Narozeninové dárky pro muže

Přísloví říká, že do melounů a do žen nevidíš. Ovšem, porovnáme-li otevřenost mužů a žen, tak málokterý muž řekne, co by rád, co se mu líbí, po čem jeho srdce touží. A tak vybrat vhodný dárek muži je mnohdy zapeklitější než vybrat dárek ženě.

A je prakticky jedno, zda se jedná o náctiletého, dospělého, či muže seniorského věku. S věkem se totiž mění priority, záliby, vkus. Takže mít například nakoupené obdobné dárky na roky dopředu, dárky, které před nějakou dobou sklidily úspěch, také není řešení. Pokud si lámete hlavu, s jakým dárkem letos muže překvapit, aby ho potěšil a neskončil někde v šuplíku, na poličce, či dokonce uklizený ve sklepě, pak Vám přinášíme pár tipů, které Vás mohou inspirovat.

Narozeninové dárky

U narozeninových dárků je prakticky možné vše. Žádné zákazy, limity, omezení zde nehrají žádnou roli. Narozeniny mohou proběhnout pouze v kruhu nejbližších, v kruhu rodinném, ale také v širším kruhu přátel, kamarádů. U narozeninové oslavy se tak trochu očekává, že nebude nuda, naopak by se měl oslavenec, ale i hosté bavit. Samozřejmě však hodně záleží na založení oslavence a typu pozvaných přátel. A od toho je pak dobré odvíjet i** výběr narozeninového dárku**. Oslavenec může být Vaším dárkem zaskočen, může mu vyrazit dech, mohou se mu do očí dostat slzy, ale neměl by být znechucen, či vtažen do situace, která by mu mohla být trapná. Takže, vybírejte dobře.

Narozeninové dárky pro muže, co chutnají

Jsou muži, kteří jsou zapřísáhlí abstinenti, tj. nedají si ani příležitostné pivo, sklenku vychlazeného kvalitního vína, ale ani šampaňské na přípitek. A pak jsou muži, kteří si rádi dají nějaký ten panáček, či sklenku. Ať už jim dělá společnost něžné pohlaví, nebo oblíbená četba, či brouzdají po internetu, nebo jsou mezi přáteli na grilovačce, na dovolené apod. Máte-li vysledované, co oslavenec rád pije, můžete udělat radost zakoupením dárkové sady elektronické cigarety Black Street, piva, vína, nebo lahvinky něčeho tvrdšího. A i když je možné pít rovnou z flašky, budete styloví, pořídíte-li také vhodné sklenice, půllitry, panáčky apod.

Black Street - dokonalý dárek

iBlack Street, to je styl, jedinečnost a neotřelý design v jednom. iBlack Street silně elegantním a originálním způsobem podtrhne Vaši image. Sada low sestává z baterie a 5 kartomizérů, z nichž každý obsahuje 8 mg nikotinu. Nadčasovost iBlack Street sady tkví v jejím dobíjení. Elektronické cigarety Black Street jsou dobíjeny prostřednictvím krabičky, kterou lze napojit na USB kabel. Na obalu krabičky vidíme ukazatel baterie, tedy víme přesně, kolik nám zbývá

Elektronické cigarety Black Street

Narozeninové dárky pro businessmany

Jaké povolání oslavenec zastává? Není vedoucím pracovníkem, manažerem, ředitelem, obchodním zástupcem, realitním makléřem, finančním poradcem apod.? V tom případě je pro jeho úspěch v zaměstnání důležitá nejen patřičná znalost a zkušenost, ale také image. Nákup srandovních trenýrek, zástěry, pro tentokrát odložte. Spíše se zaměřte na doplňky, detaily, které jeho postavení ještě více zdůrazní, pozdvihnou. Může se jednat například o kravatu, kabelu, tašku, manžetové knoflíčky, hodinky, pouzdro na brýle, vizitkovník aj. Také s kvalitními, značkovými psacími potřebami můžete uspět. I když žijeme ve světě techniky, stále je třeba podpisů na smlouvy, dohody aj.

Narozeninové dárky pro náctileté mladé muže

Je jiná doba, o tom není pochyb. To, co zajímalo mladé muže před dvaceti, deseti, ale i pěti lety, se značně odlišuje od zájmů v současnosti. Je to dáno právě dobou, vlivem společnost, ale také možnostmi. Rychlá kola, sport, posezení s přáteli, to zůstává. Mladí muži se však více zajímají o výpočetní techniku, kdy nezůstávají jen u počítačů, notebooků, ale přechází i na tablety apod. I mobily již nejsou to, co bývaly, respektive se s nimi dá dělat mnohem více, než jen telefonovat. Pokud si Váš syn, vnuk již udělal řidičský průkaz a vlastní čtyřkolového miláčka, pak mu můžete udělat radost praktickou navigací, autorádiem s CD přehrávačem a přehrávačem na karty, ale také zabezpečovacím systémem auta aj. Vrátíme-li se pak zpátky k výpočetní technice, pak se může mladému muži hodit stylová a kvalitní brašna na notebook, či pouzdro.

