Zumba v Ostravě

Zumbu nepovažujte pouze za obyčejné cvičení, kterým prospějete svému tělu. Zumba je jedna velká party, při které se odreagujete, zbavíte se všech svých starostí a uděláte něco pro své zdraví. Zumba je navíc vhodná naprosto pro každého.

Zumba v Ostrava

Láká Vás vyzkoušet tolik oblíbenou Zumbu, ale dosud jste si netroufli navštívit tento druh cvičení, protože nejste tanečně nadaní, nemáte rytmus a neznáte kroky? U Zumby se vůbec nemusíte bát složité choreografie, i když se Vám na první pohled složitá může zdát. Zumba je zkrátka vhodná pro každého. Naučí se jí a zcela jí propadnou jak děti předškolního věku, tak i lidé v pokročilém věku. Je to velmi jednoduché. Jedna taneční hodina Zumby kombinuje různé tance, mezi které se řadí Salsa, Cumbia, Vlamenco, Hip-hop, Cha-cha, Samba, Belly dance a mnoho dalších tanečních stylů. Cvičení je naprosto jednoduché, zábavné a efektivní. Při tolika zábavy Vám ani nepřijde, jak moc zrovna v danou chvíli prospíváte svému tělu. Zumba není na rozdíl od klasického aerobiku rutinní, ale střídá různá tempa, styly a hudbu.

Kde Zumba vznikla?

Přesto, že se u nás Zumba rozšířila teprve nedávno, vznikla již v roce 1999 v Columbii. Od té doby se postupně rozšířila do dalších zemí světa, kde se stala doslova revolučním cvičením. Největším úspěchům se tento druh cvičení těší v USA. Za jednu hodinu Zumby spálíte 500 až 1000 Kcal, aniž byste si to stačili uvědomit. V dnešní době se Zumbě aktivně věnují lidé ve více než 75 zemích světa. Zumba je párty, která Vás nikdy neomrzí.

Kde si Zumbu zatancovat?

I v Ostravě se Vám nabízí dostatečné množství příležitostí,** kde si Zumbu zatancovat**. Jestliže Vás Zumba zaujala, chcete udělat něco pro své tělo, naučit se jednoduché taneční kroky, užít si zábavy a zajít se spolu s kamarádkou odreagovat, přijďte si vyzkoušet Zumbu do některého z klubů, které Zumbu nabízejí. Moc dobře se při ní pobavíte a vždy budete odcházet s dobrým pocitem, že jste udělali něco pro sebe a pro své zdraví.

Co vše zahrnuje Zumba?

Zumba je taneční fitness program, který zahrnuje zábavu, skvělou hudbu a perfektní atmosféru. Při Zumbě naprosto zapomenete na to, že vlastně cvičíte. Nemusíte mít žádné taneční ani fitness zkušenosti a navíc při tomto druhu sportu zhubnete do požadované velikosti. Základem pro Zumbu je** latinsko-americká hudba**, která je doplněná dalšími hudebními styly. Zumba vychází z principu, že cvičení má být zábavné a jednoduché. Celou atmosféru dotváří chytlavá muzika, která Vás rozhodně nenechá v klidu. Tím, jak dochází ke střídání rychlého a pomalého tempa, dochází i ke spalování tuků, k formování a posílení celé postavy. Začátek hodiny Vám může připomínat aerobik, neboť se pro zahřátí těla používají jednoduché kroky. Na zemi se necvičí vůbec, celá hodina Zumby probíhá ve stoje. Jednotlivé Lekce Zumby na sebe nijak nenavazují. Proto se nemusíte obávat, že se již nechytnete, když jste dosud na žádné hodině nebyli.

Co si vzít s sebou na Zumbu?

Vezměte si s sebou obyčejné pohodlné tričko, tepláky a sportovní obuv. Láhev vody Vám určitě také přijde vhod. To je vše, co budete k tanci potřebovat.

Hlavně se ničeho nebojte a přijďte si Zumbu vyzkoušet. Není nic zábavnějšího a lepšího, než dělat tak moc pro své zdraví, shazovat kila, formovat a zpevňovat postavu a přitom se bavit, smát se a užívat si pocit volnosti a odreagování se.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id7237 (magazinostrava.cz#74)


Diskuze a zkušenosti

Olga | 05.03.2014 15:33
Re: Zumba v Ostravě Dobry den,kde presne v Ostrave se nachazite?Dekuji za odpoved Olca.


Přidat komentář