Svatební servis Ostrava

Svatba je dnem, jehož přípravou žije nejen nevěsta. Ani ženichovi a rodičům není jedno, jak bude svatba vypadat, co se bude podávat apod. S plánováním svatby si nemusíte dělat starosti, využijete-li svatebního servisu.

A svatebním servisem nemáme na mysli jen servis jídelní, ale komplexní servis služeb od svatební agentury. Díky profesionálnímu svatebnímu servisu nebude na nic zapomenuto, od zařízení místa pro oddání, zařízení místa pro svatební hostinu a následné odpolední, večerní veselí, po zajištění a rozeslání svatebního oznámení, zajištění svatební kytice, dekorace, ozdob na auto, ale také zajištění kapely, holubic, pozorností pro svatební hosty, až po ohňostroj, ubytování pro svatebčany a jejich hosty a mnohem více. Sami pak uznáte, že taková svatba není jen plánováním na jeden den, či týden. A co počasí? Krásné, slunečné počasí, kdy nebude ani zima, ale ani vedro, Vám svatební agentura nezajistí, ale může operativně zajistit vhodné řešení, kdyby Vám pršelo štěstí.

Svatební šaty pro nevěstu

Vybrat si svatební šaty není vůbec jednoduché. Nevěsta může mít představu o tom, zda se jí líbí šaty hladké, s krajkami, nabírané, princeznovské, sněhově bílé, nebo naopak barevné. Něco jiného je však vybírat svatební šaty z tištěného katalogu, či na internetu, a něco jiného pak v praxi. Není výjimkou, že „zamilované“ šaty, respektive jejich střih pak při zkoušení nedopadne podle očekávání. V rámci svatebního servisu může nevěsta poptávat i službu zápůjčky, případně prodeje svatebních šatů. Svatební agentura může mít k dispozici „vlastní“ svatební šaty, nebo Vám doporučí vhodné svatební salóny a může být přímo při výběru těch „pravých“ svatebních šatů.

Šaty a obleky na svatbu pro ostatní

I když jsou oči všech zvědavé na nevěstu, jak bude vypadat, jaké bude mít svatební šaty, jaký účes, střevíčky, tak i u ženicha, rodičů, družiček a dalších svatebních hostů, se hodí vhodné, společenské oblečení. Nejen v případě svatebních šatů, ale i pánských obleků, společenských šatů, můžete využít služeb svatebního servisu.

Svatební líčení

Vedle krásných šatů, které mohou ostatním vyrazit dech, hraje i svatební nalíčení důležitou roli. Jen málokterá nevěsta se může před svým dnem pochlubit, že se vyspala dorůžova. Dokonce i nevěsta, která stran zařízení svatby osloví svatební agenturu, může být nevyspalá. Přeci jenom, svatba je významným životním krokem, událostí, na kterou se může ještě dlouho vzpomínat. Může být vše do puntíku zařízení, přesto nevěsta nebude moci samotným vzrušením a očekáváním usnout. A jít k oltáři s pobledlou tváří, kruhy pod očima, si snad nepřeje žádná z nevěst.

Svatební líčení nebo kompletní balíček včetně líčení

V rámci** svatebního servisu** si můžete objednat svatební líčení, nebo také výhodný balíček, který se může sestávat z líčení, česání i oblékání. Zůstaneme-li pak ještě u svatebního líčení, je možné se nechat tzv. na zkoušku, vyzkoušet různé styly a pak si zvolit typ líčení, ve kterém se bude nevěsta nejlépe cítit, a který bude ladit s šaty, účesem i doplňky.

Svatební účes

Výše jsme zmínili také svatební účes. Ten v podstatě dotváří, či uzavírá „trojku“, která je důležitá pro každou nevěstu. I v případě svatebního účesu je možné se nechat učesat na zkoušku. Díky tomu se eliminuje případné zklamání ve svatební den, kdy bude nevěsta česána. Není ani výjimkou, že si nevěsta nechá vlasy prodloužit, zhustit, aby její účes působil bohatším dojmem. A pokud má nevěsta vlastní vlasy krátké, pak může docílit vskutku výrazné proměny. Z nevěsty s krátkým, chlapeckým střihem, se může vyloupnout nádherný, romantický a něžný kvítek. Proměna, která za to stojí. A kdy jindy si na sobě dát tolik záležet, když ne ve svatební den?

