Prodlužování a zhušťování řas Ostrava

Která dívka a žena by nechtěla husté, dlouhé, nahoru zatočené řasy, jež by krásně lemovaly a zdobily její oči? Naštěstí existuje metoda, díky které je můžete mít i Vy během chvilky a za pár korun.

Syntetické řasy, které se používají pro prodloužení a zahuštění přírodních řas, jsou vyrobeny ze syntetických vláken polyesteru, což zaručuje jejich přirozený vzhled a pocit. Prodloužené řasy vydrží až 2 měsíce. Doplňování řas by se mělo provádět každé 2 až 4 týdny. Záleží na tom, jak rychle Vaše přírodní řasy rostou a jak o Vaše nové řasy pečujete. Řasy aplikuje certifikovaný profesionál. Při aplikaci pohodlně ležíte a máte zavřené oči. Tyto řasy jsou naprosto bezpečné a nijak nepoškozují Vaše přírodní řasy ani víčko. Aplikace je zcela bezbolestná.

Prodlužování řas

Novinkou v oblasti vizážistiky a kosmetiky je permanentní prodlužování řas. Jedná se o vysoce moderní metodu, která umožňuje prodlužování řas jakékoliv délky. Nezáleží na tom, jak kvalitní máte řasy, jak jsou dlouhé, husté a zatočené. Prodloužit se dají jakékoliv řasy. Permanentní řasy jsou vyrobené ze syntetiky, a aplikují se na řasy přírodní, za použití metody řasa na řasu. Tím se rozumí, že každá jednotlivá syntetická řasa věrně kopíruje tvar přírodní řasy a pevným spojením ji dokonale prodlouží a zesílí. Navíc tato moderní metoda nijak nezatěžuje přírodní řasy, ba právě naopak. Řasy jsou po jejich prodloužení samozřejmě delší, ale také plnější, tmavší, mají krásně hedvábný vzhled a vypadají velmi elegantně. Při metodě řasa na řasu se používá speciální lepidlo. To z toho důvodu, že umožňuje pevné přilnutí syntetického vlákna k přirozené řase.

Permanentní nebo umělé řasy?

Mezi permanentním prodlužováním řas a umělými řasami je rozdíl. Umělé řasy zajišťují rychlý a naprosto jednoduchý systém prodloužení řas, ovšem s velmi krátkou trvanlivostí. Takto prodloužené řasy vydrží jejich nositelkám pouze jeden den. Umělé řasy se aplikují na pokožku horního víčka. Jednoduše se odstraní vodou nebo odličovačem na oči. Permanentně prodloužené řasy zajistí mnohem delší trvanlivost, která vydrží až několik týdnů, dokonce i měsíců.

Kolik stojí prodloužení a zahuštění řas?

Pokud jste se rozhodly, že si necháte Vaše** řasy zvýraznit, prodloužit a zahustit**, aby byly Vaše oči naprosto dokonalé, bude Vás tato metoda stát něco kolem** 2 tisíc korun**. Aby Vám řasy vydržely dlouho krásné, dlouhé a husté, je potřeba je v pravidelných intervalech doplňovat. Cena doplnění záleží na tom, po jak dlouhé době se pro doplnění rozhodnete. Pokud si je necháte doplnit** do 14 dnů** po jejich aplikaci, vyjde Vás to na zhruba 300,- Kč. Doplnění po 4 týdnech už může stát 400,- Kč.

Jaká jsou doporučení před a po prodloužení řas

Do kosmetického salonu přijďte nenalíčená. Pokud jdete ze zaměstnání, ze školy nebo z jiné události a jste tedy nalíčená, kosmetička Vaše oči odlíčí. Po ošetření se 24 hodin neličte. Při návštěvě kosmetického salonu nemějte v očích kontaktní čočky. Poté, co jsou permanentní řasy aplikovány, je potřeba zabránit po dobu 48 hodin kontaktu očí s vodou, aby došlo ke skutečnému zaschnutí syntetických řas. Po aplikaci si nemněte oči. Vyhýbejte se bazénům, saunám a jiným místům, kde je soustředěná vysoká vlhkost nebo pára ve vzduchu. Od kosmetičky budete poučeny, jak řasy česat hřebínkem a kartáčkem. Na řasy neaplikujte řasenku, nicméně ji vůbec nebudete potřebovat. Vaše řasy budou nádherné i bez ní. 48 po prodloužení řas nepoužívejte odličovací přípravky. V případě, že byste přece jen potřebovaly odlíčit oční partie, nepoužívejte mastné odličovací přípravky. Rozhodně se nedoporučuje používat odličovací ubrousky, stejně jako se nedoporučuje používat kleštičky na řasy.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id7268 (magazinostrava.cz#28)


Přidat komentář