Kosmetika Ostrava

Kosmetické služby nejsou pouze výsadou žen, ale stále přibývá více mužů, kteří si také rádi dopřávají profesionální kosmetické služby, aby vypadali mladistvě, zdravě a odpočatě. Krásná pleť je vizitkou každého z nás, proto se o ni starejme.

Profesionální kosmetické ošetření

Odjakživa je obličej naší vizitkou. Uhrovitá, vysušená a vrásčitá pleť nevypadá zdravě a mnohdy vypovídá o nezdravém životním stylu lidí. Pleť má být svěží, má být čistá, vláčná, jemná. Pak se i lidé, kteří jsou majiteli takto dobře vypadající pleti, cítí dobře a atraktivně. K tomu, aby vynikla Vaše krása, je potřeba mít zdravou pleť. Zákazníci** kosmetických salonů**, kteří využívají kosmetické služby, to zpravidla dělají pro své potěšení, pro své zdraví, pro to, že se obávají předčasného stáří, nebo také z toho důvodu, že je jejich pleť v takovém stavu, že jim zkrátka nezbývá nic jiného. Někteří si za vzhled své pleti můžou sami špatnou životosprávou, kouřením, pitím alkoholu a častým ponocováním. Někteří ovšem trpí na akné nebo jiné nedokonalosti pleti již od puberty a ne a ne se jej zbavit, přitom ani lékařsky předepsané preparáty nezabírají. Navštivte kosmetický salon a najděte tu nejjednodušší a nejlepší cestu ke kráse a spokojenosti. V** kosmetickém studiu** Vás čeká příjemná atmosféra, klid a pohodlí.

Proč jít na kosmetiku k odborníkovi?

Udržujte si pěstěnou pleť a její svěží vzhled v každém věku. Pravidelná profesionální péče o pleť je výhodná a jistá investice do budoucna. Kosmetické služby nejsou zbytečně vyhozené peníze. Odborné ošetření ochrání vaši plet před předčasným stárnutím, před tvořením vrásek, ztrátou pružnosti a pevnosti, před vznikem pigmentových skvrn a to v každém věku. Nemyslete si, že chodit na kosmetiku potřebují ženy pokročilého věku. I mladí lidé mají problémy s pletí, které je vhodné zavčas začít řešit. Navíc v mladším věku je zcela na místě profesionální čistící ošetření, vedoucí k bezpečnému odstranění pupínků a všech nečistot z pleti. Pravidelným a odborným čištěním se předchází vzniku bolestivého akné a jiných zánětlivých stavů, které by následně mohly vést k tvorbě jizviček po neodborném a nedůkladném domácím čištěním pleti. S tím, jak přibývá věk, i pleť vyžaduje větší dávku regenerujících koncentrátů. Speciálně vyvinuté přípravky podporují regenerační schopnost a odolnost pleti. Výsledkem je krásná, zdravá, pěstěná pleť, která člověku přispívá k celkové pohodě.

Staráte se dostatečně o svou pleť?

Dopřáváte své pleti co, co skutečně potřebuje a co si opravdu zaslouží? Chybějící nebo nedostatečná kosmetická péče se na každé pleti projeví. Je důležité, aby se o Vaši pleť starali skuteční odborníci, zvláště tehdy, pokud Vás Vaše pleť trápí. Ti jsou schopni Vaši pleť zachránit a dát jí zdravý, mladistvý vzhled. Jak rychle se Vaše pleť vzpamatuje a bude vypadat krásně, závisí na mnoha faktorech. Na typu pleti, na její odolnosti, na dědičnosti a na kosmetických znalostech a dovednostech kosmetičky, která se o Vás bude starat. Samozřejmě důležité jsou i kosmetické přípravky, které kosmetička používá a které používáte vy sami doma. Domácí péče o pleť samozřejmě také zůstává stále moc důležitá a na prvním místě, neboť ji praktikujete každý den.

Co Vám nabídne profesionální kosmetička?

Profesionální kosmetička používá velmi kvalitní kosmetické přípravky, mezi které patří speciální masky, séra, ampule, pleťové ozdravné kůry. Na kosmetice Vám bude poskytnuta blahodárná kosmetická masáž, kterou si sami doma neuděláte. Dopřejte si alespoň jednou do měsíce 90 minut příjemného zklidnění mysli a relaxace těla při důkladném a kvalitním kosmetickém ošetření.

