhu a dále 8 stanovišť pro aerobní cvičení.  I přes velký počet stanovišť, doba cvičení na jednotlivém stanovišti trvá pouhých 45 sekund. Během jednoho kruhového tréninku pak dojde ke dvěma okruhům, kdy každé stanoviště „navštívíte“ celkem dvakrát. To je základní kruhový trénink. Není však striktně dáno, že po dokončení kruhového tréninku pro Vás cvičení končí. Vy můžete absolvovat více okruhů, jak budete chtít. Jakékoli otázky můžete směřovat na Vaši trenérku, která bude přítomna během Vaší návštěvy ve fitness centru.

Kruhový trénink bez omezení věku a váhy

Jsou cvičení, která Vás mohou limitovat, například z hlediska váhy, věku, či zdravotního stavu. Vyberete-li si specializované fitness, pak budete mít dveře otevřené, ať vážíte 50kg, nebo více, ať Vám je dvacet, nebo více. Není umění „pracovat“ s ženami, které jsou mladé, štíhlé. Mnohem větší umění, je nabídnout ženám, jejichž postava není dokonalá, způsob, aby dosáhly lepší postavy, a to ne jen na krátkou dobu, ale natrvalo. Odborný trenér se tak pozná, že sestaví cvičební plán pro ženu jakéhokoli věku, postavy, s ohledem na její zdravotní stav. Nepůjde však jen o úvodní sestavení cvičebního plánu. Odborný trenér nabízí osobní přístup po celou dobu, kdy budete posilovnu navštěvovat.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id7238 (magazinostrava.cz#79)


Přidat komentář