Wing Chun Ostrava

Jedná se o velmi staré bojové umění pocházející z Číny, které se předává z generace na generaci. Za jeho zakladatelku je považována mniška Ng Mui z kláštera Shaolin. V Ostravě najdeme školu, která se drží tradice a jmenuje se Wing Chun AKADEMIE.

Wing Chun

Jedná se o velmi staré bojové umění pocházející z Číny, které se předává z generace na generaci. Za jeho zakladatelku je považována mniška Ng Mui z kláštera Shaolin. Základem je uvolnění těla a přirozený pohyb.

Wing Chun Kung Fu se specializuje na boj zblízka, využívají se při něm rychlé údery, neprostupná obrana a kombinují se zde pohyby vpřed a vzad.

Wing Chun je bojové umění

Wing Chun Kung Fu je velice účinná forma bojového umění. Jeho výjimečnost spočívá v boji na blízkou vzdálenost, přičemž jsou rychlé a tvrdé údery kombinovány těsnou, neprodyšnou obranou. Efektivita Wing Chun Kung Fu je dosažena schopností koordinovat útoky se současnou obranou (a naopak).

Výsledkem dlouholetého tréninku je schopnost přenést velké množství síly na protivníka se zachováním uvolněnosti bez vetší ztráty energie.

Účinnost Wing Chun Kung Fu

Wing Chun Kung Fu je vynikajícím bojovým uměním a snad i proto bylo vybráno v Hong Kongu jako bojový styl používaný při potírání členů zločineckých organizací. je jedním z mála bojových stylů, které se může naučit i žena pro použití v praxi.

Wing Chun nekompromisní bojové umění Kung Fu

Wing Chun, jeden z nejúčinnějších stylů kung fu. Je založen na principech o efektivním využití struktury lidského těla (nekopíruje pohyby zvířat, jak je tomu u jiných stylů). Není při něm důležitá fyzická síla a dá se naučit za relativně krátkou dobu. Wing Chun praktikoval legendární Bruce Lee, který byl žákem světoznámého Velmistra Yip Mana.

Wing Chun v Ostravě

I V Ostravě se otevřela tradiční škola Wing Chun Ostrava. Cvičení probíhá vždy ve úterý od 17:00 do 19:00 hodin. Pokud máte zájem, je možné se domluvit na zkušební lekci zdarma.

Co se v Ostravské kurzu Wing Chun naučíte?

Reálnou sebeobranu proti úderům, kopům, škrcení, držení a napadení Základní údery, kopy, postoje Psychologii a taktiku v sebeobraně Bojovou formu Wing Chun - Siu Lim Tao.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id34859


Diskuze a zkušenosti

Martin Sedlák | 28.02.2019 11:54
Super

Ondra | 04.07.2019 13:15
Začal jsem ve Wing Chun Akademii cvičit před třemi měsíci a vidím neskutečné pokroky. Hlavně jsem překvapený, že mne přestalo bolet zápěstí a posílily mi břišní svaly. Za mne určitě doporučuji wingchun-akademie.cz


Přidat komentář