Svatební kytice

U nevěsty ještě v rámci služeb svatebního servisu zůstaneme, než se přesuneme dál. Dnešní svatební kytice, pro které se nevěsty rozhodují, jsou tak nápadité a nádherné, že je škoda se jich zbavit „tradicí“, tj. hozením mezi svobodné dívky. A tak se svatební kytice, jsou-li z květin, které je možné sušit, stávají milou vzpomínkou na neopakovatelný den.

Svatební dekorace stolu, včetně ozdob na auto

Svatební kytice by měla vystihovat ráz celé svatby, měla by však být sladěna nejen s šaty nevěsty, její postavou, osobností, ale měla by s ní ladit i celková dekorace, a to stolu, místnosti, kde bude probíhat hostina, veselí a dekorace auta. Je možné se i domluvit na sladění dekorace místa, kde si nevěsta a ženich řeknou své „ano“. Jak se svatební kyticí, tak celkovou dekorací Vám může pomoci Vámi vybraná svatební agentura.

Svatební oznámení

Určitě bychom neměli zapomenout na svatební oznámení, kterým v podstatě vše začíná. Svatební oznámení není jen ledajakým oznámením. Jeho styl, barevnost, grafické znázornění, volba papíru, bude vypovídat, jakou svatbu mohou svatební hosté očekávat. U svatebního oznámení se řeší nejen zmíněné, ale také vhodnost textu. Někdo dává přednost ryze romantickému ladění, jiní jsou zase pragmatičtí, další upřednostňují originalitu aj. Svatebních oznámení, vzorů, včetně nápadů na texty, je nepřeberné množství. Nad jejich výběrem se můžete poradit s profesionály, tj. svatební agenturou, která Vám může svatební oznámení také rozeslat.

Svatební dort, cukroví a koláčky

Ke svatbě neodlučitelně patří dobroty: svatební dort, cukroví a svatební zvací koláčky. Cukroví může být domácí, nebo si je můžete nechat upéci od šikovné cukrářky, kterou Vám doporučí svatební agentura, stejně jako dort a zvací koláčky. Cukroví i koláčky mohou být rozmanité a dávají se nejen na stůl, ale i do výslužek, s jejichž přípravou Vám také může svatební agentura pomoci. A svatební dort? Ten by již neměl být ledajaký. I on by měl ladit se stylem svatby. Dort může být jednopatrový, či vícepatrový, kulatý, či čtvercový, kdy každé patro může mít jinou příchuť. Svatební dort může být bláznivý, kreativnost sama, nebo sladce romantický s marcipánovými růžičkami. I nad výběrem dortu, stejně jako cukrářky, nemusíte být sami, využijete-li služeb svatebního servisu.

Fotograf a kameraman na svatbu

Vzpomínky na svatbu se hned tak nevytratí a nevyblednou. Postupem času však přeci jen pozapomenete na ten, či onen moment, nebo příhodu. Budete-li mít však snímky, případně i nahrávky z obřadu, hostiny, zábavy, můžete si Vaše vzpomínky oživovat a těšit se z nich. Z pořízených snímků je také možné si nechat vyrobit svatební knihu, která je milým dárkem například pro rodiče. Najít šikovného fotografa, kameramana, který dokáže nejen vyfotit, natočit, ale vystihnout ten správný okamžik, světlo a kompozici, však může být tvrdým oříškem. Ne však pro svatební agenturu, která se ve svatební branži již nějaký ten čas pohybuje.

Prostor pro svatební hostinu, zábavu

Svatbu můžete mít ve Vašem rodišti, ale také v jiném městě, ke kterému Vás pojí určité vzpomínky, například seznámení s druhým, studium aj. Svatbu je však možné mít i na místě nevšedním, či v zahraničí. Oslovíte-li svatební agenturu, pak Vám může být velmi nápomocna s výběrem, vyhledáním i zamluvením prostoru pro hostinu i zábavu. Součástí služeb pak může být i zajištění výzdoby, kapely, či DJ, včetně půlnočního překvapení v podobě fascinujícího ohňostroje.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id7251 (magazinostrava.cz#8)


Přidat komentář