Svatební doplňky pro nevěstu

Máte už vybrány svatební šaty? V tom případě přichází na řadu výběr svatebních doplňků, které mohou celkově podtrhnout Váš vzhled. Doplňky by měly být voleny uvážlivě, tak, aby nepůsobily přeplácaným dojmem nebo jako pěst na oko.

Zdobené svatební šaty

Jestliže budete mít oblečeny** svatební šaty**, které jsou již samy o sobě výrazně zdobené perličkami nebo kamínky, není vhodné volit příliš výrazné doplňky. Stačí jednoduchý náhrdelník, náušnice, popřípadě ozdůbka do vlasů. Šaty by se neměly navzájem bít s doplňky, měly by se doplňovat a společně tvořit jeden dokonalý celek.

Typy svatebních doplňků pro nevěstu

Nutno podotknout, že ženichové si mohou, co se týče oděvu a doplňků k němu, připadat značně ochuzeni. V možnostech zdobení vše nahrává nevěstám, a to nemluvíme pouze o svatebních šatech. Jde o doplňky v podobě svatebních bot, závojů, bižuterie, kabátků, kabelek, rukaviček, ozdob do vlasů atd. Nehledě na to, že u každého typu doplňku mohou vybírat z širokého množství jeho variant.

Svatební závoj

Svatební závoje se rozdělují podle délky, přízdoby, typu připínání a podle barvy. Existují také závoje atypické, ideální pro nevěsty, které se chtějí něčím výrazným odlišovat. Atypické závoje bývají například barevně prošívány, netradičně připnuty či nemají klasický splývavý tvar, ale mohou být různě zaoblené. Dříve býval závoj symbolem panenství, dnes už je vyloženě jen krásným doplňkem. Málokterý pár si šetří své něžnosti až na svatební noc.

Svatební síťky

I když Vám svatební síťky mohou připadat spíše retro, stále patří ke stylovým ozdobám, jež dokážou perfektně doplnit celkový** svatební outfit**. Síťka může délkou dosahovat do půlky obličeje, tedy zakrývat oči a nos, nebo může zakrývat celý obličej. Na hlavě lze síťku zakončit buď jednoduchou ozdůbkou v podobě květiny či bílých pírek, nebo také čelenkou či malým kloboučkem. Klobouček nevěsty volí také samostatně bez síťky.

Svatební korunky a čelenky

Chcete-li být na své svatbě za skutečnou princeznu, neměla by Vám chybět třpytivá** korunka či čelenka**. Čelenka je ovšem sama o sobě dosti výrazným doplňkem, proto se příliš nehodí, máte-li už výrazný náhrdelník a náušnice.

Ozdoby do vlasů nevěsty

Tak zde si můžete opravdu vyhrát. Než se ale pro určitou ozdobu rozhodnete, popřemýšlejte nad svatebním účesem. Podle účesu by se měl volit typ a velikost ozdoby. Nejlépe by Vám poradila kadeřnice, která bude váš svatební účes vytvářet. Ozdoby lze pořídit od decentních v podobě perliček na vlásence, po třpytivé kamínky, kytičky a motýlky. Oblíbené jsou také květy. Květy do vlasů mohou být i živé.

Svatební deštník pro nevěstu

Decentní střih šatů, například krajkové splývavé, lze doplnit romantickým deštníčkem. S deštníčkem budete vypadat jako vystřižená z dob, kdy dámy jezdily v kočárech a muži jim přidržovali dveře. Svatební deštníčky bývají většinou zdobené krajkou.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id7253 (magazinostrava.cz#129)


Přidat komentář