Narozeninové dárky pro muže, co voní

Nejen ženy tráví v koupelně značnou část času. Úprava vlasů, použití deodorantu, parfému, již dávno není výhradní doménou žen. Pomalu přibývá mužů, kteří tzv. nestanou a jdou. I muži o sebe pečují, jsou rádi obdivovaní a vnitřně se cítí v pohodě, když mají sestřih, který jim sluší, vůni, která podtrhne jejich osobnost, upravené nehty bez záděr a špíny. Ostatně, vzhled v dnešní době hraje velkou roli i při zaměstnání. Ušmudlaný, ne zrovna voňavý muž se špínou za nehty, jen stěží uspěje v roli vedoucího pracovníka, realitního makléře, finančního poradce aj. Určitě tak uděláte muži radost, zakoupíte-li mu jeho oblíbený parfém, nebo nový parfém, u kterého víte, že by mohl být jeho styl. Můžete však zakoupit také dárkovou sadu vlasové péče, či darovat poukázku na manikúru, pedikúru.

Narozeninové dárky pro muže, které uvolní

Nezdá se Vám, že život je jeden velký koloběh, kdy ráno, sotva, co vstanete, pádíte do práce a večer únavou padáte do postele? A tímto stylem utíká den za dnem. Věřte, že tímto způsobem nežijete jen Vy. Spěch, stres, shon bohužel patří k dnešnímu stylu života. Na koníčky, relaxaci není zrovna moc času. Co darovat oslavenci „čas“, čas na relaxaci? Čas, kdy se bude moci zastavit, nadýchnout a vychutnat si volné chvilky. Oslavenci můžete darovat poukaz na některou z uvolňujících, relaxačních masáží. Jeho starosti se pomalu rozplynou, odplaví, a to alespoň na chvíli. Masáž poskytne vzpruhu nejen psychickou, ale také fyzickou. Na své si tak přijde každá část těla.

Narozeninové dárky pro muže, kteří rádi vaří

Rozdělovat práce na mužské a ženské, může být v řadě případů jen zavedeným klišé. Kupříkladu takové vaření. I když je příprava pokrmů spojená s něžným pohlavím, najdou se muži a není jich zrovna málo, co dokážou také uvařit a mnohdy i chutněji. Jsou vynalézavější, nedrží se zavedeného stereotypu. Pokud oslavenec sem tam něco kuchtí, ale výsledek není zrovna valný, co mu předplatit kurz vaření? Uvidíte, že při příští návštěvě Vás může překvapit vskutku gurmánským zážitkem.

Narozeninové dárky pro nastávající otce

Je oslavencem muž, který je přítelem, manželem? Narozeninová oslava se blíží a Váš lékař Vám zrovna sdělil, že se poštěstilo a jste v očekávání? S přítelem, manželem jste si miminko přáli, nechali jste však „věci“ volně plynout, či jste naopak dělali vše možné proto, aby se za pár měsíců z dětského pokojíčku ozval něžný pláč? Co překvapit oslavence ne těhotenským testem, ale třeba botičkami pro miminko, nebo zakoupeným albem, ve kterém bude první ultrazvukový snímek Vašeho drobečka?

Narozeninové dárky pro muže ke kulatinám

Narozeniny sami o sobě, jsou důvodem k oslavě. Ovšem kulatiny je třeba oslavit ještě o to více. Ať už se bude jednat o dvacetiny, třicetiny, čtyřicetiny, padesátiny a výše, každé kulatiny si zaslouží významnější dárek. Jakým dárkem můžete udělat radost? Nabízí se nevšední dárky. Nemáme tím však na mysli tzv. ptákovinky, ale dárky zážitkové. Co zaplatit oslavenci let balónem, let vrtulníkem, seskok s padákem, jízdu na čtyřkolce? Vedle adrenalinových dárků také může zakoupit poukázku na romantický víkendový pobyt, nebo slavnostní večeři. Bude pak záležet na oslavenci, koho si na pobyt „přibalí“ s sebou. Třeba to můžete být zrovna Vy.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id7259 (magazinostrava.cz#14)


Diskuze a zkušenosti

Karolína | 06.12.2013 19:10
Re: Narozeninové dárky pro muže Musím říct, že pro chlapy dárky vybírám velmi obtížně, takže každý takovýto článek vítám. Nevím, zda se to týká všech chlapů nebo mám jen smůlu na zvláštní typy, ale muži kolem mě nikdy nedávají najevo, co by chtěli, co by jim udělalo radost a při obdržení dárku vypadají, jak když ani pořádně neví, co dostali – prostě žádná reakce :D Což je hrozně vyčerpávající, takže jsem nasadila metodu šokujících dárků, které, když už nic jiného, vyvolají aspoň překvapení :D Třeba letos jsem koupila svému muži k narozeninám golfový kurz na Kaskádě, ačkoli nikdy golf nehrál :D No, koukal jako z jara a nakonec ho to chytlo a teď se nemůže dočkat až zase začne sezóna :D Takže moje rada – když už nevíte coby, šokujte :D


Přidat komentář