Kurz sebeobrany Ostrava

Zažili jste Vy nebo někdo z Vašich blízkých či známých obtěžování nebo dokonce útok? A jak to celé proběhlo? Dokázal se napadený ubránit a donutit útočníka k ústupu, anebo jeho útoku podlehl?

Uvažovali jste někdy o kurzu sebeobrany? Možná si říkáte, že žijete v místě, kde je kriminalita nízká a že se Vám ani Vašim známým něco podobného doposud nikdy nestalo, takže žádný kurz sebeobrany nepotřebujete. O nejrůznějších zločinech a napadeních denně slyšíme ze zpráv v televizi či rádiu, nebo si o nich přečteme v novinách. Dokud se ale nám samotným nebo osobám v bezprostředním okolí něco podobného nestane, pevně věříme tomu, že jsme v bezpečí. Nechceme Vás strašit či zneklidňovat, ale vždy je dobré být připraven na všechno a umět čelit případným problémům. Pokud se chcete naučit efektivní obraně a útočníka zahnat na útěk, přihlaste se do kurzu sebeobrany v Ostravě.

Kurzy sebeobrany v Ostravě

Co je to vlastně sebeobrana? Pod tímto pojmem si můžeme představit leccos – od obyčejného křiku, kopání a ohánění se rukama do všech stran, přes použití obranných prostředků, jakými mohou být třeba slzný plyn, pepřový sprej, elektrický paralyzér anebo použití příležitostných „zbraní“ jaké budou zrovna po ruce (kámen, klacek, tyč, klíče apod.) až po efektivní hmaty a chvaty, jakým se můžete naučit na kurzech sebeobrany nebo bojových umění.

Přihláška do kurzu sebeobrany v Ostravě

Určitě je dobré mít s sebou pro případ nouze například sprej se slzným plynem nebo paralyzér, ale vždycky je výhodnější, pokud se člověk dokáže útočníkovi postavit i s holýma rukama a efektivně se přitom ubránit. Pakliže se chcete naučit bránit v případě napadení Vaší osoby anebo umět pomoci i v případě, když jste svědkem napadení někoho jiného, přihlaste se do kurzu sebeobrany.

Základní kurz klasické sebeobrany Ostrava

Existuje mnoho různých způsobů boje, avšak ty často vyžadují dlouhý trénink a dobrou fyzickou kondici. Základní kurzy sebeobrany jsou však určeny i osobám starším, ženám, lidem bez fyzické kondice nebo jakéhokoliv tréninku, dětem anebo komukoliv, kdo má zájem. Na kurzech sebeobrany se z Vás určitě nestane mistr bojových umění, ale naučíte se základní chvaty a hmaty a rovněž si proberete psychologii útočníků a jak využít moment překvapení ke svému prospěchu, tak, abyste útočníka v mžiku „vyřadili z provozu“ a měli dost času na útěk nebo zavolání policistů.

Nejefektivnější kurz sebeobrany v Ostravě

Pokud si chcete nabyté poznatky pro lepší zvládnutí a zapamatování zopakovat, nebo vzít na kurz někoho ze svých známých, je možné se kurzu zúčastnit opakovaně, anebo pakliže byste se rádi věnovali tréninku hlouběji anebo se naučili i jiné chvaty a hmaty, můžete zvolit kurz sebeobrany Ostrava pro pokročilé.

Sebeobrana Wing Chun Kung Fu Ostrava

Základní kurzy sebeobrany Ostrava jsou většinou pořádány mistry na Wing Chun Kung Fu. Tento styl Kung-fu je nejefektivnější styl obrany pro boj na ulici.

Wing Chun Akademie

Wing Chun, jeden z nejúčinnějších stylů kung fu. Je založen na principech o efektivním využití struktury lidského těla (nekopíruje pohyby zvířat, jak je tomu u jiných stylů). Není při něm důležitá fyzická síla a dá se naučit za relativně krátkou dobu. Wing Chun praktikoval legendární Bruce Lee, který byl žákem světoznámého Velmistra Yip Mana.

Navštivte stránky Wingchun Akademie >

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id7243 (magazinostrava.cz#200)


Přidat komentář