Svatba v zahraničí

Toužíte po svatbě v exotickém prostředí? Hledáte ideální místo pro svatbu v zahraničí? Svatbu v zahraničí můžete spojit dohromady také se svatební cestou. Jaké destinace jsou pro svatbu v zahraničí nejlepší?

Proč zvolit svatbu v zahraničí

Pro** svatbu v zahraničí** se většinou rozhodují ty páry, které netouží po svatbě s velkým počtem hostů a se všemi tetičkami z druhého a třetí kolene. Svatbu si chtějí užít v klidu a bez zbytečných stresů pouze ve dvou, případně jen s blízkými přáteli, kteří jim jdou za svědka, nebo se svými dětmi.** Svatbu v zahraničí** je dobré zajišťovat přes** svatební agenturu**, která zná všechny důležité náležitosti dané země, upozorní Vás na potřebné dokumenty, zařídí hotel, letenky, obřadní síň, oddávajícího, fotografa apod. Jestliže snoubenci pojedou pouze ve dvou, zajistí jim také** svědky**. Těmi mohou být například zástupci dané svatební agentury.

Dokumenty potřebné pro svatbu v zahraničí

Základním dokumentem je rodný list, cestovní pas, formuláře potřebné pro danou destinaci, dokumenty o změně jména, bude-li si ji nevěsta přát, popř. oddací listy z předchozích svateb, jste-li rozvedeni. Dokumenty by měly být přeloženy do angličtiny.

Svatba na ostrově Mauricius

Uprostřed indického oceánu se skrývá přírodní skvost v podobě ostrova Mauricius, jedné z nejoblíbenějších destinací pro konání svatebních obřadů i svatebních cest. Mauricius může svým návštěvníkům nabídnou především krásné pláže s jemným pískem. Je plný zeleně, vodopádů a exotické fauny a flóry. Úředním jazykem na Mauriciu je angličtina, ale mezi místními se nejvíce setkáte s jazykem zvaným Morisien (jeho základ je francouzština). Svatba na Mauriciu je** svatbou v ráji**. Ideální měsíce pro návštěvu jsou říjen, listopad, prosinec.

Svatba na Seychelách

Rozhodnete-li se pro** svatbu na Seychelách**, vhodné měsíce jsou říjen, listopad, prosinec, duben a květen. V těchto měsících je na Seychelách ideální počasí. Nedoporučuje se cestování v lednu či v únoru z důvodu výskytu cyklónů. Co Vám mohou Seychely nabídnout? Samozřejmě dokonalé dlouhé pláže s bílým pískem, pohádkovou přírodu, palmové háje a další. Seychely se rovněž nachází v indickém oceánu.

Svatba na Barbadosu

Pro** cestu na Barbados** je nejvhodnější zvolit měsíce** prosinec, leden, únor, březen a duben**. V tyto je na Barbadosu nejhezčí počasí. Na Barbadosu najdete bílé korálové pláže a azurové moře. Barbados je také typický svými rozlehlými plantážemi cukrové třtiny, z jejichž exportu má vysoké zisky. Většinu obyvatel tvoří černoši.

Další exotické destinace vhodné pro svatbu

Mezi další exotická zahraniční místa, která jsou vhodná pro svatbu, patří například** Grenada, Svatá Lucie, Maledivy, Fidži, Tobago či Antigua**. Chcete-li zažít svatbu jako v pohádce, doporučujeme právě zahraniční exotiku.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id7254 (magazinostrava.cz#130)


Diskuze a zkušenosti

Lenka | 27.10.2017 15:25
My planujeme svatbu na Mauriciusu a nemohu se dockat ted zrovna vybirame cestovku s kterou na ten Mauricius pojedeme a asi i si nechame poradit skrz tu svatbu. :)


Přidat komentář