Taxi Stodolní

Ostravská ulice Stodolní se stala fenoménem nejen Ostravy, ale celého Moravskoslezského kraje. Za zábavou sem každý týden vyráží spousta návštěvníků, kteří se chtějí bavit a zapomenout na starosti všedních dní.

Znáte ulici Stodolní?

Jde o ulici, která žije svým vlastním způsobem života. Jde o ulici, která nabízí maximum zábavy a odreagování v podobě neuvěřitelných 80 klubů, hospod, kaváren a restaurací. Najdete zde restaurace k posezení i zábavě, restaurace nabízející nejzajímavější a chuťově nejpestřejší speciality, sushi bar, kluby s jazzovou i alternativní hudební produkcí, diskotéky, tančírny, karaoke, casino, bowling, billiard, stejně jako klidné posezení pro rodinu nebo zamilované páry. Každý podnik je jiný. Liší se zajímavým interiérem, specialitami a především hudbou, která je slyšet až na ulici, kde se vzájemně prolíná. Můžete tak naráz slyšet hudbu šedesátých let, spolu s nejmodernějšími hudební žánry, které promíchává jazz, blues, folk nebo třeba etnická hudba. Zábava zde probíhá po celých 24 hodin. Ve dne, i v noci. Ulice Stodolní je dokonce tak známá, že ji nenavštěvují pouze obyvatelé Ostravy, ale** lidé z celé České republiky a dokonce i ze zahraničí.** Ostatně pro každého je zde i řada hotelů o různé kvalitě. Po noci plné zábavy si můžete odpočinout v klidném malém hotýlku nebo v luxusním hotelu s relaxačním centrem, kde můžete v zábavě a odpočinku pokračovat.

Jak ulice Stodolní vlastně vznikla?

Ačkoli v případě Stodolní si mnoho lidí myslí, že jde o novou lokalitu vytvořenou pro zisk ze zábavných podniků, tak pravda je jiná. Ulice stodolní není výtvorem současné doby, ale její historie sahá hluboko do minulosti. A je až překvapivě bohatá. Název Stodolní pochází právě ze** staveb Stodol,** které zde stály a sloužily svým majitelům. Vzhledem k tomu, že stodoly podléhaly častým požárům, jejich počet se stále měnil. Stavěly se ještě v 90. letech 19. století, kdy se zde dolovalo černé uhlí. Od roku 1888 se pak začaly stavět i obytné domy. Uhlí se již netěžilo a tak se začaly přestavovat i stodoly. Většinou se ponechaly jen obvodové zdi a vnitřek se vystavěl podle záměru domu. Vznikaly tak jednoduché i patrové domy, které sloužily k bydlení, jako sídla firem i pro zábavu. Od roku 1999 prošla celá ulice Stodolní sanací. Dnes je místem zábavy, kterou stojí za to vyzkoušet.

Taxi na Stodolní a zpět ze Stodolní

Vypravit se za zábavou do ulice Stodolní můžete i vy. Dopravu sem zajišťuje Taxi Stodolní, která vás přiveze i odveze. Více se dozvíte na: http://www.taxi-stodolni.cz/

Výhody taxi služby na Stodolní

Cestovat na Stodolní Taxi službou je výhodné hned z několika důvodů. Váš vůz zůstane doma v bezpečí. Pojedete luxusním klimatizovaným vozem, který nabízí vysoký komfort. Poveze vás řidič, který ulici Stodolní zná, a tak vám doporučí i místo či klub podle vašeho přání.

Taxi Stodolní funguje nonstop, můžete si tedy dopravu kdykoli objednat přes dispečink.

Nejčastější dopravní trasy Taxi Stodolní

Taxi Ostrava Stodolní - Ostrava Poruba

Taxi Ostrava Stodolní - Opava

Taxi Ostrava Stodolní - Ostrava Centrum

Taxi Ostrava Stodolní - Ostrava Jih

Taxi Ostrava Stodolní - Praha

Bezpečnost přepravy

Dnešní taxi služby nabízejí opravdu bezpečí. Řidiči jsou nejen ochotní, ale i zkušení. Patří k** profesionálům**, pro které je jejich klient i jeho doprava velmi důležitá. Jezdí tedy včas, bezpečně a za příjemné ceny. V rukou profesionální taxi služby se vždy budete cítit dobře.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id7261 (magazinostrava.cz#117)


Diskuze a zkušenosti

Janča | 19.09.2013 09:42
Re: Taxi Stodolní Jo super, hlavně, že nás odmítli 3 taxikáři odvézt ze Stodolní na Fifejdy. No jo, není to ryto za velké prachy. Ať jsou do háje.


Přidat komentář