Profesionální vizážistické služby Ostrava

Naučte se pečovat o svou pleť, používat vhodné kosmetické prostředky, malovat se dle barevné typologie a zvýrazňovat své přednosti. Navštivte vizážistické studio, kde Vás s péčí o Váš vzhled seznámí.

Vizážistikou se lidé zabývali již ve starém Egyptě. Jejich znalosti make-upu, líčení a jiných kosmetických činností výrazně přesahovaly to, co se v té době od vzhledu lidí očekávalo. Něco se od dob starého Egypta zapomnělo, něco se obnovilo a něco pokračovalo dál, pouze se vylepšovalo. Dnes jsou vizážistické služby na opravdu vysoké úrovni a pomáhají mnoha lidem. Cílem profesionálních vizážistických služeb je především zakrýt nedostatky, které nám kazí náladu, snižují naše sebevědomí, nebo nás jakkoliv omezují, a naopak zdůraznit přednosti. Profesionální vizážistické služby vyhledávají především ženy, ovšem ani muži nejsou výjimkou. Zvláště ti, kterým na vzhledu záleží, ať už z profesního hlediska, nebo po osobní stránce. Není sice u mužů zcela běžné, že by navštěvovali vizážistické salony, ale např. při focení nebo pokud pracují před kamerou se ani muži bez zkušeného vizážisty zkrátka neobejdou.

Vizážistické služby Ostrava

Jestliže byste rádi se svým vzhledem něco udělali, zapracovali na sobě, zakryli nedostatky atd., pak Vám jistě nejlépe pomůžou ve vizážistickém studiu. Stejně jako v jiných velkých městech, i v Ostravě najdete mnoho** vizážistických salonů**, kde Vašemu vzhledu určitě pomůžou. Je potřeba se obrátit na vizážistický salon s dobrou pověstí, na salon, kde vizážisté pracují nejen na základě odborných znalostí, ale také na základě dlouholetých zkušeností. Vizážistické studio v Ostravě Vám na základě Vaší barvové typologie navrhne optimální barevné schéma líčení, které bude odpovídat přímo Vám. Pak už se líčení pouze upraví na základě toho, zda se má jednat o líčení večerní, denní, běžné, svatební atd.

Co zahrnují profesionální vizážistické služby

Profesionální vizážista dokáže skrýt drobné i výraznější nedostatky. Nemusí se jednat pouze o tvarové odchylky obličeje nebo jeho nesymetrické části, ale také odlišnosti v barevném odstínu pleti nebo rtů. Někdy stačí člověku opravdu malý zásah, aby se změnil k nepoznání, aby došlo k odstranění těchto nedostatků. Ovšem s tím mu kolikrát musí poradit profesionální vizážista, který jej zároveň naučí, jak se správně malovat a jak při malování postupovat, jakou kosmetiku používat, aby byl výsledek přesně takový, jaký zákazník požaduje. Úkolem profesionálního vizážisté je s minimem kosmetických prostředků dosáhnout maximálního efektu. Není umění za pomocí celé řady pudrů, rtěnek, make-upů, řasenek a dalších kosmetických prostředků změnit člověka k jeho obrazu. Profesionální, ale hlavně zkušený a dobrý vizážista dokáže navrhnout každému zákazníkovi model líčení pro různé příležitosti, ať už se jedná o bleskové líčení, nebo po líčení, které je důležité pro speciální příležitosti.

Co vše se dozvíte od profesionálního vizážisty

Profesionální vizážista Váš naučí, jak se starat o tvář před líčením, jak důkladně a zdravě očistit pleť od všech nečistot. Ukáže Vám, jaké výživné a jiné krémy používat, díky němu dokážete pracovat s barevnými korektory, s make-upem, pudrem a s tvářenkou, jak používat konturovací tužku a rtěnku, dále Vás seznámí a naučí, jakým způsobem provádět tvarové korektury jednotlivých částí obličeje a jak se vyznat v pestré nabídce kosmetických prostředků a vybrat z nich ten, který se pro náš typ pleti hodí nejlépe. Profesionální vizážistické služby by měl vyhledat každý, komu záleží na svém vzhledu, ten, kdo se chce cítit lépe, vypadat atraktivně, a kdo se chce naučit pečovat o svou pleť a svůj vzhled.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id7273 (magazinostrava.cz#108)


Diskuze a zkušenosti

Lucie | 22.04.2013 12:30
Re: Profesionální vizážistické služby Ostrava Dobry den, rada bych se Vas zeptala, zda byste mela volno 7.9.2013 na naliceni a pripadne i uces (pokud je to mozne) na svatbu. A kolik by stalo naliceni, pripadne i uces a zkousky? Velmi Vam dekuji za odpoved Lucie

Petr | 04.05.2017 17:54
Dobrý den. Před několika lety jsem měl přeražený ret v obličeji a pak se mi změnil život. Zejména v tom, že vysledna jizva působí hodně ne esteticky a snižuje mi to sebedůvěru v mém životě. Chci se zeptat, zda se s tímto problémem dá něco dělat. Děkuji s přátelským pozdravem Kulhánek


Přidat komentář