Muži na kosmetice

V dnešní době je naprosto běžné, že na kosmetiku zavítají i muži. I oni přece chtějí vypadat mladě a kultivovaně. Dbají o své zdraví a o svůj zevnějšek. Navíc muži mívají ještě častěji problematickou pleť než ženy. Při denním holení dochází také někdy k poranění, čím dál touto nutností trpí ekzémy, dochází k vysušení pokožky, k výskytu akné apod. Ani mužům se stárnutí nevyhýbá, proto je potřeba se u nich zaměřit na hydrataci pleti, na zjemnění pleti, za ozdravění a výživu pleti v každém věku. Muži mají stejně jako ženy v genech nechávat o sebe pečovat. Stejně jako dříve chodili muži k holiči na úpravu vousů a i dnes navštěvují stejně jako ženy kadeřnictví a holičství, aby vypadali dobře, rádi si dopřávají také kosmetické služby.

Výhody profesionální kosmetické péče

Profesionální kosmetika dodá Vaší pleti mladiství vzhled. Celou** kosmetickou proceduru** si budete doslova užívat, odpočinete si a uvolníte se. Konečně můžete na hodinu na dvě vypnout a nechat se o sebe starat jiné. Dopřejte si tu možnost a relaxujte. Výhod nabízí profesionální kosmetika hodně. Především Vám dodá zdravou a pěstěnou pleť, odpočatý organismus. Speciálně vyvinuté kosmetické přípravy podporují regenerační schopnost a odolnost pleti, chrání pleť před předčasným stárnutím a před ztrátou pružnost a pevnosti. Nevhodně zvolená kosmetika Vám za prvé nepomůže a za druhé může kvalitu Vaší pleti ještě zhoršit. Proto navštivte kosmetické studio, kde Vám s výběrem vhodné kosmetiky poradí a zároveň si tam můžete veškeré přípravky i vyzkoušet a odnést si domů vzorky na vyzkoušení.

Ke kosmetičce před třicítkou?

Je jen mýtus, že služby kosmetičky využívají dámy staršího věku. Neplatí ani to, že ke kosmetičce chodí pouze ženy, které neví, co s časem a s penězi. Kosmetiku si v dnešní době dopřává opravdu mnoho žen. Jde o službu, která je stejně důležitá jaké pravidelná návštěva kadeřníka. Od kdy by měla žena začít chodit na kosmetiku? Obecně se tvrdí, že s pravidelnými návštěvami kosmetického salonu by se mělo začít od třiceti let věku. V této době totiž začíná pokožka ztrácet svou přirozenou hydrataci a na tváři se začínají stále častěji objevovat vrásky. Jestliže Vám ještě třicet nebylo, rozhodně to neznamená, že byste kosmetický salon neměla navštěvovat. Mnoho zákaznic a zákazníků má pádné důvody, proč k profesionální kosmetičce zavítat ještě před třicítkou. Důvodem může být ošetření aknózní pleti, u žen např. vytrhání obočí, nabarvení řas apod.

Diagnostika pleti

Pokud se o svou pleť nebudete pravidelně starat, nebudete o svou pleť dbát, rozhodně nedosáhnete občasnou návštěvou požadovaného efektu. Problémem nemusí být jen nedostatečná péče o pleť, ale také nesprávná péče o pleť nebo špatný výběr kosmetických přípravků. Základem je dobré posouzení typu pleti, od čeho se následně bude odvíjet i odpovídající péče. Máte-li v této oblasti pochybnosti, nevíte, které kosmetické přípravky jsou pro Vaši pleť nejvhodnější, raději si nechejte poradit od profesionální kosmetičky. V kosmetickém salonu Vám odborníci Vaši pleť zanalyzují specializovanými přístroji a Vy docílíte jistotu, že jste na správné cestě k dokonalé péči o pleť. Pečujte o svou pleť pravidelně a důkladně, vrátí se Vám to v podobě krásného a zdravého vzhledu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id7270 (magazinostrava.cz#45)


Diskuze a zkušenosti

Klára | 23.10.2013 13:34
Prosím o kontakt na kosmetiku v Ostravě A to nemáte kontakt na dobrou kosmetiku v Ostravě? Byl tu, ale nestačila jsem si ho opsat. Nemůžete ho sem vrátit? Bylo to něco jako medika, ale už nevím. Děkuji Klára


Přidat komentář